Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas skaitīšana -cūku skaitīšana, cik jau nobarotas.

Neuzticos nevienam mani nesaskaitīs jo esmu bomzis,par citiem informāciju nesniekšu.

pele

Neļauties saskaitīties- ir normāls protests,ar to cilvēks var parādīt savu pilsonisko nepakļaušanos- pateikt-NĒ- PAŠREIZĒJIEM VALDOŅIEM!

pirms 8 gadiem, 2011.03.03 22:13

MINNA

Bomzis un ar internetu? Tas jau ir ko vērts!

pirms 8 gadiem, 2011.03.03 22:57

runcis

Nu, peļuk, Tev nezinvai būs taisnība, jo tautas skaitīšanas uzdevums nav pierādījums, ka pakļaujamies un pasakām JĀ vai NĒ-pašreizējiem valdoņiem.
Nedaudz attālinies no VISLATVIERŠU DZINTARIŅIEM, PARĀDNIEKIEM u.c, paskaties uz reālo dzīvi - IR JĀZIN, cik esam dzimuši, miruši, aizbēguši grūtā brīdī no valsts, lai kaut vai varētu aprēķināt maksu, ko pieprasīt par tev veikto abortu.

pirms 8 gadiem, 2011.03.03 23:12

HXZD

Mani nesaskaitīs jo pat es to nevaru sēžu uz delfīniem.

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 00:25

Jepka

Kur ta tu vari skaitīties, ja rakstīt nejēdz.

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 08:10

Apjātais

Mēs kolektivi uzliekam nikolaju šamam murgam un iesaku ari cit..m!

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 09:15

Zoss

Nikolaju tu aizliec priekšā savai anālajai atverei, tad nejās un nebūsi apjātais!

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 09:55

uuuuuuu

ES TAI VISĀ ARĪ NEPIEDALĪŠOS jo esu nesaskaitāms.

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 17:50

uuuuuuu

ES TAI VISĀ ARĪ NEPIEDALĪŠOS jo esu nesaskaitāms.

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 17:51

nekagribu

Tu esi saskaitāma cūka kopā ar saviem bērniem cūkulēniem šmirdīgajiem.

pirms 8 gadiem, 2011.03.04 17:53

Latviet....

Nu šajā forumā parādās,ka latvietim labākais ēdiens ir otrs latviets. Nozākāt un nolamāt,tas ir KRUTTTA!!!! Kāda tauta,tāda valdība-pretīgi.
Un par to skaitīšanos,vēl nezinu,varbūt arī neskaitīšos,tas varētu būt,kā sava veida protests,pret šeit pastāvošo attieksmi pret tautu. Kād jēga pieskaitīties,ja pēc mēneša dzīve piespiedīs aizbraukt uz plašo Eiropu-abortu taisīt....

pirms 8 gadiem, 2011.03.06 08:15

Pievieno komentāru