Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trakie metālisti.

Šonedēļ Bauskā gulēt nevarēs. Dullie metālisti taisīs troksni. Kaut kāds festivāls ar Skajfordzer un tamlīdzīgiem. Pagājšgad jau Skajfordzer bija Tastē, briesmīgs troksnis.

Nu, nu ...

Par ko uzbrauciens metālistierm ? Ja tev problēmas ar miegu, tad nevarēsi aizmigt arī skanot "bumsi-bumsi" un "umpampā-umpampā".

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 12:21

resnā Berta iesaka

Aptiekā nopērkami ausu aizbāžņi - lielisks līdzeklis , ja traucē trokšņi. Man , piemēram, suns pa naktīm krāc, agrāk šī iemesla dēļ mocījos ar bezmiegu, tagad lietoju aizbāžņus un guļu kā nosista. Iesaku un neviens metāls vai umsi bumsi,umpampā, stumkaktā nespēs traucēt jūsu veselīgi ciešō miegu

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 12:34

Lainis

Pievienojos "Nu, nu ...", neatkarīgi no tā, kas uzstājas pilskalnā, dzirdēt tāpat var un, ja traucē, tad traucēs visi mūzikas stili.
Katrā ziņā, šo pasākumu apmeklēšu. Un tēmas autoram "cilvēks" arī ieteiktu, varbūt iemācīsies ko jaunu.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 13:35

Resnā Berta

Kāds ir nozadzis manu niku! Oj!!!! Man patīk Sepultura, utt

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.14 22:50

cilvēkam

vienkārši vajadzēja par kaut ko piekasīties, jo tas ir cilvēka dabā. kad tavs dj gunča spēlēs kārtējo putu ballīti un ieeju īsos svārciņos pirmajām meitenēm, tad gaidu, ka arī būs par skaļu.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 15:18

Joriks

Labi, ka Bauska kaut kas notiek prieciajies un muzika man patik ja pa nakti brivdienas bus

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.13 22:10

K

Paldies, ka tieši Bauskā šogad notiek tik forši mūzikas pasakumi/festivāli. Cik tad ilgi var iet uz DJ Guncha disenēm? Laba, kvalitatīva mūzika. Mums jābūt priecīgiem, ka pie mums, Bauskā, sāk kaut kas notikt. Es, kā jauniete, to novērtēju, jo ir iespēja atpūsties ar draugiem un baudīt kvalitatīvu, dažādu mūziku.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.14 12:05

Gatiņš

Nu, autors jau gatavs? Rīt jau sāks "trakie metālisti" skandināt.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.14 12:05

Cirvis

Cik būtu metālistu pasākumos, patiesibā ļoti kulturāla un miermīlīga publika, neskatoties uz baiso paskatu itkā. Pec pasākuma placis izskatījās vēl kulturāli,ne tuvu tāda cūkūts ,kā pēc tuc-tuc vai pop festivāla! Laikam intelekta līmenis,lai metālu klausitos vajadzigs tomēr par rievu augstāks,nekā 2 nošu troksnim!

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.15 14:23

ct

baiss paskats? nu, ja nekur tālāk par ciemata zaļumballi nav būts, tad varbūt ir 'baisi'. reāli baiss paskats ir Bauskas u.c. urlām.

pirms mēneša, 2018.06.17 16:46

Kika

Tas koncerts ir kā slima āža pakaļa ērkšķogās. Pirdarki

pirms mēneša, 2018.06.16 19:00

vesels azis

Nekas nav ne briesmīgs, ne traks, no kā labie pilsoņi grib vairīties!!!! Un nekādi sātanisma draudi...Kāp'4c grupas, kas sevi klasificē kā pagāni ( PIRMWS KRIKTEITĪBAS)IASM,

pirms mēneša, 2018.06.16 20:23

Ķ

K Tev neviens neliek iet uz dj Gunčs pasákumiem.Aiz rokas neviens netiek vilkts.Katrs cilvèks pats izvèlàs kâdus pasàkums apmeklès.Nevajag zàkàties...

pirms mēneša, 2018.06.16 23:15

K

Parādi man kaut vienu vārdu, kur es "zākājos" par DJ Guncha! Kur? Es teicu - cik tad var iet uz viņu, ar domu, ka beidzot ir dažādība. ;)

pirms mēneša, 2018.06.17 10:31

Lainis

Nu ko, pasākums tak nemaz nebija tik skaļš, ne?
Man, kā apmeklētājam, tas bija mazliet apbēdinoši, jo nebija tik skaļi kā tas parasti šādos festos ir, bet tikmēr kā Bauskas iedzīvotājam, bija patīkami, jo vismaz pa nakti varēja gulēt bez problēmām.

Kopumā, ja neskaita dažus izlecējus (kādi ir vienmēr), tad viss bija baigi labi! Klusībā ceru, ka nākamagad arī notiks Bauskā.

pirms mēneša, 2018.06.18 08:49

bija labi

pasākums bija super. Vienīgie izlecēji bij čalis , kas ik pa brīdim stājās špagatā, vecis, kas dejoja ar krēslu un pāris leiši, kas no autobusa nevarēja uzkāpt kalnā, bet gulēja turpat pie mašīnām. Nevienu kautiņu neredzēju, alus bij labs, paika dārga, bet Rimi nebij tālu.nMūzika un izklaides - super.

pirms mēneša, 2018.06.18 09:40

Vārds Uzvārds

Vecis, kas dejoja ar krēslu, bija kaut kāds Igaunis, kurš ir bijis uz visiem "Zobens un Lemess". Izskatījās muļķīgi, bet viņam nebija nekādas vainas. Tad vēl bija kāds lietuvietis, kurš 5 reizes mēģināja ielīst pasākumā bez maksas.
Bet pa dienu būtībā pasākums pat bija bērniem draudzīgs. Bariņš spēlējās pa siena ķīpām, pilsētas bērni mūsdienās tā reti var. Senajā ciemā arī bija dažas spēles. Būtībā ļoti pozitīvs pasākums.

pirms mēneša, 2018.06.18 21:56

Matainais lops

Paldies, Bauska! Festivāls jaunajā vietā bija izdevies, pateicoties Bauskas brīnišķigajai pilij, estrādei ar labo akustiku, peldvietai un ēnai parkā! Bauskas estrādē Haralds Sīmanis, Ūkanose, Vilki, Auļi un Žalvarinis visi skanēja vienādi labi! Tiekamies atkal nākamgad! :)

pirms mēneša, 2018.06.20 00:02

zemgaliete

Paldies par pasākumu!Bauskai ļoti piemērots.Publika jauka,daudz bērnu,nekāda briesmīga skaļuma,mūzika kvalitatīta.Man kā omei, pašai par pārsteigumu, ļoti patika!Gaidu arī citu gadu Bauskā!

pirms mēneša, 2018.06.25 09:35

Pievieno komentāru