Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku skola un 25.maijs

Kā jau zināms, ar 2018.gada 25.maiju stājas spēkā Eiropas Vispārīgā personas datu aizsardzības regula. Taču Latvijā jau no 2008. gada ir spēkā Personas datu aizsardzības likums, kas aizliedz filmēt, fotografēt, ierakstīt bez cilvēka ziņas un piekrišanas, nedrīkst šo informāciju nodot trešajai personai. Neviens par to neuztrauksies. Lai ieraksta, fotografē, filmē! Tikai ko ar šo informāciju dara?
Vecumnieku skolā, kurā strādāju pirms laiciņa, ir atļauta telefonu izmantošana stundās, jo nav nekādas stingras regulas "spēļmantiņas" lietošanā. Skolotājs ir melns ir maziņš, cīnoties ar šo sērgu. Skolotāju un skolēnu filmēšana, ierakstīšana kļuvusi par tādu kā hobiju. Bieži ieraksti tiek veikti, lai paņirgātos, skolotājus un savus biedrus apsūdzētu, diskreditētu .Tā , lūk  ņirgājās par savu klases biedru, publiski pazemojot, atņemot, klusi nočiepjot mācību piederumus, noraujot bikses klases priekšā un filmējot.Kad centos runāt ar viņiem, vest pie prāta, apturēt šo naidpilno rīcību, tad pieslēdzās vecāki, jo viņu "eņģelīši" bija slepeni filmējuši un ierakstījuši manis un citu skolotāju teikto,sagrozot , izraujot no konteksta un sūtot kādai no skolēnu mammām. Tāda kā spiegošana. Ka esmu slepeni filmēta, sapratu, kad viņa iegāzās manā darba telpā un sāka mani apvainot, lamāt un kliegt. Viņa caur skolēniem bija vākusi pret mani vērstus ierakstus, lai nomelnotu un diskreditētu. Nomelnošana turpinājās pie direktora, rādot atsevišķu ieraksta fragmentu, pierakstot man grēkus, kurus pat nebiju darījusi. Linča tiesa bija notikusi.Čeka un gestapo, šķiet, ziediņi.Tā kā man bija nesen mirusi mamma, sēras, un pati es tikko turējos uz kājām pēc pārslimotas gripas, šī agresija mani nogāza slimības gultā uz ilgu laiku. Protams, uzrakstīju iesniegumu policijai, kura lietu nodeva Datu Valsts inspekcijai.Un vēl, ja kāds no skolotājiem vēlas iet strādāt Vecumnieku vidusskolā, esiet uzmanīgi un atcerieties, ka jūs filmē! Tur visur ir kameras un skolēnu telefoni, apvienojumā ar milzīgu naidu.

Pele

Ļoti ceru, ka iesiet prom no tā midzeņa! Ir tak vēl normālas skolas. Jūtu līdz, šitādas linča tiesas ir briesmīgas. Tad nu ej un pierādi, ka neesi žirafe, smagi. Galvenais,
sargājiet veselību!

pirms 5 dienām, 2018.05.15 09:53

skolotāja

Paldies par sapratni un līdzjūtību! Jau aizgāju.

pirms 4 dienām, 2018.05.16 12:17

Pele

Nu un tad, ka inteliģenta? Neinteliģentie arī ir cilvēki. Inteliģenti vecāki vēl nenozīmē inteliģents bērns!

pirms 4 dienām, 2018.05.16 17:21

Zintnieks

Jums steidzīgi jāpiesakās pie laba ārsta,Júsu slimība progresě.Pati vainīga,bet vaino citus.Kauns un negods.

pirms 4 dienām, 2018.05.16 17:39

Mince

Visi ir slikti es pati labākă.Tu tiešām esi żirafe !????????????

pirms 4 dienām, 2018.05.16 22:45

Mincei

Nu Vecumnieku "inteliģentu ģimenes" paraugstunda! Neko vairāk par ""žirafi" izdomāt jau savā trūcīgajā galviņā nespēji. Pat lamuvārdu krājums nez kur piemirsies, jo Vecumnieku skolā necenzētu un rupju vārdu krājums ir ļoti bagāts. Varētu pat īpašu vārdnīcu izdot. Bet par to žirafi, neaizmirsti, ka lieta ir nodota policijai, tā ka skaties tik, ka netrāpa arī Tev . Un kad Tev nomirs māte, arī es Tevi par par žirafi nosaukšu. Patiks?

pirms dienas, 2018.05.18 19:28

skolnieks

Skolotāja Sarmīte. Vai Jums nepietiek ar to, ka nozākājāt Ozolaines skolu. Jūs nespējat pieņemt to, ka no Jums nesanāks skolotāja. Jūsu stundas bija tīrais teātris un filmu skatīšanās. mēs neko neiemācījāmies, lai Jums nebūtu problēmas, salikāt labas atzīmes un viss, lai bebūtu jāsēž konsultācijās, jums nesekmīko nebija. Skolas vadība Jūsu veselības dēļ neko neteica. Novērtējiet taču objektīvi savu darbu un tad ķengājieties forumā. Jums nav vietas skolā, turpiniet darbu baznīca.

pirms dienas, 2018.05.19 09:24

Tev

gan krietni klibo gramatika,skolojies pats, neskolo citus.

pirms dienas, 2018.05.19 13:11

Skolotājai Sarmītei

Ļoti labi můs Jűs izmăcijāt,manas kļűdas Jűsu nopelns.Paldies.Kā dievticīgs clvěks var bűt tik ļauns.

pirms 21 stundām, 2018.05.19 21:41

Pievieno komentāru