Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vides serviss

Labdien!
Vai tad nav pienācis laiks sākt labot ielas Bauskā.Mēnesi atpakaļ bija raksts ,ka jāsagaida piemēroti laika apstākļi.Ko tad gaidat,kad sāksies lietus vai ko?Kādu laiku atpakaļ uzlika pāris piciņas uz ielām un ar to viss beidzās.Bet kad rēķins nav nomaksāts vai parāds, tad ātri vien tiek iesniegts Credireform.

ha ha

vides servisam jalabo ceļi? vai tad to nedara ceļa daļa??

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.11 11:06

laikam ņēmis?

skaidrā prātā būtu jāzin, ka pilsētas ielas labo tieši vides serviss un tāda ceļa daļa vairs vispār nepastāv. Valsts ceļus labo LVC, bet pašvaldībai nodotos un pilsētas ielas, izņemot tranzīta, lāpa tas pats pašvaldības uzņēmums ar nosaukumu VS

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.12 14:42

lele

man jau ari liekas ka tas jadara ceļa daļai.

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.11 11:07

Glaudimāris

Cilvēks gribēja vienkārši iekakāt dusmīgu (taču neapdomātu) komentāru, izpurgājāt viņam visu prieku!

P.S. Man vairāk patīk, ka komentārs rakstīts gluži kā e-pasts, kas būtu adresēts VS.. Varbūt cilvēks kļūdījās un sajauca forumu ar e-pastu? :)))

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.11 11:12

lūk tā

Par kādu Creditreformu Jūs runājat? Mūsu mājas parādnieki dzīvo zili zaļi, remontē dzīvokļus, pērk jaunas mēbeles un iesmej par mums, komunālajiem maksātājiem. Un nekādi Creditreformi viņus netraucē.

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.12 07:26

dons

Tieši tā, dažam labam ģimenē trīs automašīnas, eiroremonts, bet parāds mērāms tūkstošos. Un nekādas problēmas.

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.12 12:36

autors

Arī man paziņai bija parāds 300 eiro Vides servisā un atnāca vēstule no Creditreform par parāda piedzīšanu.Nedomāju viss ka tūkstošu parādniekiem tas iet secen

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.13 01:24

Darbinieks

Vai taisnība ka Linda uzrakstijusi atlūgumu?

pirms 5 mēnešiem, 2019.07.10 17:15

Pievieno komentāru