Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēju Slepenā pircēja darbiņu!

Labdien! Esmu Slepenais Pircējs. Meklēju Slepenā pircēja darbu Jūsu uzņēmumā. Man ir vairāk kā 10 gadus Slepenā pircēja pieredze.Izmantojot novērtēšanas metodi «Slepenais pircējs», Jūs iegūsit sekojošo: •informāciju par apkalpošanas līmeni Jūsu uzņēmumā; •informāciju par katra konkrētā darbinieka darba kvalitāti; •informāciju par to, kā klients uztver Jūsu uzņēmumu; •informāciju par konkurentiem; •apkalpošanas kvalitātes salīdzinājumu ar konkurentiem; •personāla apmācību efektivitātes novērtējumu. •novērtējumu par Jūsu darbinieku ārējo izskatu, cik prasmīgi viņi ir pārdošanā/ piedāvāšanā •Es uzdošu papildus, Jūsu sagatavotus jautājumus, un novērtēšu pārdevēju zināšanas par produktiem/ pakalpojumiem :) Izskatīšu visus darba piedāvājumus. Droši zvaniet: 29662955. Vairāk info šeit: www.draugiem.lv/slepenaispircējs

Uzņēmums

Žēl paliek tevis,ja 10 gados vairāk par stučīšanu neesi neko iemācījusies!

pirms 6 gadiem, 2013.04.05 15:14

tu jau varētu labāk iet strādāt normālu darbu

pirms 6 gadiem, 2013.04.05 20:30

Slepenais pircējs!

Ja jau es ko prastu darīt.....

pirms 6 gadiem, 2013.04.06 10:39

Slinkuma un paģiru lāpītāji !

Piedāvāju šiku darbiņu - virināt mētelīti ! Par katriem 5 virinājumiem 2 litrīgais *Garais*. Darba vieta - pie *Rimi*,tikai saulainās dienās. Interesentiem jānorāda sava vai zagtā telefona numurs.

pirms 6 gadiem, 2013.04.06 17:14

Slepenais pircējs!

VARU PAKONTROLĒT ARĪ ŠO BIZNESU, DROŠI ZVANIET! Esmu Slepenais Pircējs. Meklēju Slepenā pircēja darbu Jūsu uzņēmumā. Man ir vairāk kā 10 gadus Slepenā pircēja pieredze.Izmantojot novērtēšanas metodi «Slepenais pircējs», Jūs iegūsit sekojošo: •informāciju par apkalpošanas līmeni Jūsu uzņēmumā; •informāciju par katra konkrētā darbinieka darba kvalitāti; •informāciju par to, kā klients uztver Jūsu uzņēmumu; •informāciju par konkurentiem; •apkalpošanas kvalitātes salīdzinājumu ar konkurentiem; •personāla apmācību efektivitātes novērtējumu. •novērtējumu par Jūsu darbinieku ārējo izskatu, cik prasmīgi viņi ir pārdošanā/ piedāvāšanā •Es uzdošu papildus, Jūsu sagatavotus jautājumus, un novērtēšu pārdevēju zināšanas par produktiem/ pakalpojumiem :) Izskatīšu visus darba piedāvājumus. Droši zvaniet: 29662955. Vairāk info šeit: www.draugiem.lv/slepenaispircējs

pirms 6 gadiem, 2013.04.06 17:49

nu nu

Es gribu sev tadu kā slepenu at***u,lai neviens nezin,jo darbs nav gruts,divi lati tev dotu. Kur tu vel nopelnisi 2 lati par 5 minutem?

pirms 6 gadiem, 2013.04.06 22:22

jolka.

***, tu ***, aizpis muti. Vispār pus *** no šejienes

pirms 6 gadiem, 2013.04.07 09:19

brīnums

Tiešām nav skaidrs vai visi komentētāji ir psihiatra pacienti? Nezinu kas šim darbam ir slikts, ja aiznesot mājās izrādās, ka desa vai pastēte kuru tu esi iegādājies ap 1,70 Ls jau ir gluma un neēdama, izrādās, ka svars kas ir uzrādīts uz svērta iepakojuma atšķiras par 50 g uz paciņu, tāpat piens kurš tev laipni ir izstādīts kā pirmais ir jau ar notecējušu termiņu u skābs, tad var būt pret negodīgiem tirgotājiem ir citi varianti kā parādīt negodīgas prakses atbalstītājus? Varbūt pirms tik šausmīgi cepties, vajag iedziļināties problēmā?

pirms 6 gadiem, 2013.04.08 12:03

Dace

Ja pirkšana -pārdošana notiek godīgi, par ko tāds satraukums?

pirms 5 gadiem, 2014.01.16 12:26

jolka.

Laikam neesi atsūkājis kādam ***a ***u, ko *** , pimpi, dolbanutij?

pirms 6 gadiem, 2013.04.08 13:45

Slepenais pircējs!

Labdien! Esmu Slepenais Pircējs. Meklēju Slepenā pircēja darbu Jūsu uzņēmumā. Man ir vairāk kā 10 gadus Slepenā pircēja pieredze.Izmantojot novērtēšanas metodi «Slepenais pircējs», Jūs iegūsit sekojošo: •informāciju par apkalpošanas līmeni Jūsu uzņēmumā; •informāciju par katra konkrētā darbinieka darba kvalitāti; •informāciju par to, kā klients uztver Jūsu uzņēmumu; •informāciju par konkurentiem; •apkalpošanas kvalitātes salīdzinājumu ar konkurentiem; •personāla apmācību efektivitātes novērtējumu. •novērtējumu par Jūsu darbinieku ārējo izskatu, cik prasmīgi viņi ir pārdošanā/ piedāvāšanā •Es uzdošu papildus, Jūsu sagatavotus jautājumus, un novērtēšu pārdevēju zināšanas par produktiem/ pakalpojumiem :) Izskatīšu visus darba piedāvājumus. Droši zvaniet: 29662955. Vairāk info šeit: www.draugiem.lv/slepenaispircējs

pirms 6 gadiem, 2013.04.08 19:58

Slepenais pirdējs!

Kā savu pirmo es likšu sīpolpirdienu, kurš, manuprāt, ir nepārspējams.
Sīpolpirdieni rodas nākamajā dienā (reizēm pat pēc pāris stundām) pēc sīpolu ēšanas. Smakas ziņā tie nav salīdzināmi ar citiem pirdieniem, jo smaka ir nežēlīgi noturīga - bez loga atvēršanas pirdiens noturas līdz pat vairākām stundām. Pat vismazākais purkšķis var sniegt letālu smirdoņu.

pirms 6 gadiem, 2013.04.09 21:11

Trešā acs

Vai točkas arī izsekot vari? IZDARI KONTROLPIRKUMU PIE PETKEVIČA TOČKĀ PRETĪ MĒBEĻU VEIKALA STĀVLAUKUMAM. NOVĒRTĒ UN ZIŅO!

pirms 6 gadiem, 2013.04.09 23:02

u5urh

tu tak esi riktīgs lohs!!ko jūs te atbildat tam loham!!??

pirms 6 gadiem, 2013.04.11 23:16

Pievieno komentāru