Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

'Milánas brauciens izredzétajiem.

Nesaprotu,ko Miláná dara un káda konferencé vai mácíbás var bút reizé Bauskas novada deputáte,grámatvedee,sporta organizátores,sporta skolas medmása,Bauskas 'gimnázijas direktors??? Grámatvedei ir jáskaita nauda,medmása vispár nesaprotu,ko tur dara? Káds varbút pastástís ar ko 'sie Bauskas novada darbonii tur Miláná nodarbojás un vai brauca par Bauskas novada naudu???

jop

Es nesaprotu Ábelnieka kungs vai Nacionálá apvieníba tá nosvin savu ievélé'sanu?

pirms gada, 2017.06.18 01:50

Op

Līga Rimševica ar Inga Ūbele un 3 citiem atrodas Università degli Studi di Milano.

pirms gada, 2017.06.18 01:56

jop

Ineta Ruhocka pievienoja 5 jaunus attēlus — jūtas motivēta Università degli Studi di Milano.

pirms gada, 2017.06.18 01:59

Facebook

Inita Nagņibeda pievienoja 3 jaunus attēlus — Līga Rimševica un Baiba Stūre šeit: Università degli Studi di Milano.

pirms gada, 2017.06.18 02:03

Geámatvede Miláná

Zaiga Kārkliņa dalījās ar Ineta Ruhocka ieraksts. Facebook,

pirms gada, 2017.06.18 02:07

.

Modes nedēļa ;) visi vasarā grib šikot, pēc pēdējām modes tendencēm!

pirms gada, 2017.06.18 10:09

Milanu acis nav redzejusi

Varejat lidz i panemt Bauskas galveno darznieci,lai paskatas ka kastada ziedi.Katru gadu viens un tas pats.Kronis uzlikts uz kalna iebraucot Bauska ,tas ir pirms tilta.Cik tai sievietei ir prata aplos iegrust miezus,tad nu gan Bauskai kruta vizitkarte,to pasu var pateikt par apli augsa.Vinu sen vajadzeja atbrivot no darba,jo visu dara keksa pec.Neka personiga

pirms gada, 2017.06.18 13:07

dārta

Tiešām iebraucot no Rīgas puses tiestādijumi ir drausmīgi. Vai tiešām nebija kādas košas puķes? Kauns man Ainas vietā!

pirms gada, 2017.06.23 14:31

Fakts

Visiem gribas atpūsties par valsts un pašvaldibas naudu. Kad paši tiek amatos, tad dara tāpat kā citi naudas šķērdētāji. Tāda letiņu un latvijas ruskojazičņiku daba

pirms gada, 2017.06.18 13:24

E.R.

Iepriekšējā vasarā par vairākiem desmitiem tūkstošiem euro tika Mūsā pļauti meldri.ruhocka, atbildīgā pa pilsētu, palūdz, lai kāds aizved, ja nevari aiziet, un paskaties, kāda izskatās aizaugusī upe, un cik gara nepļautā zāle.
a

pirms gada, 2017.06.18 13:51

.

Vienas dienas konference, bet turēšanās 4 dienu garumā.

pirms gada, 2017.06.18 18:46

ak

Nu kāpēc gan nepaceļot, ja ir kas maksā??Kurš tā negribētu mūsu izzagtajā lv??

pirms gada, 2017.06.18 19:14

Lígai

Vai tas ir normáli,ka Latvijas basketbola izlases krekliná atrodies katedrálé? Límenis augsts. :))

pirms gada, 2017.06.19 14:25

doma

Kā visu šo jezgu cieš? Ūbele nepārtraukti mācās ,un patiesi paliek gudrāka,es tikai braukāšu- lai strādā muļķi.

pirms gada, 2017.06.20 08:17

nezinitis

lai mūsu kalpi nokārto komandējumu-,pilsētas centrs,pasta laukums ,ietve gar autoostu,kuru solīja savest kārtībā,laikam jau nav laika,jādaļa amati,krēsli, algas. tas it svarīgāk.

pirms gada, 2017.06.20 19:24

L.

Jaunais gājējtiltiņš leknās balandās ieaudzis. Vēl murgo par kaut kādu tūrismu, kur ciemiņus vedīs - varbūt iebraucēji tik skaistas balandas nav redzējuši un domā ka kāds tur sasējis kā košumaugus.

pirms gada, 2017.06.20 20:04

biruta

Pirms velesanam naski runaja par parka iekartosanu,bet nu viss ir aizmirsies....................

pirms gada, 2017.06.21 13:11

L.

Paldies par nopļauto zāli upmalā un nopļautajām balandām pie jaunā gājējtiltiņa - varbūt citugad nogāzē klinšrozītes sastādīs....

pirms gada, 2017.06.22 20:59

Raimonds

Vai tad es savám dámám,kas man izpalídz visás jomás nevaru uzsaukt braucienu???

pirms gada, 2017.06.22 23:33

Pievieno komentāru