Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Točkas

Kādēļ vēl joprojām nekas reāli netiek darīts no Bauskas policijas puses,lai apkarotu "točkas"?

skumji

Tas gan būtu policijas darbiņš,ne žurnālistu. Būs kā daudzus gadus atpakaļ, nepārbaudīti fakti aizgāja pat līdz TV. Žurnālistiem savs darbs, policistiem savs.

pirms 3 gadiem, 2016.02.04 20:24

iL

Diezvai seit lidzes policija. Un ja 20 gadu laika vinai neko neizdarija tad diezvai ari tagad to gribes.
Tas ir tapat ka ar tiem VID kukulnemejiem.
Kamer prese nesaks blaustities nekas nemainisies.

pirms 3 gadiem, 2016.02.05 11:37

v

Nu tak, spaisu arī no policijas puses neapkaroja........Točkas, kontrabandas cigaretes..... Nezinu.......Pie mums notiek tikai ienesta stāvokļu ļaunprātīga izmantošana un zagšana.

pirms 3 gadiem, 2016.02.07 06:53

Bubu

Pofig visiem.

pirms 3 gadiem, 2016.02.09 12:28

Es

Visi ta cepjas par tam tockam, un ka vinas ir! Ar varu tacu nevienu taja tocka ieksa nevelk, ne?Kam vajag lai iet un perk, es piemeram neeju un mani nesatrauc ka tur kautko tirgo! Tads riebigs nikis cilvekiem bazt savu degunu kur suns p... nebaz, dzivojiet savu dzivi,baudiet katru mirkli, miliet un esiet laimigi, jo katrs izvelas savu celu dzive, viens uzskata par forsu nomirt vartrume no pardozesanas, cits milotai vecenitei pie saniem sirma vecuma, izveleties jums, un nekada sakara ir vai nav tockas!!!

pirms 3 gadiem, 2016.07.25 12:54

Māris

Kad veikalā būs smēķi lētāki par točku, tad arī točku nebūs,Ar fantastiskajām cenām veikalos točkas veidojas.
Nabagais smēkus pirks par lētāku naudu,veikala'cigaretes 3e,točkā uz pusi lētāk.Kāpēc nepirkt?

pirms 2 gadiem, 2017.09.16 11:20

Tulit

Vienu tocku piesaedzeju tulit notiesas. No darba jau izmeta

pirms 2 gadiem, 2017.09.16 16:55

Pievieno komentāru