Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ekspluatācijā nodota moderna sporta halle 12

Svinīgas runas, bezbēdīgas dejas, apsveikumi un aizraujoša basketbola spēle. Tas viss piektdien, 24. aprīlī, risinājās Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolā, kur ekspluatācijā nodeva jauno mācību iestādes piebūvi. Skolas piebūvē ir vairāki mācību kabineti, plaša un moderna sporta zāle, kā arī daudz palīgtelpu. Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele «Bauskas Dzīvei» neslēpa prieku: «Pēdējoreiz jaunu sporta objektu ekspluatācijā nodevām iepriekšējā gadsimtā. Tā bija halle Īslīces vidusskolā.Griķu pamatskolas jaunā sporta zāle ir ieguvums visiem topošā Bauskas novada sporta draugiem. Šogad mūsu sporta arēnām piepulcējas vēl divi jauni objekti. Šodien atklājam zāli Griķos, drīz būs gatava līdzīga celtne pie Codes pamatskolas. Turpinās darbi arī Bauskas stadionā.»Griķu pamatskolas direktore Daiga Vīlipa uzteica iepriekšējo mācību iestādes vadītāju Gunu Gausiņu: «Mēs šodien svinam sapņa piepildīšanos. Pirms daudziem gadiem mazajā lauku skolā dzima sapnis par sporta zāli. Direktore Guna Gausiņa bija tā, kas ideju izloloja un sāka īstenot. Tagad mēs varam lepoties ar modernu sporta celtni.»Prieku par jauno ēku neslēpj skolas audzēkņi un absolventi. «Gribētu atkal šajā skolā mācīties, jo te bērniem ir tik labas iespējas sportot,» atzīst Griķu pamatskolas absolvente Monta Hildebrante. Prieks un nedaudz skumjas dzirdamas arī 9. klases audzēkņa Andreja Valtera balsī: «Plašums, lielisks skrejceļš. Žēl, ka te varēšu vien pāris nedēļu pasportot.» Artūrs Teplovs no 7. klases pārliecināts, ka turpmāk rajona sacensībās līderu vidū būs arvien vairāk Griķu pamatskolas bērnu. Viņa klasesbiedrs Edijs Janonis atzīstas, ka jaunajās telpās gribētu sportot tā, lai muskuļos jūt nogurumu. Savukārt 7. klases audzēkne Anta Matīsa pārliecināta, ka turpmāk Griķu pamatskolas meitenēm sports būs viena no mīļākajām mācību stundām.Skolotāja Ināra Klimoviča neslēpj prieku par iespējām dažādot sporta nodarbības: «Vieglatlētikas un sporta spēļu elementus varēsim apgūt visu gadu. Jau tagad jūtu, kā pieaugusi skolēnu interese par sporta nodarbībām.»Uz jaunās ēkas atklāšanu bija ieradušies daudz viesu. Sveicēji vēlēja sportiskus sasniegumus audzēkņiem, enerģiju un darba prieku pedagogiem. Apjaušot pašvaldības lielās kredītsaistības, būvējot jauno objektu, Codes, Stelpes, Skaistkalnes un Vecsaules pagasta padomju vadītāji dāvāja Ceraukstes pagastam 20 tūkstoš latu. Pēc svinībām papildinājies arī Griķu pamatskolas sporta inventārs – skolēnu rīcībā būs 15 jaunas bumbas.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

skolotaja

Gribi Griķos par skolotāju? Tad jābūt īpaši atsaucīgai, labestīgai un centīgai un prasmīgai skolotājai. Tur darba stundas neskaita, svarīgs ir kvalitatīvs darbs ar tādien bērniem kādi tur mācās. Vecāki skolai atdod bērnu, skolotājs izstrādā ar klasi veidojot stundā individuālu pieeju un dabū labu rezultātu.
Tur nevar kā vecos laikos, kontroldarbs visai klasei un tad puse nesekmīgo un skolotājs staigā kā pāvs, kādi visi bērni stulbeņi. Tā ir jau Šteinbergas pagātne.
Griķiem ir cita ikdiena. Līdz ar to arī skolotājam ir Griķos grūti strādāt. Katrai stundai jāgatavojas un gatavojoties jādomā par katru bērnu klasē, lai katrs vielu apgūtu

pirms 10 gadiem, 2009.04.28 20:45

vecsaulietei

Man šķiet, ka tā ir kļūda, jo cik zinu, deva 20 000 SANTĪMU!

pirms 10 gadiem, 2009.04.28 16:29

Griķos ir labi un turpmāk būs tikai labāk! Tur strādā kolosāli skolotāji. Visi skolā ir kā liela sirsnīga ģimene, kur vecāki ir gaidīti un atbalstīti. Tagad vēl telpas kolosālas. Labāku idilli pat negribas. Lai veicas Griķiem! Lai vecāki sūta bērnus šajā īpaši sirsnīgajā un labestības pilnajā skolā.

pirms 10 gadiem, 2009.04.28 00:35

Vecsaulietei

Vajag lasīt iemācīties.:( Ne jau 20 000 Vecsaules pagasts viens deva, bet vēl 3 pagasti.

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 23:07

vecsaulietei

Novēlēja tak, nevis atvēlēja!!! doooah!

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 18:17

vecsauliete

Kopš kura laika tad mans pagasts tik bagāts, ka var dāvāt 20 tūkstošus latu? Mums pašiem tāda naudiņa lieti noderētu.

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 16:35

aija

Milzu izturību, lielu pacietību visiem foršiem griķu skolotājiem!
Sliktāk būt vairs nevar...TURPMĀK BŪS TIKAI LABĀK!
Ja paši tam ticēsim, tad tā arī būs!

pirms 10 gadiem, 2009.04.27 09:45

Forshajam

Varbuut saskatiiji parastaas Valsts izzagshanas paziimes ? Vispirms pieshkjir liidzekljus "nolemtaa" objekta uzprishinaashanai , lai kaads savaaktu par sviestmaizi . Cereesim to labaako , ka vismaz ar Grikju skolinju taa nenotiks.Tur ir ljoti labas jaunatnes audzinaashanas tradiicijas . Saku no pieredzes.

pirms 10 gadiem, 2009.04.26 23:02

Foršajam

Kāpēc Griķus, ir taču dārgie un tālie Mežgaļi!

pirms 10 gadiem, 2009.04.26 21:39

Forši

Un novadā Griķu pamatskolu aizklapēs ciet ...

pirms 10 gadiem, 2009.04.26 19:32

Svētība

Lasot rakstu, asaras sariesās acīs. Malači. Lai Jums, Griķi, veicas!

pirms 10 gadiem, 2009.04.26 15:23

Izglītība