Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Krīzi izmanto kā jaunu iespēju laiku 1

Vecumnieku mūzikas un mākslas skola šogad piedāvā vairākas jaunas interešu un neformālās izglītības maksas programmas pieaugušajiem un bērniem, informē skolas administrācija.Tās ir adresētas interesentu plašam lokam, kas vēlas lietderīgi un aizraujoši pavadīt brīvo laiku, apgūstot mūzikas un mākslas prasmes. Dalības maksa tiek noteikta individuāli pēc izraudzītās programmas, nodarbību skaita mēnesī un citiem kritērijiem. Pieaugušo interešu izglītības pirmā programma vizuālajā mākslā Vecumnieku mūzikas un mākslas skolā tika ieviesta 2008. gada novembrī un guva lielu atsaucību. Gleznošanas nodarbības apmeklēja gan vietējie iedzīvotāji, gan entuziasti no Skaistkalnes, Iecavas un citām apdzīvotām vietām. Šajā mācību gadā būs iespēja mācīties arī tekstila un ādas dizaina pamatprasmes, lai varētu izgatavot dāvanas ģimenes locekļiem vai draugiem.Jaunums ir mūzikas interešu daudzveidīga programma. Pieaugušajiem tiek piedāvāts apgūt instrumentu spēli gan individuāli, gan grupā. Lai sāktu mācīties spēlēt klavieres, priekšzināšanas nav nepieciešamas, toties noteikti ir vajadzīgas, lai turpinātu pilnveidot vijoles, čella, sitaminstrumentu, akordeona un pūšamo instrumentu spēles tehniku. Ir iespējas apgūt arī vokālo dziedāšanu gan individuāli, gan grupā, kā arī kļūt par jauna orķestra vai jauniešu kora dalībnieku. Papildus tiek piedāvātas mūzikas terapijas nodarbības.Pirmsskolas vecuma bērniem no četru līdz sešu gadu vecumam ir paredzēta maksas programma «Mūzikas karuselis», lai attīstītu muzikālās dotības, ritma izjūtu, intelektuālās spējas, kā arī iepazītos ar dažādu instrumentu skanējumu. Darbu turpinās arī mūzikas un mākslas izglītības programmas sagatavošanas klase piecus līdz septiņus gadus veciem audzēkņiem.Interesentu pieteikšanās piedāvātajās programmās mācību gada pirmajam semestrim turpināsies līdz 21. septembrim. Skolas administrācijas un interešu izglītības programmu vadītāju tālruņu numuri ir publicēti Vecumnieku novada interneta mājaslapā www.vecumnieki.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ou!

tikai ta viss maksaas lielu naudu. klientam. bet smiekliigi mazu samaksu pasniedzeejam. ak, greizo spogulju zeme- Latvija.

pirms 9 gadiem, 2009.08.25 18:02

Izglītība