Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nosauc novadu labākās bibliotēkas 18

Paziņoti Bauskas, Vecumnieku, Rundāles un Iecavas novada bibliotēku konkursa rezultāti. Noslēguma sarīkojumā 4. novembrī Bauskas pilī tos publiskoja žūrijas priekšsēdētāja Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane.Viņa analizēja konkursa «Bibliotēka - bērniem un jauniešiem» norisi un apbalvoja laureātus un dalībniekus. Katrs dāvanā saņēma grāmatu. Bibliotekāres sveica Bauskas rajona Bērnu un jauniešu centra vokālās studijas «Miljons» solisti. Daudzi klausītāji pauda sajūsmu par jauniešiem, kuri dziedāja bez mikrofoniem. Īpašu atzinību guva Ievas Karpovičas un Mārtiņa Jātnieka duets, kā arī studijas visjaunāko dalībnieku uzstāšanās. Konkursa rezultāti Bibliotēkas, kuru apkalpošanas zonā ir pamatskola 1. vieta Vecumnieku novada Bārbeles bibliotēka, Iecavas novada Zorģu bibliotēka, Bauskas novada Vecsaules pagasta bibliotēka.2. vieta Vecumnieku novada Kurmenes pagasta bibliotēka, Bauskas novada Ceraukstes pagasta 1. bibliotēka.3. vieta Bauskas novada Codes pagasta bibliotēka.  Bibliotēkas, kuru apkalpošanas zonā ir vidusskola 1. vieta Vecumnieku novada Skaistkalnes pagasta bibliotēka.2. vieta Rundāles novada Pilsrundāles bibliotēka, Vecumnieku novada Misas bibliotēka.3. vieta Vecumnieku novada Valles pagasta bibliotēka, Bauskas novada Gailīšu pagasta bibliotēka.  Bibliotēkas, kuru apkalpošanas zonā nav skolu 1. vieta Bauskas novada Ceraukstes pagasta 2. bibliotēka, Bauskas novada Jauncodes bibliotēka, Bauskas novada Dāviņu pagasta bibliotēka.2. vieta Vecumnieku novada Beibežu bibliotēka.3. vieta Bauskas novada Īslīces pagasta 1. bibliotēka.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

lasītāja

Kura Gailīšu bibliotēka ieguva 3.vietu? Mūsu pagastā tās ir divas.

pirms 9 gadiem, 2009.11.26 09:30

Skumji

Bet diemžēl skumji ir, kad avīze sola nākošā numurā ievietot konkursa rezultātus, bet vietas vairs neatrodas. Labi, ka vismaz internetā ielika. Nav jau veciem cilvēkiem jāzina, ka konkursā kāds arī pirmo vietu dabū un cenšas. Par sportu gan liek dien dienā visādas ziņas, bet bibliotēkas tāds sīkums vien ir...

pirms 9 gadiem, 2009.11.09 14:02

savējais

Prieks, par Skaistkalnes bibliotēku un tās vadītāju Daigu!Malacis ;)

pirms 9 gadiem, 2009.11.09 13:37

Ailly

Baibiņa, bildītē Tu esi vienkārši superīga!!! Un tie Kavalieri no abām pusēm! Lai Tev veicas!

pirms 9 gadiem, 2009.11.07 20:00

taa, kas maak lasiit

vecumnieku novads rullee ar 6 nominaacijaam. super! Daigucis- dzins, kas izlaists no pudeles.

pirms 9 gadiem, 2009.11.07 13:54

lasītājs

Bārbeles biblioteka nu gan nav pelnijusi godalgu,tai čūsku midzenī labāk neiet.

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 18:43

oga

Var tikai apbrīnot Skaistkalnes bibliotekārīti Daigu un viņas sirsnīgo attieksmi pret ikvienu bibliotēkas apmeklētāju un kur viņa ņem to spēku un labestību un ir vienmēr smaidīga un laipna izpalīdzīga un viņas sabiedrībā vienmēr var justies labi. Paldies viņai par to un lai veicas arī turpmāk.

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 16:07

Dille

Patīkami, ka novērtēts Zorģu bibliotekāres Ainas Ezergailes lieliskais darbs, viņa jau gadiem ir paraugs mazas bibliotēkas kā ciemata kultūras centra veidošanā. Tomēr - vai patiesi neviena cita Iecavas novada bibliotēka nav starp labākajiem? Kāpēc tā? No Ainas var pamācīties gan izdomu, gan cilvēcīgumu, un Zorģi ir tuvu Iecavai - sadarboties taču ir interesanti!

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 15:02

Manuprāt nav otras tik atsaucīgas, saprotošas un tik cilvēcīgas bibliotekāres kā DAIGA Skaistkalnē! Novēlu arī turpmāk būt tādai un nezaudēt enerģiju!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 13:39

Saku MILZĪGU paldies mūsu Aelitai- Pilsrundāles bibliotēkas vadītājai, jo kā tagad bērni apmeklē bibliotēku tā nav bijis NEKAD! Viņiem vienmēr tur ir ko darīt un ne tikai datorspēles, bet viņi zīmē, veido, spēlējas, pārrunā skolas lietas, dalās savos piedzīvojumos, nupat viņiem pašiem ļāva noorganizēt Helovīnu pasākumu bibliotēkā. Viņa ļauj bērniem izpausties un katrā atrod to labāko, kā manā dēlā!

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 11:44

Arī

Daiga Skaistkalnē un Inta Jauncodē ir VISU LAIKU LABĀKĀS BIBLIOTEKĀRES! Lai Jums veselība! Veselība! VESELĪBA!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 10:29

.......taa turpinaat,Agritinj!!!!!!!!!No beerniem arii ljoti labas atsauksmes par tevi!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 13:49

vecsauliete

Mūsu Agrita - vislabākā! Apsveicu!!!!! Pelnīta 1.vieta.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 12:56

Izglītība