Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībā būs izglītības metodiķis 11

Iecavas novada dome nolēmusi pašvaldībā pieņemt darbā jaunu speciālistu - izglītības metodiķi, izveidojot jaunu štata vietu.Šim nolūkam izsludināts konkurss, līdz nākamā gada 5. janvārim gaidot pieteikumus no pretendentiem ar augstāko pedagoģisko izglītību, vismaz trīs gadu pieredzi pedagoģiskajā un administratīvajā darbā. Jau vēstīts, ka līdzekļu taupīšanas nolūkos Iecavas pašvaldībā pirms dažiem mēnešiem apvienotas divu izglītības speciālistu štata vietas un šos pienākumus pilda agrākā pieaugušo izglītības speciāliste Valda Liekne. Pēc teritoriālās reformas Izglītības un zinātnes ministrija visus datus par mācību iestādēm pieprasa tieši no novadiem, tāpēc Iecava atteikusies no bijušā Bauskas rajona padomes Izglītības pārvaldes pakalpojumiem. Turklāt Iecavas novads pārņem divas agrākās rajona izglītības iestādes – Iecavas internātpamatskolu un Zālītes speciālo internātpamatskolu. Līdz ar to darba apjoms ir pieaudzis, ņemot vērā notiekošo izglītības reformu, dažādu pedagogu un citu izglītības projektu vadību, deputātus informējusi V. Liekne. Jau sagatavots jaunā darbinieka amata apraksts, viņš būs pakļauts V. Lieknei. Izglītības speciāliste atzina, ka viņai esot padomā profesionālis, kuru varētu aicināt šajā amatā, tomēr deputāti uzstājuši, ka uz vakanci jārīko konkurss. Deputāti gan dotu priekšroku novada iedzīvotājam, kas pārzinātu vietējo situāciju, tomēr šāda nosacījuma iekļaušana atlases noteikumos būtu nelikumīgs ierobežojums. Domes deputāts Aivars Mačeks apšaubīja, vai kāds no cita novada «gribēs braukt strādāt uz Iecavu par 400 latiem». Deputāte Iecavas vidusskolas direktore Agra Zaķe-Fridrihsone pieļāva, ka viena, viņasprāt, piemērota kandidatūra varētu nepieteikties šim amatam, jo «viņa tagad saņem tūkstoš latu algu», bet pašvaldības darbiniekiem jāstrādā par mazāku samaksu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

didens

... apsmējos par iepriekšējā komentētāja "izcilo"intelektu un "augsto"izglītotības pakāpi...

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 18:28

apsmējos par iepriekšējā komentētāja prāta spējām un intelekta līmeni..

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 18:26

vecumniekam

Diez , kapec cilvekam , kurs norada uz Tavam drukas kludam butu jabaz pirkstus didena ? Klaviaturu nebutu velams aiztikt tiesi analfabetam un , vispar , Tu esi rupjs , ka zirga dekis . Jaukus Ziemassvetkus !

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 15:05

vecumnieks

Neizpaud Vecumnieku novada noslēpumus!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 21:29

iā iā

vecumniekos noslēdzās piektdien! bet esot gājis visai "karsti"- puņķi un asaras, emocijas!

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 19:33

vecumnieks

valodniece,Tu gan esi gudra. Ieteiktu Tev iebāzt savus pirkstus dibenā,nevis aiztikt klaviatūru.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 17:02

valodniece

Interese ir vai nu veselīga vai neveselīga, jo vārds radies no vārda "vesels" un nevis "vesals". Ieteiktu vecumniekam atkārtot latviešu valodas gramatikas pamatus.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 16:32

vecumnieks

interesentei---- Un kas Tev par daļu? Tev tāda nevesalīga intrese!!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 16:27

interesente

Kad būs zināmi rezultāti konkursam uz metodiķa vietu Vecumnieku novadā?

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 11:44

Izglītība