Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksts «Bauskas Dzīve»

Adrese: Rīgas iela 51, Bauska, LV-3901

E-pasts: redakcija@bauskasdzive.lv

Redakcija

Anita Rozentāle

Galvenā redaktore, valdes priekšsēdētāja

639 22 963

anita.rozentale@bauskasdzive.lv

Sandra Danosa

Portāla redaktore

639 24 059

27 881 194

sandra.danosa@bauskasdzive.lv

Vilnis Auzāns

Žurnālists

639 22 963

26 163 749

vilnis.auzans@bauskasdzive.lv

Uldis Varnevičs

Žurnālists

639 23 926

uldis.varnevics@bauskasdzive.lv

Artūrs Dulbe

Žurnālists

639 22 963

arturs.dulbe@inbox.lv

Ivars Bogdanovs

Fotožurnālists

639 22 963

ivars@bauskasdzive.lv

Sandra Giptere-Ivanova

Literārā redaktore

639 22 963

sandra.giptere@bauskasdzive.lv

Eva Rigaste

Datormaketētāja

639 23 926

eva.rigaste@bauskasdzive.lv

Vineta Šilberga

Datormaketētāja

639 23 926

vineta.silberga@bauskasdzive.lv

Dace Karļuka

Mārketinga speciāliste

63 922 963

29 247 762

dace.karluka@bauskasdzive.lv

Daiga Ļotova

Biroja administratore

639 22 963

daiga.lotova@bauskasdzive.lv

Reklāmas nodaļa

Ilva Kalniņa

Reklāmas daļas vadītāja

63 923 541

29 420 108

ilva.kalnina@bauskasdzive.lv

reklama@bauskasdzive.lv

Agra Kilbloka

Reklāmas konsultante

639 23 541

agra.kilbloka@bauskasdzive.lv