Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Connect 2010» apvieno 50 jauniešu 4

Vairāk nekā 50 jauniešu piedalījās biedrības «Stelpīte» organizētajā festivālā «Connect 2010». Sarīkojums notika 16. jūlijā Stelpē un sākās ar netradicionālajām sporta spēlēm jaunajā sporta laukumā ciemata centrā.Par neparastajiem sporta veidiem stāsta viena no pasākuma vadītājām, jauniešu brīvprātīgā darba mentore no Gulbenes Justīne Baltiņa: «Sešas sportistu komandas izmēģināja savus spēkus šādās disciplīnās: neparastie basketbola metieni, švammes atbrīvošana, noķer bumbiņu!, uzveic pudeli!, stafetē «Spēks ir vienotībā», mīnu lauks, piramīda, dvieļu volejbols.» Sacensības iemūžināja Dmitrijs Gridjuško, bet Terēze Neliusa filmēja komandu veidoto «Odu Connect festivālam». Tā bija minūti gara slavas dziesma festivālam. Abu safilmētie video pēc tam tika demonstrēti pie Stelpes pamatskolas ar videoprojektora palīdzību. Labākās odas sešiem autoriem bija dāvana no Ērika Pīlādža – seši ielūgumi uz motokrosu. Savukārt sacensību uzvarētājiem tika speciāli šūta auduma soma.Vakara pusē pie Stelpes pamatskolas skanēja dziesmas, karaoke un diskotēka. Ieradās viesi arī no Rīgas, Skaistkalnes, Jaunjelgavas un pat no Lietuvas. Kā atzina pasākuma dalībnieki – festivāls ir iznācis «roķīgs», jo uzstāšanos papildināja viešņa no Lietuvas ar elektroģitāru. Bērsteliete Zaiga Vaičulaite jau ir piedalījusies biedrības «Stelpīte» rīkotajos pasākumos: «Es jau iepriekš zināju, kā darbojas jaunieši Stelpē, un notikušās pārmaiņas nav liels pārsteigums. Es biju pārliecināta, ka «Stelpīte» ko tādu labu uztaisīs.» Biedrības «Stelpīte» koordinatore Kristīne Rulle rezumē: «Festivāls ir Sorosa fonda projekta rezultāts. Jauniešiem bija iespēja mācīties dažādos pulciņos. Sabiedrība ir kļuvusi aktīvāka, brīvāka, jaunieši uzdrošinās kāpt uz skatuves. Esam īpaši sasparojušies, un tagad redzam, ko var izdarīt.»«Festivāla organizācija mums ir liels izaicinājums. Paredzēts nākamgad festivālu veidot jau starptautiskā mērogā,» ir pārliecināta viena no sarīkojuma organizatorēm biedrības «Stelpīte» dalībniece Zane Pelūde. Kristīne Rulle īpaši pateicas daudzajiem atbalstītājiem, bez kuriem festivāls nebūtu tik labi izdevies,– vietējiem zemniekiem, kas ziedoja pārtiku, pensionārēm, kuras sagatavoja garšīgas uzkodas festivāla dalībniekiem, Ingum Liepam par mūziku, Mārtiņam Mediņam, kurš aizdeva bungas, ražotnes «Stelpes minerālūdens» vadībai. Organizatori cer, ka festivāls kļūs par tradīciju. «Es pati esmu gluži vienkārši laimīga. Saprotams, ka viens nav karotājs un tādu pasākumu organizēt viens nevar. Man ir fantastiska komanda. Es redzu, ka Stelpē ir dzīvība. Viss ir izdevies un sanācis,» teic Kristīne Rulle.Biedrības «Stelpīte» dalībnieki uzskata, ka viņu rindas var arī papildināties. «Ir vēl jaunieši, kas skatījās uz netradicionālajām sacensībām aiz māju stūriem, bet vēl nav gatavi piedalīties,» novērojusi Justīne Baltiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

idiote

no sirds žēl tās meitenes, kas plosās un rīko. kaut kā nav vilkmes tam.tāda agoniska kārpīšanās. sory! nekā personīga.

pirms 9 gadiem, 2010.07.24 12:37

vietējais

Pārvaldniekam jāpīpē pie pārvaldes. Brauc kad gribi, pīpe zobos! Vai viņam galva sāp par Stelpes nezālēm.

pirms 9 gadiem, 2010.07.20 13:00

kaimiņi

Vai Stelpē simtslatu programma nepastāv. Tur jau pārvldniekam vajadzētu pietrādāt.

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 11:39

kaimiņš

Pirms rīko pasākumu, Kristīn, paskaties , kāda apkārtne. Tās lielās nezāles gan varējāt nopļaut, bidēs skats ir briesmīgs.

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 10:46

Kultūra un izklaide