Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daugavas Vanagi pulcējas Mēmeles krastā 1

Ceraukstes pagastā, Viļa Plūdoņa dzimtajās mājās «Lejenieki», svētdien, 30. maijā, pulcējās Daugavas Vanagu Latvijā (DVL) organizācijas dalībnieki. Ceraukstes DVL nodaļa, Griķu pamatskolas vanadzēni un pagasta pārvalde «Lejeniekos» divpadsmito pavasari uzņēma ciemiņus no Aizkraukles, Jelgavas, Salaspils, Mēmeles.Saieta dalībniekus ar uzrunām sveica DVL zemesvaldes priekšsēdētājs Jānis Ozols, Ceraukstes nodaļas vadītājs Pauls Vīgants, dalībnieks Dainis Vanags. Latvijas Nacionālo karavīru biedrības pulkveža Januma Bauskas nodaļas vadītājs Imants Zeltiņš uzrunāja sanākušos, vēlot sīkstumu, neatlaidīgi cīnoties par latviska patriotisma saglabāšanu, godinot par Latvijas brīvību kritušos.Tēvu zemei vajadzīgs atbalsts, atgādināja Ints Cālītis un Einārs Grigors no partijas «Par prezidentālu Latviju». Viņi aicināja pārdomāt lēmumu Saeimas vēlēšanās, lai nevis oligarhi, bet tauta lemtu par Latvijas tālāko attīstību.Koku ieskautajā estrādē Mēmeles krastā notika koncerts. Griķu pamatskolas vanadzēni runāja Viļa Plūdoņa dzeju, dziedāja un dejoja Ceraukstes DVL ansamblis «Sendienas», ko vada Tamāra Ļisovcova un Inese Lavrinoviča.Par Lejenieku skaistumu priecājās «Madaras», Salaspils dāmu deju kopa. «Astoņas no mums ir vanadzes. Esam šajā vietā pirmoreiz un lepojamies piedalīties šādā patriotiskā pasākumā,» atzina dejotāja Lidija Seņkāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ivetinaK

Savās iknedēļas pastaigās pa dzejnieka taku,noņēmu brilles,lai trennētu acis,taču..nodomāju-ar mani ir pavisam slikti,jo ar ausīm dzirdu kaut kādus franču šansonus...
un tad...no pludmales vietas,pakāpjoties kalniņā-redzu dāmas,ceriņkrāsas burvīgās kleitās,platmalēs un tamborētos cimdiņos ..dejo...
brīnišķīgi!!!!Tiek svinēta Viļa diena!!!!
Prieks par Daugavas vanagiem un vanadzienēm,Aizsargiem,Vecajiem zēniem,Sendienām un dziesmām,kurās veldzējās dvēsele!
Paldies Dainim Vanagam par brīnišķā pasaākuma vadīšanu,un visiem,visiem,kuri uzbūra šo dvēseliski skaisto pācpusdienu!!!
Šādi brīži dod spēku!!!!!
Saules mūžu Latvijai!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 08:06

Kultūra un izklaide