Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas «cāļi» dzied māmiņām 23

Sestdien līksmā noskaņā Iecavas kultūras namā noritēja ikgadējais konkurss «Cālis 2012», kura koncerts tradicionāli bija veltīts Mātes dienai.Šogad koncerts vienlaikus bija arī daļa no Iecavas 520 gadu jubilejas sarīkojumu cikla. Uz skatuves kāpa 18 dziedātāji līdz septiņu gadu vecumam.Titulu «Cālis 2012» ieguva Katrīna Jūlija Casno ar «Pavasara dziesmiņu». Pārējie dalībnieki saņēma dažādas nominācijas – atraktīvākais, smaidīgākais, galantākais, jautrākais utt. Bērnus bija sagatavojušas bērnudārzu mūzikas audzinātājas un vecāki. Katrs izpildīja vienu dziesmu, un repertuārs bija daudzveidīgs – no vairākas bērnu paaudzes priecējušās dziesmas par runci Ūšuku līdz filmas «Mūzikas skaņas» skaņdarbiem. Tautasdziesmu gan neviens nebija izvēlējies.Līdz ar «dziedošo policistu» Nikolaju Puzikovu Iecavas «cāļus» vērtēja vidusskolas mūzikas pedagoģe Milita Pīlādze, ansambļa «Svētdiena» dziedātāja Kristīne Kugrēna un kultūras nama bērnu popgrupas vadītāja Dace Deņisova. N. Puzikovs arī pats veltīja vairākas dziesmas Iecavas visu vecumu dāmām, izpelnoties jūsmīgus aplausus. Uzstājās arī Iecavas mazās dejotājas.Iecavas mūzikas skolas vokālā pedagoģe Kristīne Circene pēc koncerta «Bauskas Dzīvei» pauda, ka tas izdevies lieliski: «Iecavā aug jauni labi dziedātāji. Ļoti veiksmīgi veidota koncerta režija ar nelieliem videopieteikumiem katram dalībniekam. Jāuzslavē koncerta vadītāji Evita, Elīna un Matīss.» Viņa gan norādīja uz vairākām skaņu aparatūras nepilnībām, kas turpmāk būtu jānovērš.Kultūras nama direktore Alma Spale informēja, ka koncerta režiju veidojusi mākslinieciskā vadītāja Ginta Cera. Lielā zāle bija teju pilna, un vairāki apmeklētāji pauda gandarījumu par skaisto sarīkojumu.Iecavas konkursā «Cālis 2012» uzstājās arī Vendija Osemļjaka, Marta Heidmane, Justīne Jaunzeme, Rihards Naglis, Dārta Elizabete Beitiņa, Lauma Potaša, Agnese Niedra, Patrīcija Keita Gridzbaure, Elizabete Berga, Dāvis Plociņš, Līva Keita Podziņa, Eva Vežbicka, Alberts Karelis, Ksenija Moseiko, Unda Kozlova, Jānis Salmiņš, Arina Vaiņiloviča.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

Vecais tarkšķis

Tiešām izskatās pēc skaudības. Labāk priecājaties un smaidat par citiem! Labs nāk ar labu! Tieši Kristīne bijusi tā, kas palīdzējusi attīstīties tik daudziem bērniem, kas tagad var droši kāpt uz skatuves, dziedāt, spēlēt mūzikas instrumentus un piedalīties daudzos jo daudzos koncertos un pasākumos. Šī burvīgā dāma nav pelnījusi tik drausmīgus komentārus!

pirms 6 gadiem, 2012.05.22 12:08

Eduards Cers

Problēma ir elementāra: parādās skaudība. Šeit viss ir noticis likumīgi un ar vistīrāko sirdsapziņu.

1) Nolikuma citāts: "Konkursā var piedalīties pirmsskolas vecuma bērni līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot)." = secinājums - bērni līdz 7 gadu vecumam DRĪKST piedalīties konkursā, jo nevienā vietā nav rakstīts, ka jāpiedalās pirmskolas iestāžu bērniem, bet gan vecuma bērniem līdz 7 gadiem(ieskaitot). Kur kāds saskata kļūdu vai problēmu?

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 22:06

Eduards Cers

Problēma ir elementāra: parādās skaudība. Šeit viss ir noticis likumīgi un ar vistīrāko sirdsapziņu.

1) Nolikuma citāts: "Konkursā var piedalīties pirmsskolas vecuma bērni līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot)." = secinājums - bērni līdz 7 gadu vecumam DRĪKST piedalīties konkursā, jo nevienā vietā nav rakstīts, ka jāpiedalās pirmskolas iestāžu bērniem, bet gan vecuma bērniem līdz 7 gadiem(ieskaitot). Kur kāds saskata kļūdu vai problēmu?

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 22:06

Tarkšķene

negatīvus komentārus visi var uzrakstīt, bet tad kad kautko no cilvēka vajadzēs visi būs mīļi. Par cilvēku, un tām spējām nespriež ,pēc konkursa.

Tarkšķu mazie bērni vienmēr būs labākie! Apsveicu uzvarētāju !!!! :)))

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 21:53

tarkšķis

Ei Kindzuli tu vispār es dumjš! jo Kristīne nekad nebojā mikrafonus.Un Kristīne ir ļoti forša!!!

pirms 6 gadiem, 2012.05.20 10:48

Zeltene

Man liekas, ka vajag učeņu konkursu!!! Lai nav cepšanās! Un vērtē bērni! :)

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 14:14

Kindzulis

domāju, ka te jāzvana un jāsūdzas Tautas balsij vai Bez tabu!!! Vai vēl labāk Ģenerālprokuroram!!! Dzirdēju, ka Karele arī tos mikrofonus konkurentiem arī būs bojājusi...

izskatās, ka te kaislību 10X vairāk kā Eirovīzijas konkursā :)

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 09:49

?!

"Ko lai dara, ka Katrīna par agru aizgāja uz skolu, ka viņas spējas pamanīja tikai šogad..." Tad lai piedalas skolas konkursos!

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 08:47

otene

Mani vienmēr priecējuši pārdomātie pasākumi Iecavā, kur galvenais ir CILVĒKS, nevis sacensība. Mīļās skolotājas, paldies Jums par to, ka esat tik talantīgas, nežēlojat savu brīvo laiku , lai atrastu , iemācītu un pierunātu mazos talantus uzstāties. Tas savukārt dara lepnus viņu vecākus un vecvecākus. Ko lai dara, ka Katrīna par agru aizgāja uz skolu, ka viņas spējas pamanīja tikai šogad... vai tāpēc viņa ir mazāk talantīga un nav pelnījusi piedalīties un uzvarēt. Apsveicu arī viņas skolotāju Kristīni, kura ar saviem 80 tarkšķēniem ir pierādījusi, ka Iecavā dzīvo un strādā ļoti talantīgi ļaudis.

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 08:29

???

Citāts no nolikuma:
• Konkursā var piedalīties pirmsskolas vecuma bērni līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot).
Pirmsskolas VECUMA, ne pirmsskolas IESTĀŽU bērni. Kāpēc vienam 7 gadi ir pirmsskolas vecums, bet otram nav?

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 08:26

skatītaaja

Ha! Tava ironija nevietaa. Shogad Caalii piedaliijaas veel vecaaks par Tevi viirietis. :) Un prieku, toch, vairoja. Pameklee youtube video. Naakoshgad gaidaam tevi!

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 06:41

Ha!

Super, man ir 25 gadi un es ari nakamgad piedalisos Cali! Vairosu prieku! :D :D

pirms 6 gadiem, 2012.05.15 01:26

Kristīne Karele

Skolotāj,
par kādu cīņu mēs runājam? Vai tiešām, skolotāj, jūs mēģinājāt ar kādu cīnīties?
Es "Cāli" uztveru kā lielisku iespēju maziem bērniem iepriecināt sevi, savus vecākus, omītes, opīšus un citus Iecavas iedzīvotājus ar savu jaukumu un talantu. Un jo vairāk bērniem mēs šo iespēju dodam, jo labāk. Jā, kultūras nama vadība (tāpat kā pagājušogad pieciem 7-gadīgajiem tarkšķēniem) atļāva konkursā piedalīties arī 7-gadīgam bērnam, kuram gadi mainīsies tikai rudenī, bet vecāki bija izlēmuši sūtīt skolā ar 6 gadiem. Un žūrija bija tā, kas, zinādama, ka jaukā meitene ir skolniecīte, lēma, ka Katei tiek šogad šis tituls!
Vairosim prieku!

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 21:02

skolotāja

Negodīga cīņa." Fui!" Kristīnei Karelei, kura , neievērojot Nolikumu, izvirzīja dalībniekos Katrīnu Casno- SKOLNIECI( arī mūzikas skolas skolnieci)!. Tas bija nekolegiāli un aizvainojoši pirmsskolas mūzikas skolotājām.

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 19:55

ilze

Visi berni ir superigi,diemžel pasakums neizdevies

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 19:50

Katrīna Jūlija Casno bija superīga.
Pārējo vērtēšana gan pēc deguniem.

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 16:18

jana

Paviršs raksts.Varbut pateiksim paldies arī mūzikas skolotajām Evijai,Rūtai,Dacei un Kristinei Z.

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 14:20

es

Nolikuma bija teikts,ka piedalās pirmsskolas vecuma bērni, nevis skolēni..

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 14:02

es

Nolikuma bija teikts,ka piedalās pirmsskolas vecuma bērni, nevis skolēni..

pirms 6 gadiem, 2012.05.14 14:01

Kultūra un izklaide