Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināts Bauskas bibliotēkas metu konkurss 9

Ir izsludināts Bauskas Centrālās bibliotēkas metu konkurss. Tā informē Bauskas novada pašvaldības lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā ievietotā informācija liecina, ka projekta pieteikumi jāiesniedz līdz 22. aprīlim. Iesniegto darbu vērtēšanai izveidota īpaša žūrija. To vada novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis. Komisijā darbojas deputāts Uldis Kolužs, arhitekti Juris Poga, Dace Putna, biedrības «Latvijas Bibliotekāru biedrība» pārstāve Daiga Rokpelne, Bauskas pils muzeja direktors Māris Skanis, uzņēmējs Aivars Svarenieks, novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone, Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks.Labāko darbu apbalvošanai paredzēts 3000 latu liels balvu fonds. Nolikumā noteikts, ka pēc metu konkursa tā uzvarētājam vai uzvarētājiem piešķirs līguma slēgšanas tiesības.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

jencim

Klau, nu parādi tu man to cilvēku pašvaldībā, kurš tos otkatus saņem (nejaukt ar ķepas naudu un par aizgājējiem labāk vispār nerunāt, lai iet, kam jāiet!). Strādāju sistēmā jau gadiem un joprojām neesmu sapratis pie kura no kolēģiem mēneša beigās jāiet nauda aizņemties, visi tādi paši plikadīdas kā es, gaida aldziņu! Strādājam te visi, kurš labāk, kurš sliktāk, viens vairāk, cits mazliet luni padzenā ik pa laikam, bet kam gan neuznāk tādi brīži. Tik kur tie lielie otkati, nekādi nevaram saprast. Domādams neizdomāsi!

pirms 5 gadiem, 2013.03.05 15:28

gans

Var jau atjaunot Rātslaukumu, Rātsnamu, uzcelt bibliotēku, vēl šo to. Bet īstenībā Bauska paliek tāda kā nedzīvāka, tikai ar eksistences funkcijām. Noveco?

pirms 5 gadiem, 2013.03.05 11:38

Egija

Ticiet vai nē, bet, lai godprātīgi un profesionāli, ar pilnu atbildību pildītu sava darba pienākumus "otkatu iegūšana" nav aktuāla. Rīgas piemērs nav tas uz ko tiecas Bauskas novada pašvaldība. Tiešām žēl, ka jums tāds priekšstats par savu pašvaldību!

pirms 5 gadiem, 2013.03.05 10:43

Egija

Bauskas ielu rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrāde izsludināta 22.01.2013. Pašvaldības ielu rekonstrukcija plānota pēc vērienīgā Bauskas ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekta īstenošanas un lietus ūdens kanalizācijas sakārtošanas. Vēl kāds gadiņš noteikti jāpaciešas.
Daudzdzīvokļu māju pagalmu un piebraucamo ceļu sakārtošanai, iedzīvotāji jau tagad var saņemt pašvaldības līdzfinansējumu (50%-95% apmērā). Saistošie noteikumi spēkā no 28.02.2013. Bet dzīvokļu īpašnieku apsaimniekošanas maksas un pārējo ar dzīvokļa lietošanu saistīto pamatpakalpojumu maksājumu parāds nedrīkst būt lielāks par 15%.
Vairāk informācijas www.bauskas.lv kā arī Bauskas Novada Vēstīs.

pirms 5 gadiem, 2013.03.05 10:36

lauku zēns Jecis

Ko neteiksi -Bauskai arī savs Ledus kalns kā Rigai ievajadzējies:) Kur vēl smeķigāku objektu otkatu iegūšanai!.Un galvenais,izmanīties Eiropas naudu nepiesaistīt,citādi briesmigi kontrolēs izlietojumu(ņemam piemēru no Rīgas E-talona ieviešanas)! Pēc tam varēs vēl fantastisku datoriepirkumu bibliotēkai uzsaukt ar atkal normālu 10% :) Varbūt vispirms paanalizējam,cik vairs šodien apmeklē bibliotēkas kā tādas rajona pilsētelē ,kur nav studentu! Iesākumam varbūt salabojam pilsētas ielas vismaz līdz puslīdz cilvēcigam stāvoklim un tad par gaismas pilīm sapņojam,citādi tai nāksies milzīgu priekšnamu izbūvēt kur gumijas zābakus novietot....

pirms 5 gadiem, 2013.03.05 09:54

Egija

Bauskas Kultūras centram tāpat kā bibliotēkai ļoti trūkst telpas. Ja bibliotēkai būtu jaunas, tad BKC varētu pārņemt bibliotēkas esošās. Jaunā ēka plānota tur, kur ir jaunbūve – iecerētā, bet neuzbūvētā Bauskas mūzikas skolas ēka, kā arī tagadējā sporta skolas ēka. Atbilstoši meta izstrādātāja iecerēm abas var tikt gan nojauktas, gan iekļautas plānotajā ansamblī.
Metu konkursa mērķis ir iegūt iespējamās arhitektūras un plānojuma ideju skices un priekšlikumus Bauskas centrālās bibliotēkas būvniecībai Bauskā kā arī priekšlikumus piegulošās teritorijas funkcionālai izmantošanai, izvērtējot tajā esošo apbūvi un izveidojot piegulošo teritoriju par pievilcīgu publisko telpu. Finansējums no Eiropas Savienības projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana”

pirms 5 gadiem, 2013.03.04 18:10

tomēr

Viss jau dikti labi, bet kur izmantosim vecās, jau esošās ēkas? Būs kā ar veco tirgu- tukšs un vientuļš , pilns ar humpalām . Bauska paliek par vienu lielu Humpalu.

pirms 5 gadiem, 2013.03.04 15:33

Vairāk par metu konkursu un pārrobežu sadarbības projektu http://www.bauska.lv/i.php?id=1244

pirms 5 gadiem, 2013.03.04 13:32

Kultūra un izklaide