Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenē rīt godinās Pēterus 3

Pēterdienai – gada lielākajiem svētkiem Kurmenes pagastā – pašdarbnieki ir sagatavojuši plašu programmu, informē tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse.Rīt, 29. jūnijā, topošā skolas muzeja telpā atklās mākslinieces Annas Grundmanes jaunāko gleznu izstādi. Apmeklētāji varēs noklausīties arī stāstījumu par Kurmenes vēsturi, bet katoļu baznīcā pulksten 16 sāksies tradicionālais Pētera dienas dievkalpojums. To vadīs Skaistkalnes paulīniešu ordeņa tēvs Jānis, piedalīsies arī citi priesteri. Šogad aprit 140 gadu kopš Kurmenes katoļu draudzes dibināšanas.Parka estrādē vakarā koncertēs Kurmenes un Valles pagasta deju kopas, bet vietējā amatierteātra aktieri ir sagatavojuši asprātīgas improvizācijas, iejūtoties izrādes «Sarkangalvīte un Albīns Vilks» tēlos.Sarīkojumā piedalīsies arī viesi – Preiļu Rozā ziedu koris, dziedātāja Ilona Bagele un «O!Kartes Akadēmijas» dalībnieks Nikolajs Puzikovs. Pēc koncerta būs zaļumballe, kurā spēlēs duets «Bučča» un citi muzikanti.Brīvbiļetes koncerta un balles apmeklējumam saņems Bārbeles pagasta jauniešu, vidējās paaudzes deju kopu, lauku kapelas «Savējie» un pagasta amatierteātra dalībnieki. Tā ir Sarmītes Ķīses pateicība bārbeliešiem par jauko koncertu, ko 25. jūnijā viņi sniedza Kurmenes estrādē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

skatītājam

zin vismaz Kurmenes amatierteātris rāda labas izrādes,kuras labprāt cilvēki skatās vēl un vēl. :D UN Jā. tur nerādīs pašu izrādi - iemācies lasīt!
Vājprāts ar šitiem skauģiem! :D smiekli vien nāk. diez kas ir tas rakstītājs.?.. :D

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 21:37

iā iā

nu jā. ir jau tie kurmenes jaunieši sprauni. bet negaidiet tur vietējo deju kolektīvu vai ko citu. ja 20 gadus nekas tāds nav bijis. tā kā būs vien jāskatās tas pats. taču- tur gan bija teikts, jauns gabals, tikai tēli tie paši. lasīt vaig!

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 20:10

skatītājs

Vai tad Kurmenes amatierteātrim nebūtu laiks nomainīt repertuāru - cik tad ilgi vienu un to pašu mals...

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 11:15

Kultūra un izklaide