Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgo vakars Bauskā izskan muzikāli krāšņi 37

Vairāki tūkstoši skatītāju klātienē, simtiem tūkstošu radioklausītāju un televīzijas skatītāju 23. jūnija vakarā bija liecinieki divarpus stundu ilgajam koncertam «Latvija līgo Bauskā».Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča «Bauskas Dzīvei» atzina, ka ir lepna par Bausku, kura sevi tik lieliski šajos svētkos prezentēja: «Mums, kultūras centra ļaudīm, tā bija milzīga organizatoriskā darba pieredze. Es lepojos, ka visa Latvija koncertā varēja redzēt, cik mums ir lieliskas amatierkopas, kādā gleznainā vietā atrodas pilskalna estrāde.» Televīzijas tiešraides režisors Arvīds Babris bija gandarīts ar lēmumu vienu no deviņām kamerām uzstādīt Bauskas pils tornī. Tas ļāva televīzijas skatītājiem estrādē notiekošo skatīt līdz šim neierastos rakursos. Pasākuma producents Aigars Dinsbergs pēc koncerta uzteica Bauskas publiku, kura lieliski dzīvoja līdzi muzikālajām norisēm: «Es vēlreiz guvu apliecinājumu, ka Bauska ir lieliska vieta lieliem muzikāliem uzvedumiem.» Savu sniegumu skatītājiem varēja atrādīt ap 200 novada amatierkopu dalībnieku. Visiem muzikālajiem priekšnesumiem fonā skanēja novada apvienotā kopkora balsis. Koncerta tiešraidē trīs dejas izpildīja Bauskas dejotāji. Pirms uzstāšanās vairāki dalībnieki žēlojās, ka mēģinājumi bijuši gari un neproduktīvi, taču lieliskais noskaņojums koncertā nomāca negācijas. Jānis Mikulāns «Bauskas Dzīvei» izteica gandarījumu par savu skaisto vārdadienu. «Pirmo reizi Bauskā Līgo svētkos ir tik grandiozs pasākums. Esmu laimīgs, ka man bija iespēja tajā piedalīties. Mums, dziedātājiem, šķiet, ka skanēja labi, vizuālais iespaids, no skatuves veroties, arī bija lielisks,» tā J. Mikulāns.Pēc koncerta no pilskalna estrādes mājās devās retais, jo līgošana turpinājās līdz saullēktam. Par dejotājiem gādāja Ingus Pētersons, grupas «Baltie lāči» un «Musiqq». Nosalušie varēja sildīties pie milzīga Jāņu ugunskura, mieloties ar uzkodām un Bauskas alu. Bauskas pašvaldības sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājs Dzintars Lenbergs «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par līgotāju labo uzvedību. 24. jūnija rītā, apbraukājot pilsētu, nav konstatēti postījumi. Nav arī informācijas par svētkos reģistrētiem būtiskiem likumpārkāpumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 37

vobla

laikam taksists gribeja apkast sadzerusos ligotajus-taa nevar

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 23:16

juta

pasākums nepatika,un cik zinu pasākumā smagi taksistu sasita tagad Rīga slimnīcā

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 21:39

anete

viens vīrs ar sievu no rītā pamodās un izdomāja iet sēnēs uz mežu.
Viņi tā arī izdarīja , - uzvilka gumijniekus, noskurinājās un gāja 7 kilometrus kājām uz sev vien zināmajām sēņu vietām .. un viņiem ceļā gadījās daži idioti, kas teica - ai, būtu labāk mājās gulējuši, TV skatījušies, pamīlējuši viens otru - ko jūs uz mežu sēnēs?!
Atziņa, - ir taču pasaulē idioti, vai ne?
Ne jau tas laulāts pāris

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 20:05

Papa

Palasot komentus forumā, škiet, ka bija totāls fiasko.
Interesanti: vēl kaut kur Latvijā BIJA JĀMAKSĀ par ieeju Līgovakarā + aizliegums ienest savus rijamos? Es tādu vietu nezinu.
Manuprāt:
1) jā jāmaksā par ieeju: tad ēdamos/dzeramos ienest bez maksas!
2) Vai otrādi: ieeja par brīvu bez saviem našķiem, bet alus jāpērk uz vietas.

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 11:43

Sanita

Bauskā biju pirmo reizi,sākums,pirmais iespaids ļoti skaista sakopta pilsēta,ieejot pasākumā sapratu ka nebija jēgas,uzstājās kori,folkloras kopas ir ok..Bet kad sākās itkā diskotēka,bij pilnīgs murgs respektīvi no pulkst.23.00 līdz 5.00 nevienas Līgo dziesmas(vīlusies)jo mēs tak atnācām Līgo svētkus svinēt nejau uz parastu ballīti..Tātad tas bija 1.kas nepatika...2.ieejot iekšā somu pārbaude,ok nekas nav preti.jo zināju ka šados pasākumos nevar ienest alkaholu,bet vīlusies ļoti biju par to ka izņemot alu neko citu netirgo,2pārdevējiem bij sidrs,tiklīdz gāju jautā-atbilde mums aizliedza!!!Tātad skaisti cilvēks kuram alus negaršo un liekas pretīgs visu nakti jādzer ūdens kuram bij uzskrulēta tāda cena,ka nevienā pasākumā neko tādu nebiju manījusi(ūdens cena=ar kafijas,un ēdiena cenu,puse alus )Un tātad 3. 5.00 apsargi palūdza lēnām doties uz izeju,lai estrādi varētu sakopt,ok gājām uz autoostu,jo neesam vietējie,paziņu Bauskā nav,iepriekšjā vakarā paskatījāmie cikos veras vaļa,5.30nu viss kā pasakā,nebūs jāsalst,aizejam uz autoostu tur slēgts,zīmes par to ka veras vēlāk vaļā nav,uz tualeti gribās,labi ka pajautājām autobusa šoferītim kas noticis,izrādās zīme uztaisītas,bet nav izliktas,labi ka vēl šdoferīts pateica ko aizmugurē ir staķiks vismaz kā cilvēki uz tualeti aizgājām...KOPSAVILKUMS manā skatīja nebija nekas pārdomāts,diemežēl esmu vīlusies,kā pilsēta noteiki vēl atbraukšu,uz pasākumiem 100% NEEEE!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 08:49

Zina

Patikami , ka Bauska bija sakopta uz svetkiem. Jauki, nekas dizs bet acij tikami!
Prieks , ka Bauska riko sada tipa pasakumus, nevis tikai trulas mazgadigo diskotekas pilskalna.
Un tiem ,kas te kurn par nekartibam , lai sez klusu. Kas diez Riga bija tada gadijuma pec ligo svinesanas krastamala!
Liels FUI tiem, kam visu laiku kaut kas neapmierina!

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 07:37

Nu, nu tu esi vienkārši cūka!!! Varēji uziet uz skatuves un palūkoties cik daudz - maz vietas bija atstātas dejotājiem, lai viņi varētu izdejot dejas no sirds un pēc labākā snieguma!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.26 00:06

PALDIES

ĻOTI SKAISTA ATBILSTOŠI LĪGO BIJA SAPOSTA BAUSKA. TIK DAUDZ ZIEDU KASTĒS ,SIENA ĶI'PĀS- VISS PĀRDOMĀTI . LIELS PALDIES VISIWM ORGANIZATORIEM.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 22:15

to nu nu

Ieteikums NU NU ģimenes budžeta taupīšanai -- Jums bija iespēja nopirkt biļetes iepriekšpārdošanā par Ls 3 -- līdz ar to reālais ietaupījums Jums būtu bijis (ja vien rēķinat savu ģimenes budžetu un taupāt naudiņas) būtu bijis 4X3 = 12 Ls, nevis 4X5 = 20 Ls
Tā lūk!!!
nīkulis ģimenes galva!
Bija super super! Mūsu gimene nopirkām biletes jūnija sākumā
Paldies par jauko Līgo vakaru!

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 21:24

nu,nu

Viss bija vienkārši super, ja neskaita to, ka par pietiekoši lielu naudu ģimenei (4x5=20.00Ls) DIEMŽĒL bija jāklausās tie ārprātīgie pašdarbnieki. Nu piedod man, lai viņu ģimenes locekļi iet un viņos klausās, bet ja man par 5.00ls par biļeti jāskatās un jāklausās šitās vecās doršas, kur katrā kolektīvā uz vienu veci trīs klukstes, nu piedod, piedod man. Dejo nekā, dzied kā jau pāķu koristi, nu atvaino, atvaino. Kāpēc afišā tas nebija informēts, es nebūtu gājusi 20.00, bet gan 21.00 uz koncertu par kuru es esmu gatava maksāt naudu. Bet Bauskā kā jau vienmēr viss caur vienu vietu.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 21:12

līgotājai baltās pelīte rādās!! Vismaz es un mani draugi siena zārdus nekur neredzējām..
Žēl man tādus žultainus cilvēciņus, kas to vien zin kā Sprauslāt
Paldies organizatoriem Bauskas domei, Bauskas alum!! SUPER!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 19:59

līgotāja, kā šķiet, Bauskā nemaz nelīgoja. Tik uz svētkiem vai nē, bet tik sapostu, košu un ziedošu pilsētu sen nebiju redzējusi. prieks liels! Paldies tiem, kas ieguldīja savu darbu un izdomu. Pasākums arī - nu, varbūt varēja būt mazliet mazāk tautiskuma, bet no otras puses - šie ir latviešu (lasīt - pagānu) svētki, kāpēc lai tajos nebūtu daudz folkloras. Varbūt tieši ar to Bauskas līgošana atšķīrās no citām līgo svinēšanām šogad LV. Man kopumā patika! Paldies!

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 19:34

nu

Bauskā ir tā, ja neko nedara, tad visiem slikti. Ja kaut ko dara, tad vēl sliktāk. Murgs kaut kāds. Tak atbrīvojaties no žults un kaut reizi mūzā paveraties uz dzīvi no pozitīvās puses.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 19:33

līgotājai

dažiem rādās baltās pelītes, dažiem - siena zārdi... Man ļoti patīk ziedu noformējumi - gan kastēs, gan siena ķīpās iestrādātie. Arī apstādījumi visur skaisti, tikai žēl, ka ik pa laikam puķes izrausta (rokas atcirst!). Pasākums bija izdevies. Ja kādam šķiet dārgi - vajadzēja biļetes laikus iegādāties un kuņģi mājās piekraut. Paldies organizatoriem, māksliniekiem un Bauskas pašdarbniekiem!

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 19:26

zigis

pasākums neizdevies,galīgi garām bij garlaicīgs ,Dzintar ja neredzi aizej pie acs ārsta es gan konstatēju postījumus un redzēju vairākus kautiņus cik zinu pat pāris nonāca slimnīcā

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 19:11

līgotāja

Nu tāds diezgan šķidrs tas Līgo Bauskā bija... Pilsēta svētkiem saposta nu nekādi, jo tos vecos četrsimtās jubilejas jau krietni izbalējušos siena zārdus jau nevar vairs uzskatīt par vidi dekorējošiem elementiem. Tad vēl bezgaumīgie uzraksti LĪGO iebraucot pilsētā. Varbūt labāk varēja būt uzraksts HOLLYWOOD.../tas tā humoram/ Pilsētas mākslinieks jau nu gan varēja būt daudz radošāks...

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 18:57

Aija

Jauks pasākums.Bauska televīzijas ekrānā izskatījās kā pasaka.Skaisti.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 18:00

Aija

Jauks pasākums.Bauska televīzijas ekrānā izskatījās kā pasaka.Skaisti.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 18:00

Aija

Jauks pasākums.Bauska televīzijas ekrānā izskatījās kā pasaka.Skaisti.

pirms 6 gadiem, 2012.06.25 18:00

Kultūra un izklaide