Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Māsas Vīgupas ģimeņu dziedāšanas šovā rīkos zaļumballi 31

LNT šovā «Dziedošās ģimenes» svētdien, 4. novembrī, skanēs Raimonda Paula melodijas. Māsas Vīgupas no Bauskas izpildīs dziesmu «Lauku gurķis Rīgas tirgū». To «Bauskas Dzīvei» pastāstīja Aijas Dūmiņas dzīvesbiedrs Jānis Dūmiņš.Nevēloties atklāt detaļās svētdienas priekšnesumu, J. Dūmiņš pastāstīja, ka tiek gatavots pārsteigums: «Dziesmu gan neuzdrīkstamies aranžēt citādāk, jo tā jau tautās ir iegājusi un gadu desmitiem ir pazīstama kā nemainīga dāmu deja lauku zaļumballēs. Arī šajā svētdienā visas dāmas dziesmas laikā tiks aicinātas uzlūgt savus kungus uz deju un valša ritmos kopīgi atcerēties zaļumballes Bauskas pilskalna estrādē.»Par šīs svētdienas priekšnesumu Kitija Vīgupa stāsta, ka patīk dažādība, nevēlas iet pa iemīto taciņu: «Katru reizi domājam par to, lai priekšnesumi krasi atšķirtos. Tad nu meklējam iespējas. Sākumā bija grūtāk, kamēr uztvērām īsto tempu. Tagad drīzāk ļaujamies plūsmai.»Runājot par konkurenci, jo šis tomēr ir konkurss, ne tikai izklaidējošs šovs, K. Vīgupa atzīst, ka dalībnieku savstarpējā attieksmē un attiecībās to nevar just. Tomēr ir skaidri redzams, ka ikviena ģimene vairāk domā pie priekšnesumu un tērpiem. «Spriedzi drīzāk rada žūrija. Organizatori un ģimenes atbalsta cits citu, uzmundrinot, iedvesmojot un sakot labus vārdus,» tā K. Vīgupa.Par sevi viņa stāsta, ka tikai tagad sāk pa īstam just, ka «ir kaut kas atvēries, un es sāku dziedāt. Līdz šim baiļojos, nebiju pārliecināta par savām dziedāšanas prasmēm. Arī ģimene mani uzslavē, cilvēki, kuri mani pazīst, un tuvinieki saka: «Kitij, tev labi skan!»»

Pievieno komentāru

Komentāri 31

Vecsauliete

Prieks par māsām Vīgupām un viņu palīgiem. Novēlu:Izturību- sagatavoties nākošajai uzstāšanās reizei. Izturību- konkursā. Izturību- lai varētu izturēt skauģus un nelabvēļus.

pirms 5 gadiem, 2012.11.07 18:33

iecavniece

Jūs esat jaukas, dzīvespriecīgas optimistiskas baušķenieces, jūs jau saprotat ,,praviešus nemīl savās mājās,,. Lai Jums veiksme!

pirms 5 gadiem, 2012.11.07 11:56

nav skaudība vienkārši pauž savu viedokli, a kas brīva Latvija

pirms 5 gadiem, 2012.11.05 18:49

nu nav jau tā ka ķēmi, bet nav arī nekas īpašs :D
vakar neredzēju---------------------:D
karavāna arī man nepatika, kaut kas ne līdz galam..
:D
ja godīgi, jā kaut kā pietrūkst

pirms 5 gadiem, 2012.11.05 18:48

Ilze.
Cilvēku skaudība ir neaprakstāma- jo vairāk riesiet , jo labāk veiksies! Es par māsām !

pirms 5 gadiem, 2012.11.05 12:08

nu jā ir kam patīk un kam nepatīk, tā būs vienmēr un tas ir jāpieņem

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 23:34

baušķeniece

Norej tie,kuri paši nekad neko nav darījuši un to arī nekad nedarīs,jo vieglāk jau ir sēdēt būdā un vaukšķēt.īstenībā tā ir tā latviešu skaudība un nenovīdība,nevis prieks un lepnums par citiem,ja pats to nevari.Bet meitenes ar katru reizi prot pārsteigt un arī izaugsme ir jūtama.TURIETIES!!!

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 17:29

...

dar' ko var, dar' ko var, Vīgupām ir jāuzvar! :)

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 17:03

man nepatika kā dziedāja karavāna, bija galīgi garām, neskanēja

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 15:32

tik skaistas jau nav un krunkainas, nez vai gēni vai solārijs pie vainas????

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 15:31

Protams, ka māsas nav vecenes, bet gana simpātiskas sievietes. Taču, ja dziedāšanas izrādē galvenais ir nevis spēja ar balsi un savu iekšējo būtību radīt dzīvu muzicējošu tēlu, bet gan tāda vizuālā izālēšanās, tad tas kļūst lēti un virspusēji.

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 13:23

***

Prieks par uzdrīkstēšanos ,māsas malacītes tā tikai tirpināt.Bauskas nīkuļiem nekas nebūs labi apries jebkuru darītāju.Vienmēr priecājos par KITIJAS uzņēmību,lai veiksme pavada mūsējos !

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 06:57

zemgaliete

Lai arī grūti cīnīties ar lagaļu un sēļu skanīgajām balsīm, māsas priecē ar savu atraktivitāti.Un neņemiet galvā tos, kuri uzskata, ka trīsdesmit gados var staigāt tikai lietišķā kostīmiņā, un skatuvei būtu jāmet liels līkums. Lai izdodas, turpiniet spridzināt.

pirms 5 gadiem, 2012.11.04 06:06

Kultūra un izklaide