Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazā baušķenieka talantu skatītāji nenovērtē 16

Telekompānijas LNT šovā «Latvijas zelta talanti» baušķenieka Armanda Rutkovska uzstāšanās 11.septembrī televīzijas skatītājus nepārliecināja. Pirmajā atlases kārtā no desmit dalībniekiem pusfinālā iekļuva trīs. Armanda viņu vidū diemžēl nebija.Šova noteikumi paredz, ka noteicošais ir skatītāju balsojums. Žūrijas locekļi, īpaši dziedātāja Ieva Kerēvica, uzteica deviņgadīgā Armanda vokālo prasmi. Atzinīgus vārdus solistam veltīja arī žūrijā esošais Jānis Šipkēvics. Tomēr televīzijas skatītāju balsojums zēnam nebija labvēlīgs.A. Rutkovska vokālā pedagoģe Māra Filipoviča pēc Armanda uzstāšanās «Bauskas Dzīvei» atzina, ka zēns nodziedājis labi, lai arī bijis ļoti uztraucies, noguris. Iepriekšējā naktī esot slikti gulējis, gari un nogurdinoši bijuši arī mēģinājumi pirms televīzijas koncerta tiešraides.Rīgas klubā «Sapņu fabrika» no Bauskas bija ieradušies arī Armanda atbalstītāji. Jānis Bukšs teic, ka Armands nodziedājis ļoti labi, televīzijas skatītāji laikam pie ekrāniem nav spējuši uztvert zēna talantu. «Protams, pēc skatītāju balsojuma paziņošanas Armands bija nedaudz noskumis, bet viņam būs vēl citi konkursi. Gan jau zēnam tajos veiksies labāk,» cerību pauž J. Bukšs.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Vilma

Zēnam laba, skaista balss, bet dziesma galīgi garām....Armand-neskumsti- tev viss vēl priekšā...Un arī apģērbs zēna vecumam neatbilstošs...Lielie saslavēja zēnu un paši visu sabojāja...TURIES- ARMANDIŅ , un turpini dziedāt! TEv viss vēl priekšā!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 21:52

Vilma

Zēnam laba, skaista balss, bet dziesma galīgi garām....Armand-neskumsti- tev viss vēl priekšā...Un arī apģērbs zēna vecumam neatbilstošs...Lielie saslavēja zēnu un paši visu sabojāja...TURIES- ARMANDIŅ , un turpini dziedāt! TEv viss vēl priekšā!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 21:51

Una

Manuprāt dziesma nebija veiksmīgi piemeklēta tādam vecumam, bet skanēja labi, man ļoti patika. Malacis ,Armand, un neskumsti būs Tev vēl daudz konkursu un arī uzvaras. Armandam ir skanīga balss un skaits tembrs. Lai Tev veicas, mācies un dziedi, Tev vēl viss priekšā! Vēlreiz veiksmi Tev!

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 10:50

vita

balss Armandam laba, taču tēls bija garām.
Viņš vēl ir mazs puika un ja tik gribēs, tad vēl desmitiem konkursos
varēs piedalīties.
tie, kas uzvarēja, būtībā jau ir gatavi skatuves mākslinieki, kurus tikai jāslīpē.
taču Armands ir bērns ar labu balsi un tas ir materiāls, lai ar viņu strādātu labi pedagogi un virzītu dažādos konkursos.

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 09:26

Una

Dziesmas izvēle Armandam tiešām nebija tā labākā, lai gan kā nodziedāja man ļoti patika, Armandam ir skanīga balss ar skaistu tembru. Lai zēnam veicas! Neskumsti Armand, būs citi konkursi un būsi arī uzvarētājs. Mācies un dziedi!! Ceram drīz tevi izdzirdēt atkal!

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 08:46

īstais baušķenieks

Manuprāt, visi tie talanti bija pilnīgi NETALANTĪGI!!!!!!!!!!!! Kaut kāds sū*s! Mēsls!
Varbūt izņemot to Kurmju Duraku vai kā vinjus tur sauca! :)

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 21:22

lipa

Zēns dziedāja labi.,bet nav te jāsatraucas ka netika tālak.Jau tas vien labi ka uzstājas .Pārak daudz to konkurentu un skatītāji arī dažādi.Un piekrītu ka dziesmas izvēle nebija tā labākā.

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 20:05

cibiņa

Dziedāja mazais Armands patiešām brīnišķīgi, bet dziesmas izvēle nebija tā labākā. Tā man likās klausoties. Manas domas arī apstiprinājās , kad Šipkēvics pajautāja, vai nekas cits nav zēna repertuārā. Mūzikas skolotājam tomēr jāpiemeklē dziesma atbilstoša dziedātāja vecumam. Protams, nav jau jābūt bērnu dziesmai, bet nu šī izvēle arī man likās dīvaina...

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 19:51

tā tā tā ta rā

He, he!
Dažs komentētājs laikam nav ticis tālāk par savām četrām sienām, tāpēc jau skaudība par mazā Armanda dotībām ir tik liela, ka pilnīgi jau bikses pilnas! :)

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 19:37

i

zēns tika pieteikts pārāk uzskaistināti, bet dziedāja vienkārši labā balsī,nekas īpaši talantīgs nebija.lai paaugas un paspēs sevi parādīt.

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 17:50

Baušķeniece

Nu, nezinu, TV ekrānā izklausījās labi, bet esmu Armandu dzirdējusi dzīvajā, un tas bija satriecoši labi! Nevajag skumt Armandam, viņam vēl būs daudz iespēju likt par sevi dzirdēt un sajūsmināties. Veiksmi, Armand!

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 17:14

Olga

Paldies visiem atbalstītājiem!
Armands ļoti cenšas,novērtē Jūsu atbalstu un priecājās par jaukiem vārdiem!:)

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 14:35

tā tā tā

tas vien pierāda,ka zēnam jāpiedalās skaistuma konkursos,bet ne jādzied....un Bukšam pašam jāiemācas dziedāt un pēc tam jādod gudri komentāri!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 14:13

tā tā tā

tas vien pierāda,ka zēnam jāpiedalās skaistuma konkursos,bet ne jādzied....un Bukšam pašam jāiemācas dziedāt un pēc tam jādod gudri komentāri!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.12 14:11

Kultūra un izklaide