Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par skatuvi top Bauskas pils fasāde 15

Muzeju nakti Bauskā 18. maija vēlā vakarā noslēdza neparasts koncerts pie Bauskas pils. Par grupu un apvienību «One Night in the Desert», «Individuālais komersants», «Konstitūcija tējā», «X-Crew», «Ģitāru pavēlnieki», kā arī mūziķa Nika Matvejeva skatuvi bija kļuvusi dažādās krāsās izgaismotā pils ziemeļu fasāde. Koncertu ļaudis vēroja no Mēmeles pretējā krasta. Pasākuma rīkotāji, Bauskas pils muzeja speciālisti, nodrošināja autobusu, ar kuru cilvēki varēja turp nokļūt.«Sajūta tāda kā mājās uz balkona,» tā skatuvi novērtēja pankroka grupas «Konstitūcija tējā» kolorītais vokālists Artis Berkmanis.Bauskā bāzēto grupu «One Night in the Desert» un «Individuālais komersants» bundzinieks Andris Stāmers «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka šajā dienā viņam gadījušās dažādas ķibeles: «Uzstāšanās laikā saplīsa drobene (solo bunga), bet pirms tam pazuda pedālis.» Taču jaunieši nospēlēja godam, arī klausītāji viņus novērtēja ar skaļām ovācijām.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

sh

lai kas spēlētu un muzicētu, visi tik un tā nebūs apmierināti - vienalga, vai spēlēja tie, kas spēlēja, vai spēlētu šlāgeri, vai kantrī, vai reinis lauriks, vai klasiskās mūzikas pārstāvji ar vijolēm un klavierēm...vienmēr būs kāds, kam patika (kā bija arī šoreiz) un kāds, kam tas nepatika (kā bija šoreiz). Mūzikas gaume vienmēr ir bijis strīdus objekts...
Man (un ne tikai man) patika. Paldies organizētājiem par spēju būt atvērtiem un moderniem un mazliet alternatīviem.

pirms 5 gadiem, 2013.05.22 13:20

pilsonis

Paldies pasakuma organizētājiem par jauki sakārtotu teritoriju un dekorējumu.
Bet par dziedātājiem gan to nevar teikt......šādi pasākum ivarētu būt pilskalna estrādē ar skaidru norādi, kas tur būs , bet ne pils fonā.

pirms 5 gadiem, 2013.05.21 11:26

koncerts draudziņ sākās tik vēlu, ka nav īsti skaidrs kas tie par bērniem kas pusnaktī nesās klausīties šo mūziku, jo diemžēl tad kad beidzās šī mūzika pensionāri jau vairs tāpat nebūtu sēdējusī un klausījušies. jautājums var būt varētu būt par to, ka koncertu vajadzēja sākt stipri agrāk, un apmierināt visas gaumes, bet tie cilvēki kas organizēja, darīja ko varēja ar tiem līdzekļiem kas bija, bet Bauskā kā vienmēr paši nav izdarījuši pat tik bet ap*irst pirmie.

pirms 5 gadiem, 2013.05.21 11:15

Biju tur

Tādiem pasākumiem, kur ierodas dažāda publika no bērna līdz sirmai kundzei, tomēr ir jāprot piemeklēt mūzika, kas patiktu visiem. Var jau palaist jauniešiem tos konstitūciju murgus, neko nesaku, bet pēc tam, lūdzu, kaut ko, kas atbilst arī citu klausītāju gaumei. Nevis vienu pēc otra rupju vārdu izbļāvējus. Un es neesmu pensionāre, drīzāk pieskaitu sevi pie jaunās paaudzes.

pirms 5 gadiem, 2013.05.21 11:06

Katram diemžēl patīk sava mūzika, un ja šajā muzeju naktī būtu dziedājušas šlāgergrupas, tad tiešām gribētos tiakia ielekt upē. Tā ka katram sava gaume.

pirms 5 gadiem, 2013.05.21 10:57

Muzeju nakts apmekletaja

Kopuma viss sis pasakums bija loti jauks,bet Bauskas pils sagadaja nepatikamu parsteigumu.Ejot virziena uz Bauskas pili paveras sakaists skats ar ugunskuru,laudim,izgaismotu pili,bet muzika nepatika,bet ta jau gaumes lieta par to nestridas.Laba noskanojuma devos uz pasu pili,bet tavu nerazu ierados tiesi pl.10.30 un virietis aizverot ieejs vartus lepni atbildeja -apmekletaju pienemsanas laiks beidzies.Mes vispar sodien sradajam lidz 9.30,bet mes ta jau paildzinajam par stundu.uz jautajumu,ka ir tacu muzeju naktis ,kungs lepni atcirta-NEESOT VAIRS RESURSU! BET KA TA VAR BUT? Vel mazliet pastaigajot gar pilskalnu,varti tomer tika atverti,laikam jau kads deva paveli,bet noskanojums jau bija sabojats.Kas par to ir atbildigs?

pirms 5 gadiem, 2013.05.21 08:05

mākulonis atkal te pie vainas..vai nevarēja pareizās grupas izvēlēties un skaļumu pieregulēt?!

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 21:55

Egons

Slimās bābas - neviens nelika iet, skatīties, klausīties jums. Sēžat ar saviem šmurguļiem mājās, stumdat ratus pa savu pagalmu.

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 21:46

Nu tiksana uz to vietu ar masinu bija murgs. ar masinam izmainities gruti.

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 21:39

Jautājums organizatoriem.
Pēc kādiem kritērijiem tika uzaicinātas šīs grupas?
Vai notikums bija domāts kādai īpašai auditorijai?
Vieta taču patiešām skaista, tur vajadzēja valdīt citai muzikālajai gaisotnei.
Kāpēc tiek piedāvāts troksnis?

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 20:14

es biju

Tiešām šaušalīgi, vai nevarēja atrast labākas grupas ?

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 13:53

es biju

Tiešām šaušalīgi, vai nevarēja atrast labākas grupas ?

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 13:52

Biju tur

Nu ziniet, mūzika bija vienkārši briesmīga! Izturēju ,,Konstitūciju tējā" ar mokām, gaidot ko labāku, tā arī nesagaidīju un devos mājās. Vieta, pasākums kā tāds, ugunskurs - viss bija ļoti labi un pārdomāts, izņemot pašu mūziku - tas bija vienkārši TROKSNIS (izņemot pirmo grupu, kas uzstājās).

pirms 5 gadiem, 2013.05.20 08:53

Kultūra un izklaide