Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos nometnē iepazīst savu novadu

Vecumnieku novada jaunatnes nometnes «Novadnieks» dalībnieki no 22. līdz 26. jūlijam iepazīsies ar sava novada vēsturi, kā arī piedalīsies dažādās spēlēs un nodarbībās, kuru mērķis ir saliedēt nometnes dalībniekus.

«Nometnē no katras novada skolas piedalās septiņi jaunieši un deviņi dalībnieki, kurus ieteica novada sociālais dienests. «Novadnieks» ir motivācijas celšanas nometne ar domu radīt skolēniem saikni ar vidi, kurā viņi dzīvo. Projektu finansē Vecumnieku novada dome,» informēja nometnes organizators Rinalds Zandavs.

Pirmdien jaunieši atradās Kurmenē, kur veidoja vienības un spēlēja komandu spēles. Otrdien no rīta devās ar laivām no Kurmenes uz Skaistkalni. Vēlāk plānots orientēšanās maršruts, kurš beigsies pie Rukšezera.

Nometnes laikā paredzēti divi pasākumi, kas būs publiski pieejami arī citiem interesentiem. 24. jūlijā Bārbeles pagasta «Ausekļu dzirnavās» notiks sadziedāšanās un latviskie danči kopā ar jauniešiem no Vītolu ģimenes un folkloras grupu «Pērlis». Savukārt 25. jūlijā Kurmenes tautas namā tikšanās ar dziedātāju Gustavo jeb Arstarulsmirus. Plānotas sarunas par dziesmas lomu dzīvē, un noslēgumā paredzēta pašorganizēta diskotēka.

«Savā ziņā šī ir izmēģinājuma nometne, kuras doma – izmantot to, kas novadā ir pieejams, padarīt to interesantu un piedāvāt arī citiem novadiem nometņu veidošanā. 


Lai piedāvājums būtu plašāks, nevalstiskās organizācijas neliedza savus resursus. «Jaunatne smaidam» – orientēšanās, «Kurmenes viļņi» telpas, «Stelpīte» veido komandu saliedētības spēles,» tā R. Zandavs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide