Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms rudens brīvdienām ugunsdzēsēji aicina bērniem atgādināt par drošību

Pirms skolēnu rudens brīvdienām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina pedagogus un bērnu vecākus pārrunāt drošības jautājumus brīvajā laikā un rīcību, ja ir noticis nelaimes gadījums vai izcēlies ugunsgrēks, informēja VUGD.

Brīvdienu nedāļā daudzi skolēni mājās paliks vieni. Šajā laika periodā aizvien vairāk ugunsgrēku izceļas no bojātām apkures ierīcēm vai to nepareizas ekspluatācijas.

Pieaugušajiem ir jāizskaidro bērniem, ka par ikvienu negadījumu jāizstāsta nekavējoties, jo tad ir iespējams glābt gan cilvēkus, gan īpašumu, turklāt norādot, ka bērnam par nelaimes izraisīšanu nedraudēs sods.

VUGD aicina vecākus interesēties, kur skolēni brīvo laiku pavada, kurp dodas, pārliecinoties, ka par rotaļu vietu nav izvēlēta kāda pamesta ēka vai jaunbūve, smilšu uzbērums, krauja, jo šīs vietas bērniem šķiet īpaši interesantas un aizraujošas, taču ir ļoti bīstamas.

Brīvajā laikā VUGD uzaicina skolēnus un vecākus apmeklēt Latvijas Ugunsdzēsības muzeju, kur varēs uzzināt kā pasargāt sevi un savus draugus no nelaimes.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē