Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rēzeknē tiekas reģionālie uzņēmēju klubi

Lai sekmētu reģionālo sadarbību un informācijas apmaiņu, šodien Rēzeknē tiksies reģionālo darba devēju organizāciju un uzņēmēju klubu pārstāvji no visas Latvijas, informēja sociālā dialoga koordinatore Latgales reģionā Skaidrīte Baltace.

Kopumā Rēzeknē šodien pulcēsies vairāk nekā 60 uzņēmēji no Bauskas, Jelgavas, Mārupes, Rīgas, Liepājas, Cēsīm, Jēkabpils, Līvāniem. Pasākuma dalībnieki apmeklēs metālapstrādes uzņēmumu "LEAX Rēzekne" un jaunuzbūvēto Austrumlatvijas koncertzāli - Latgales vēstniecību "Gors" -, kā arī diskutēs par uzņēmējdarbības attīstību un savstarpējās sadarbības stiprināšanu.

Šādi pieredzes apmaiņas pasākumi aizsākās 2011.gadā pēc Zemgales reģiona uzņēmēju klubu iniciatīvas un notiek sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) reģionālajiem koordinatoriem. Līdz šim uzņēmēji ir viesojušies pie kolēģiem Jelgavā, Cēsīs un Jēkabpilī.

Šoreiz viesus uzņems Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, kas kopš 2009.gada ir lielākā darba devēju organizācija Latgales reģionā un apvieno vairāk nekā 20 aktīvus dažādu nozaru uzņēmumus.

Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums "LEAX Rēzekne", kurā viesosies citu reģionu uzņēmēji, ir viens no Rēzeknes Uzņēmēju biedrības biedriem, kā arī uzņēmums, kas šogad saņēmis LDDK iedibināto Labākā darba devēja apbalvojumu reģionā. Uzņēmums ir viena no "LEAX Group" metālapstrādes ražotnēm Latvijā un Zviedrijā, kas izgatavo detaļas autotransportam un kalnrūpniecībai.

Lielu interesi reģionu uzņēmēju vidū izraisījusi arī Latgales vēstniecība "Gors", kurā patlaban ir viena no labākajām akustiskajām koncertzālēm ne tikai Latvijā, bet arīdzan Baltijā.

''Reģionu uzņēmējdarbības vide atšķiras no biznesa galvaspilsētā, un šādos vairāk neformālos pasākumos reģionu uzņēmējiem ir iespēja rast sadarbības partnerus, gūt informāciju par savā nozarē aktuālo tieši reģionos, dalīties gan pieredzē, gan problēmu risinājumā,'' uzsver Baltace.

Ar katru šādu pasākumu tā dalībnieku loks arvien paplašinās. Rēzeknē viesosies arī šovasar izveidotā biedrības ''Līvānu novada uzņēmēji'' pārstāvji, lai gūtu pieredzi un sekmīgi attīstītu savu organizāciju nākotnē.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē