Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē lielākie elektroapgādes traucējumi šorīt ir Bauskas novadā 1

Vētra naktī uz pirmdienu, 2.decembri, izraisīja bojājumus AS "Sadales tīkls" elektrolīnijās, bez elektrības atstājot aptuveni 20 000 mājsaimniecību,informē AS "Sadales tīkls" pārstāve Ilze Rubene.

Neskatoties uz ievērojamo darba apjomu, kas paveikts elektrotīklā nakts laikā, ar šorīt lielākie elektroapgādes traucējumi ir Vidzemē - Kokneses, Gulbenes, Skrīveru, Ogres un Aizkraukles novadā. Zemgalē - Bauskas un Olaines novadā. Piejūras reģionā - Carnikavas un Saulkrastu novadā.

Jau vakar AS "Sadales tīkls" strādāja pastiprinātā režīmā, mobilizējot speciālās tehnikas vienības, apzinot materiāltehnisko bāzi, mobilizējot papildus elektromontieru brigādes, kas iesaistīsies vētras izraisīto bojājumu likvidēšanā. Šodien darbi turpināsies pastiprinātā režīmā, visas dienas garumā sekojot līdzi vētras virzībai.

Šodien vētras skartajos reģionos ir gaidāma nepatstāvīga elektroapgāde, jo elektrotīkla dispečeri veiks aktīvus tīkla pārslēgumus, lai pēc iespējas drīzāk atjaunotu elektroapgādi pēc iespējas vairāk klientiem.

Rubene informēja, ka situācija visas nakts garumā elektrotīklā bija mainīga. Pastiprināti strādāja gan elektrotīkla dispečeri, gan, ievērojot paaugstinātas drošības prasības diennakts tumšajā laikā, 50 elektromontieru brigādes. Tika veikti pārslēgumi elektrotīklā, avārijas atslēgumu gadījumā, mēģinot strāvu nodrošināt no citām apakšstacijām. Būtiski bija arī pēc iespējas pilnīgāk apzināt situāciju elektrotīklā, lai sagatavotu darba uzdevumus papildus elektromontieru brigādēm, kas klientu elektroapgādes atjaunošanas darbus uzsāks šorīt.

AS "Sadales tīkls" aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā. Spēcīgā vējā var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud iedzīvotāju dzīvību.

Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz AS "Sadales tīkls" klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijā un pasaulē