Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Tikai 16% iedzīvotāju savā ģimenē izjūt, ka ekonomiskā krīze ir pārvarēta 5

Tikai 16% iedzīvotāju savā ģimenē izjūt, ka ekonomiskā krīze ir pārvarēta, atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT februārī veiktais pētījums.4% aptaujāto norāda, ka noteikti savā ģimenē izjūt, ka krīze pārvarēta, bet 12% - drīzāk izjūt. Salīdzinoši biežāk šādu atbildi sniedz tieši gados jaunākie iedzīvotāji - vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Vienlaikus vairākums jeb 81% iedzīvotāju personīgi ģimenē neizjūt, ka ekonomiskā krīze ir pārvarēta. 24% to noteikti neizjūt, bet 41% - drīzāk neizjūt. Salīdzinoši biežāk to, ka ekonomiskā krīze nav pārvarēta, atzīst cittautieši un nepilsoņi. Piektajai daļai jeb 21% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā. Aptauja veikta no 19.februāra līdz 21.februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Janka

Kā var pateikt ka jaunieši neko neprot? Un kāds sakars tam ar treknajiem gadiem? Es uzskatu , ka mūs vienkārši čakarē nu kādus 20 gadus no vietas. Esmu bijis citās zemēs tur nav viegli, tomēr cilvēks un sociālā vide ir pirmajā vietā (pēctam tikai krīze ) , svēdienās cilvēki iet uz baznicu un pat lielveikali nestrādā. Cilvēki labprāt maksā nodokļus, jo ir no kā tos maksāt un ir jūtama jēga tam.
Nevajag nopelt jauniešus, pieminēt treknos gadus un citas muļķības. Manu prāt ir daudz negodīgu cilvēku tieši valsts un pašvaldību pārvaldēs, kas velk labumu savtīgās interesēs. Nav jau nekādu pierādījumu tam tikai seciniājums, jo nevar taču viss būt tik s.ū.d.ī.g.i. tik garā laika posmā.

pirms 5 gadiem, 2013.02.26 23:07

Jā?

Vai jaunieši sev uzdod jautājumu: ko es protu darīt? Nemaz nerunājot par kvalitatīvi, godīgi un ar augstu atbildības sajūtu.
Diemžēl "bardaks un treknie gadi" ir pabojājis sabiedrību kopumā, īpaši jaunāko paaudzi. :(
Paskatāmies kritiskāk uz sevi.

pirms 5 gadiem, 2013.02.26 20:54

bezdarbs palielinās, bet no krīzes izejam ..... smieklīgi, smieklīgi, smieklīgi

pirms 5 gadiem, 2013.02.26 20:05

Tieši tā lielās algas izveido vidējo algu, bet pārējie pārsvarā saņem minimālo. Nekāda krīze nav pārvarēta, jauniešiem darba nav , jābrauc prom no Latvijas.

pirms 5 gadiem, 2013.02.26 09:08

Ese

% Līdzinās tai tautas daļai kam alga augstāka par 500Ls pārējie sūka ledu

pirms 5 gadiem, 2013.02.25 12:43

Latvijā un pasaulē