Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Bauska» paliek bez siltā ūdens 12

Septembris nāk ar ievērojamām pārmaiņām dzīvokļu kooperatīvam «Bauska» – 3. septembra rītā 13 tūkstošus latu pārsniegušo parādu dēļ tiks atslēgts siltais ūdens. Draudi to darīt regulāri atkārtoti jau no šā gada janvāra, tomēr parādu summa joprojām augusi.SIA «Bauskas siltums» valdes loceklis Ilmārs Rūsis parādu problēmu gribot risināt laikus: «Pārtrauksim siltā ūdens plūsmu, un ceram sagaidīt no kooperatīva «Bauska» vadības nopietnu rīcību. Citādi nevaram piespiest pieņemt nepieciešamos lēmumus. Pašlaik kooperatīvam vidēji ir lielākie parādi par vienu dzīvokli pilsētā. Iespējams, pašiem jādomā, kā silto ūdeni atslēgt atsevišķiem dzīvokļiem. Rudenī būs citas, ar apkuri saistītas problēmas, vēlamies laikus risināt parādu jautājumus.»Atkarībā no turpmākā risinājuma siltums arī nākotnē tikšot atslēgts daļēji vai pilnīgi, jo kooperatīva parādnieki neesot siltumuzņēmuma problēma. Ar I.Rūsi tikušies gan kooperatīva vadītājs, gan iedzīvotāji, taču konkrētu piedāvājumu situācijas risinājumam nav. Ar pārējiem kooperatīviem pašlaik problēmu neesot.Kooperatīva «Bauska» priekšsēdētājs Uldis Ajuts atzīst, ka cilvēki esot brīdināti, taču nemaksātāji «laikam domā, ka tas ir joks». Viņš cer, ka ūdens atslēgšana varētu izraisīt kādu reakciju, jo iepriekš uz sapulcēm no 90 dzīvokļiem nākuši vien 15 pārstāvji, un neapmierināti esot tie, kas samaksājuši. «Ceru, ka notikušais liks atdot vismaz daļu parādu. Tie ir pusei kooperatīva iedzīvotāju,» teic kooperatīva vadītājs. «Tiesa, citiem nav darba, bet parāds – pat tūkstotis. Gandrīz bezcerīgi. Nespēju iztēloties, ko ziemā darīsim. Domājam par iespēju aizmetināt siltā ūdens caurules lielāko parādnieku dzīvokļos.»

Pievieno komentāru

Komentāri 12

nemiz

lai tiktu no mērgļiem vaļā japieņem skarbi lēmumi

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 12:34

rr to d...

un tavuprāt alternatīva ir iekurt ugunskuru dzīvoklī???

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 12:05

JeškaZB

Ajuts vispār ir=0.Ne viņš spēli spēj notiesāt,ne ko citu vadīt.Tikai piķi saņemt.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 10:30

Dimas

Kas tas pa murgu ,es sen jau ieliku boileri un nevajag man vinjas karsto udeni kad gribu tad iesledzu ..

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 17:13

likums

Likums paredz. ja siltuma pakalpojuma sniedzējiem ir problēmas, tad tās nu ir viņu problēmas. Bet mums ir tiesības dzīvot siltumā un mazgāties siltā ūdenī. Domē neko citu arī nekad nepateiks, jo viņiem redziet likums, jums jādzīvo netīriem un aukstumā!

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 17:02

es

es piemeram,kad zvaniju uz domi lai atslegtos no apkures jo gribu ievilkt savu atseviski man pateica ne teoretiski ne praktiski to nedrikst,likums nelauj tad sanāk tā,ka man ir jābūt tūkstots parāds lai man tad tik atslēdz ,laikus jau nedrīkst,stulbums

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 16:12

dusmīgā

Nesaprotu, ko darīt?! ierīkot gāzes apkuri savā dzīvoklī? - būtu gan siltais ūdens, gan apkure. vai es to drīkstu? Boilerds atrisina tikai siltā ūdens problēmu, bet ko lai dara ar apkuri? Te var saprast, ka apkures problēmas arī būšot. Vai tiešām nav nekādu likuma normu, kas aizstāvētu maksātājus?! Sajūta, ka atgriežamies padomju laikos. varbūt kāds gudrs jurists varētu pateikt ko, manu tiesību aizstāvībai!!!!????

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 15:42

super

Nu apkures ierīkošanas speciālisti, gatavojiet labākos risinājumus - piedāvājumius, izskatās, ka monopolisti sāk atkāpties!

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 10:55

tas ir kaut kads arprats!!!!!!!!!!!!! kapec man manai gimenei jacies del citiem!!! man ir vajadzigs siltums un siltais udens,ka es mazgasu savu zidaini auksta udeni!!!!!!!!!!!!!! stulbums kaut kads

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 09:22

d...

Tiem, kuriem ir nauda, jāliek boileri. Nafig tas Bauskas siltums ir vajadzīgs. Tāpat arī apkure, var izdomāt alternatīvu apkuri, lai tik slēdz nost ! Beidzot viss atrisināsies pats par sevi!

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 09:20

Latvijā un pasaulē