Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas pilī kafejnīcu iekārtot vēlas «Strīķeri» 14

Bauskas rajona Padomes attīstības komitejā ir izskatīts jautājums par Bauskas pils telpu iznomāšanu kafejnīcas un viesnīcas iekārtošanai. Atkārtotā konkursā šī pakalpojuma sniegšanai bija pieteikusies tikai viena pretendente – zemnieku saimniecība «Strīķeri».Diskusijās par kafejnīcas un viesnīcas telpu iznomāšanu pret z/s «Strīķeri» izskanēja daudz iebildumu. Rajona Padomes (RP) priekšsēdētāja vietnieks sociālajos jautājumos Valdis Veips iepazīstināja ar uzņēmuma izstrādāto biznesa plānu. RP izpilddirektore Dagnija Ludrika aicināja deputātus uzmanīgi izvērtēt plānā ietvertos aprēķinus, ieņēmumu prognozes. Daudzviet tās ir pat ļoti optimistiskas. «Lēmums ir jāpieņem, lai process varētu ritēt tālāk. Uzņēmējam ieteiktu līdz rajona Padomes sēdei vēlreiz rūpīgi pārskatīt savu biznesa plānu, izvērtēt iespējas,» tā D. Ludrika. RP priekšsēdētājs Aivars Okmanis, paužot atbalstu lēmuma projektam par telpu nomu z/s «Strīķeri», atgādināja šī uzņēmuma negatīvo pieredzi būvēt baseinu Bauskā. Tāpēc arī šoreiz lēmums netop viegli un vienprātīgi. Codes pagasta padomes priekšsēdētājs Andris Āboliņš ieteica ļoti rūpīgi izstrādāt nomas līgumu: «Ja uzņēmējam neveiksies ar iecerēto biznesu, līgumam jābūt tādam, lai pašvaldībai būtu viegli to lauzt un tā nepaliktu zaudētājos.» Deputāti nolēma turpināt darbu ar nomas līguma izstrādi, paredzot, ka ar z/s «Strīķeri» to slēgs uz pieciem gadiem, bet ar tiesībām pēc gada līgumu pārskatīt. Telpu nomas maksa – divi lati par kvadrātmetru. Galīgais lēmums jāpieņem RP sēdē jūnija beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

to: sdrāv

Jā Rundāles pilī ir Strīķeri pils pagrabā, bet pils restorānā ir citi saimniekotāji

pirms 10 gadiem, 2009.06.14 18:39

Atbalstītājs

Domāju ka viena daļa no komentētajāiem šiet nezina ko runā, vai arī Strīķeru konkurenti cer sacelt nevajadzīgu jezgu un saniknot Baušķiniekus, bet zinot šī uzņēmuma biznesa virzienus varu vien apsveikt un novēlēt veiksmi jaunā projektā, lai Jums izdodas, jo pieredze pils biznesā jums ir, man patīk Jūsu iekārtotās Rundāles pils telpas un arī ēdiena kvalitāte.

pirms 10 gadiem, 2009.06.13 22:45

Papa

Lai veicas! Totāls kauns par to, ka pirmajā Latvijas pilsētā uz A7 tūristam (u.c. arī) nav, kur paēst. Un dodiet tautai izlejamo Bauskas alu. Un kādu senatnīgu ēdienu uztaisa: tad viss rullēs!

pirms 10 gadiem, 2009.06.13 15:54

apmeklētāja

strīķeriem ir daudz normālākas cenas, kā citās kafejnīcās un apkalpošana un ēdienu kvalitāte ir laba... un es ļoti ceru, ka Strīķeri izcīnīs, lai varētu atvērt pilī kafejnīcu, lai jums veicas:)
un par baseinu, to nevar uzbūvēt ja nenāk pretī pati bauskas dome, un ja bauskas iedzīvotājiem būs tik negatīva attieksme pret visu, tad protams nekas nenotiks.... gribu redzēt tos lielos rējējus kuriem par visu ir slikti.... cilvēki cenšas un mēģina ko uzlabot un darīt, bet kādu attieksmi pretī sniedz iedzīvotāju attieksme pret notiekošo....taisni riebjas šie cilvēki kuri paši sēž rokas klēpī salikuši un "rej"... un vai kāds ir painteresējies kāpēc iecerētais neizdodas....???

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 23:41

ELLE

Strikeri ???? ......fui, ttiesham pedejos gados ljoti slikta kvalitate edienam....

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 20:54

!!@

strikeri lopi,zagli simona apzog cilvekus maita!

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 18:29

suns

Diez vai Strikeri butu istie ko laist pili saimniekot.Pedeja laika par viniem dzirdamas tikai negativas atsauksmes.

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 18:18

!!!

Ja nebūs saceltas cenas, tad būs labi. Bet Bauskas pusē kafejnīcās ir lielas cenas

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 16:38

Aija

Un kas tad tāds notika ar baseinu?! Vai kāds padomāja par uzņēmumu kādi viņiem
rastos zaudējumi? Nevienam jau tas neinteresētu un baseins arī Bauskā nav vajadzīgs, jo
to neviens neapmeklēs, jo nebūs finansējuma, bet uz parāda iekšā neviens nelaidīs. Ja valsts nav spējīga Olaines cietuma apsaimniekotājiem samaksāt parādu LVL 178000 apmērā. Esiet reālisti!!!

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 16:29

izēdājs

Strīķeri un restorāns pilī? Hmm, nezinu. Es ceru, ka viņiem aizliegs padarīt karbonādi un kotletes par galveno ēdienkartes sastāvdaļu.

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 16:20

nada

kas tur ir citāds? varbūt tas tomēr ir citāts?

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 16:16

dana

Ja uzņēmējam neveiksies ar iecerēto biznesu, līgumam jābūt tādam, lai pašvaldībai būtu viegli to lauzt un tā nepaliktu zaudētājos.Tas ir citāds no šī raksta ..tik skumji.

pirms 10 gadiem, 2009.06.12 15:50

Latvijā un pasaulē