Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst atbalstu ražošanas paplašināšanai

Gailīšu pagasta uzņēmums SIA «Animus Fishing» guvis Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu, informē pašvaldības projektu koordinatore Laila Kalniņa.

Tas izdevies, piedaloties Lauku atbalsta dienesta Lauku attīstības programmas pasākumu (2007. – 2013. gadam) sadaļas «Dzīves kvalitāte lauku apvidos un lauku ekonomikas dažādošana» pasākuma «Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)» projektu konkursā. Iegūtais finansējums ļaus SIA «Animus Fishing» iegādāties ražošanas pamatlīdzekļus – iepakošanas iekārtu un elevatoru. Uzņēmums ražo zivju barību un tās sastāvdaļas. 80 procenti izejvielu tiek iepirktas Latvijā, stāsta SIA «Animus Fishing» valdes loceklis Guntis Andersons. Ražošanu nodrošina vienas ģimenes locekļi, tagad varēs domāt par paplašināšanos. Produkciju iegādājas zivju dīķu, zivjaudzētavu īpašnieki un arī makšķernieki. Guntis Andersons pauž gandarījumu par sniegto finansiālo atbalstu reģionu uzņēmējiem. Tā tiek veicināta uzņēmējdarbība lauku apvidos, kas ir tik svarīgi pašreizējā ekonomiskajā situācijā.Eiropas Savienības sniegtā atbalsta ziņā lauku reģionu uzņēmējiem pašlaik ir nedaudz lielāka priekšrocība uz ES struktūrfondiem nekā pilsētās dibinātiem uzņēmumiem, skaidro Laila Kalniņa.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē