Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā lietus talciniekus nenobiedē 6

Spītējot lietum, vējam un saltumam, Iecavas novada čaklie vides kopēji darbu sāka pašā Lielās Talkas rītā sestdien, 27. aprīlī. Zorģu talkotāji, kuri ciemata vidi pašu spēkiem tīra un labiekārto gadus sešus, šoreiz sauca palīgos arī «TV Spektrs» žurnālistus Sandru Leitāni un Andreju Pānu, kuri bija ieradušies dokumentēt darbu.Pašvaldības dārzniecei Sarmītei Avotai ar palīdzi dārzkopi Dainu Rudzīti, kura šoreiz vairāk darbojās ar fotokameru, Zorģi sestdienas rīta nebija pirmā pieturas vieta. Viņa jau bija tikusies ar jauniešu talkotājiem skeitparkā, sliktā laika dēļ norunājot plānoto putnu būru izlikšanu Iecavas parkā pārcelt uz otrdienu.Rosīga darbošanās kopš paša rīta ritēja Dievdārziņā, kur ar domubiedriem talkoja dāmu kluba «Liepas» pārstāves. Biedrības vadītāja Beāta Bundule skaidroja, ka šajā reizē izkopti krūmi un citi stādījumi.Iecavas sporta un vēstures muzeja telpu sakopšanai Grāfa laukumā draugus pulcēja biedrība «Arhīvs». Tās dalībniece Gita Kravala zināja stāstīt, ka čakli rosās rūdītie zemessargi, jau kopš deviņiem rītā tīrot partizānu kapavietas un bijušo armijas poligona teritoriju Zālītes pusē.Atpūtas vietā «Spirtnieki» no rīta talkotāji nestrādāja, taču bija savesti bomji nožogojuma atjaunošanai. Pašvaldības dārzniece Sarmīte Avota pārliecinājās, vai talkotāji no domes administrācijas pēc lietus beigām ķersies pie darba.Rosība valdīja SIA «Smiltaiņi» teritorijā, kuru sakopa Saivas un Jāņa Komisaru vadībā. Pēdējā dārznieces klātienes pieturas vieta Rosmē jau bija sakopta. Jaunākā paaudze - Tatjana un Irina Žarko, Vadims un Deniss Almašiji, kā arī Jānis Oļehnovičs atkritumus talkas maisos savākuši jau piektdien, tāpēc sestdien ar prieku saņēma pateicību par darbu.Brauciena gaitā S. Avota vairākas reizes pieņēma talkas maisu savākšanas pieteikumus no Zālītes, Dimzukalna u.c. novada apdzīvotajām vietām. Precīzs savākto atkritumu apjoms un talcinieku skaits būs zināms nākamās nedēļas vidū.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

malka

Säka talkot bet tad saprata ka privātīpšums un būs jāatbild par huligānismu

pirms 5 gadiem, 2013.04.28 09:41

Bauskā netalkoja? Kapēc par Bauskas talciniekim nav raksta???

pirms 5 gadiem, 2013.04.28 09:38

jobens bobens

smiekli nāk skatoties uz šīm bildēm , žurnālisti beidziet liet ūdeni, jūsu pozitīvisma kampaņa jau krīt uz nerviem

pirms 5 gadiem, 2013.04.28 08:43

.....

Izskatās ,ka citu dienu vairs nebūs,pa lietu un aukstumu izrādīties cik nu mēs esam varoši,lai pēc tam aptiekā zālēm naudu tērētu-vienkārši cilvēku stulbums.Es talkošu tad kad būs normāli laika apstākļi.Paspēsim visu !

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 20:01

Ese

Tu idiot, ATU-28! Nav apnicis tev te ķēzīties?

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 17:07

ATU-28

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 16:16

Latvijā un pasaulē