Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Īslīcē ierīko apgaismojumu Liepu ielā 1

Bauskas novadā turpinās labiekārtošanas darbi mazajos ciemos. Ar nelielu kavēšanos janvāra sākumā darbi rit Liepu ielā Īslīces pagasta Rītausmu ciemā. «Bauskas Dzīve» 4. janvārī te sastapa SIA «Kvēle» meistarus, kuri zemē ielika elektrokabeli un uzstādīja laternu stabus. Darbus Īslīces Liepu ielā plānots pabeigt šomēnes.  Pērn, rudenī, apgaismojums tika ierīkots Parka ielā Bērzu ciemā. Abu šo projektu īstenošanai izlietoti nedaudz vairāk kā desmit tūkstoši latu.Īslīces pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Barans stāstīja par turpmākajām iecerēm šajā jomā. Ir izstrādāts projekts apgaismojuma atjaunošanai Liepu ielas posmā gar daudzdzīvokļu mājām līdz kultūras namam. Plānota apgaismojuma izbūve Celtnieku ielā Bērzkalnu ciemā.Rītausmās sastaptā Skaidrīte Berķe elektromontieru rosību vērtē atzinīgi. Viņa gan piebilst, ka uz Liepu ielas pusi vakaros neesot iešanas, taču tur ir daudzas privātmājas, to iemītnieki par ierīkoto apgaismojumu noteikti priecāsies. S. Berķe rosināja padomāt par apgaismojuma ierīkošanu daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos. Pie 21. mājas ieejām esot ļoti tumšs. Laternas tur lieti noderētu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bērzkalne

Man un citiem bērzkalniešiem ir svarīgs jautājums: "Kad iekārtos apgaismojumu no Mūsas tilta līdz Bērzkalniem", kur ir tumšs kā peklē un arī ļoti daudz iedzīvotāji.Izskatās, ka mēs kā iedzīvotāju neesam vajadzīgi ne Īslīcei, ne Bauskai.

pirms 5 gadiem, 2013.01.08 10:02

Latvijā un pasaulē