Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru neapmierina lauku ceļi 2

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards ceturtdien, 21. maijā, bija darba vizītē Bauskā. Pilsētas Domē viņš tikās ar nodaļu vadītājiem, deputātiem. Ministrs atbildēja arī uz «Bauskas Dzīves» lasītāju iesūtītajiem jautājumiem.K. Gerhards solījumos par Bauskas, arī daudzus interesējošo Ķekavas apvedceļu bija atturīgs. Konkrētus to izbūves termiņus viņš nenosauca. Savukārt pensionāriem ministrs vēstīja, ka no maksas par pensiju piegādi izvairīties neizdosies. Taču tiek meklēti finanšu risinājumi, lai šī summa būtu maksimāli maza.Ministrs izteica arī savu viedokli par 1. un 2. šķiras grants ceļiem: «Varu teikt atklāti, ka mani lauku ceļu stāvoklis neapmierina. Solīt neko daudz nevaru, varu vienīgi teikt, ka ir paredzēts palielināt pašvaldībām atvēlēto daļu no iekasētā autoceļu nodokļa. Tas šobrīd varētu būt vienīgais reālais atspaids.»Plašāks ieskats ministra Kaspara Gerharda stāstītajā būs lasāms «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ikdienis

Vai kaut ko stulbāku nevarējāt pateikt: "Ministru neapmierina lauku ceļi...". Mani ne tikai neapmierina lauku ceļi, bet es katru dienu, braucot pa lauku ceļiem, skaļi lamāju visus satiksmes ministrus, sākot ar Gorbunovu, un beidzot ar Šleseriņu, kurš vispār prot tikai solīt. No savas kabatas es maksāju transporta nodokli, no savas kabatas es katru nedēļu maksāju par ritošās daļas remontu. Nu atrodas jauns ministriņš, kurš pasaka , ka viņu tas neapmierina. Tur kur viņam ir lauku mājas, tur droši vien viss ir noasfaltēts. Pie Šlesera mājas Rīgā pat uzlika luksoforu, Gorbunovam Mārupē noasfaltēja sabeigto zemes ceļa posmu līdz mājas vārtiem. Tā ir tā pareizā izpratne par ceļiem.

pirms 10 gadiem, 2009.05.22 15:34

Vai ir kāda strikta uzraudzība ceļu naudas godprātīgai izlietošanai pašvaldībās? Nav!!!

pirms 10 gadiem, 2009.05.22 13:06

Latvijā un pasaulē