Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nepaļausimies provokācijām un balsosim «pret»! 18

Pēdējās dienās nācies uzklausīt vairāku satrauktu baušķenieku stāstīto par savās pastkastītēs atrastajām mulsinošām politiskās aģitācijas lapiņām. Tās ir pastkartes formātā un adresētas «Cienījamajam latvietim». Tur aicināts atbalstīt valsti un referendumā nobalsot «par».Nezināmie aģitatori un finansētāji aizslēpušies aiz neesošas organizācijas «Latvijas patriotisma iniciatīva» un dāsni izmantojuši mūsu nacionālos simbolus - Latvijas kontūru, karoga krāsas, uzlecošo sauli un mātes Latvijas tēlu, to kariķētā veidā pārveidojot līdzīgu sievietei 2. pasaules kara aģitācijas plakātā «Māte Krievija sauc!».Nav grūti nojaust šo lapiņu izplatīšanas mērķi - sajaukt galvu latviešu vēlētājam, lai tas nokļūdītos referendumā un nobalsotu pretēji savai pārliecībai. Tas ir zemisks un melīgs politiskās aģitācijas piemērs.Ļoti ceru, ka mūsu valsts drošības dienesti noskaidros un darīs zināmus šīs kampaņas patiesos organizētājus un finansētājus, lai gan tāpat jūtams, ka vēji pūš no austrumu puses.Aicinu visus nebūt vienaldzīgiem un sestdien doties uz vēlēšanu iecirkņiem. Referenduma iznākums ir ārkārtīgi svarīgs Latvijai un latviešu tautai. Aicinu visus latviešus un Latvijas valstij lojālus citu tautu pārstāvjus būt vienotiem un balsot «PRET» divvalodību mūsu valstī.Provokatora Vladimira Lindermaņa aicinājumi latviešiem nepiedalīties «krusta karā pret latviešu valodu», arī šie maldinošie aģitācijas materiāli kalpo spēkiem, kas gribētu iznīcināt Latviju. Valsti, kuru mūsu senči izcīnījuši ar savām asinīm un cēluši ar saviem sviedriem. Šī ir lieliska iespēja mums parādīt savu vienotību, neļaujot Latvijas nedraugiem īstenot viņu politiskos mērķus. Izskanējušie aicinājumi nepiedalīties referendumā ir izdevīgi tieši Lindermaņa un «Saskaņas centra» kompānijai, kā arī viņu politiskajiem režisoriem aiz robežas. Latvietis, kurš ir gatavs balsot «par», lai protestētu pret valdību, patiesībā iezāģētu pats savai valodai. Neiznīcināsim paši sevi, balsosim «PRET»!

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Петербург-Рига

PRET PRET PRET...Viennozīmīgi PRET--- krieviem, tā jau pārāk daudz ko atļāvušies Latvijas valstī...
Nu nepatīk šeit, brauciet tur kur patīk..............
-----------------------------------------------------------
Вы в здравом уме? Как вы думаете будут ли семьи бросать свои дома,работу,могилы родных и уезжать? Конечно,нет. Но когда людям станет очень тяжело - они встанут на свою защиту.

pirms 7 gadiem, 2012.03.09 14:11

viens

Iepriekšējais koments ir pilnīga provokācija un maldināšana. Aicinot balsot "par", patiesībā nozīmē aicināt balsot par krievu valodu, jo referendumā katram godīgam Latvijas valsts pilsonim ir jābalso "PRET" un tikai tādā veidā viņš atbalstīs latviešu valodu!!! PRET! PRET! PRET!

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 17:41

tā saucamajai latvietei

Katrā ganāmpulkā ir pa kādai melnajai avij. Arī starp latviešiem tādas ir. Bija tādi, kas tautiskās atmodas laikā kļuva par "kārklu vāciešiem", arī 1940.gadā atradās daži krievu tanku bučotāji. Tu pati idejiski piederi šai pēdējai kategorijai.
Jebkurš, kam ir svēta latviešu valoda un Latvijas valsts, balsos "pret"!

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 10:24

latviete

Es balsošu PAR. Vai tad slikti toreiz mēs krievu laikos dzīvojām? bija gan darbs, gan bija, kur dzīvot.
Diezgan aktīvas diskusijas par un pret referendumu patreiz norisinās Draugiem lv domu biedros "Melnā kaste"
http://www.draugiem.lv/group/16100919/

Ienāc, un izsaki savu viedokli arī Tu.

http://www.draugiem.lv/group/16100919/

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 10:13

viens

Protams, PRET, PRET un tikai PRET, bet R.Āb. partijai vajadzētu aizdomāties par to, kas vakar izskanēja LNT diskusijā, ka pie šādas situācijas esam nonākuši 20 gadu laikā, jo vienai otrai partijai (skaidrs-kurai) nacionālais jautājums un pretkrievvalodīgo (ieskaitot arī baltkrievus un ukraiņus) politika ir bijusi visas pastāvēšanas jēga. Pretējā gadījumā tā sen jau būtu vēstures mēslainē. Un patiesībā jau arī tur būtu nonākusi, ja vien nebūtu to izgābusi "Visu Latvijai!", kam arī izskatās, ka politikā nekā vairāk nav kā nacionālā jautājuma un kaislību ap to kurināšana...

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 10:03

zuze123

PRET PRET PRET...Viennozīmīgi PRET--- krieviem, tā jau pārāk daudz ko atļāvušies Latvijas valstī...
Nu nepatīk šeit, brauciet tur kur patīk..............

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 08:54

pamats

Fundamentam.
Skatos, ka latviešu valodu esi iemācījies (par gramatiskām kļūdām nepiesiešos), bet kamdēļ mums būtu savā Satversmē jālieto tādi paši jēdzieni kā citu valstu konstitūcijās?

pirms 7 gadiem, 2012.02.16 20:30

nacionaliste

LATVIEŠI - neiznīcināsim paši sevi, nepieļausim krievu komunistu - okupantu valodai kļūt par otru valodu Latvijā un balsosim «PRET»! (kauns par tādiem žīdeļa lindermaņa komentētājiem kā Lila un tikai par - Jums vieta austrumos)

pirms 7 gadiem, 2012.02.16 20:26

fundament

Vai Ābelnieka kunks vai kāds cits ir papētījis --vai citvalstu Konstitūcijās ir jēdziens "Valsts valoda" .. vai tiek pārsvarā lietots jēdziens "oficiālā valoda" valstī..
Kaut kā nepatīk šie nacionāļu cepieni un sabiedrības eskalācijas
fui!

pirms 7 gadiem, 2012.02.16 19:45

Vārds "cienītie" nu galīgi nav attiecināms uz tiem pirmajiem diviem primātiem!

pirms 7 gadiem, 2012.02.16 19:36

iepriekšējiem komentētājiem

Cienītie komentētāji, sakiet lūdzu, ko jums latviešu tauta ir nodarījusi?

pirms 7 gadiem, 2012.02.16 19:32

Lietotāju raksti