Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk apspriest Iecavas pašvaldības budzētu 2013. gadam 3

Iecavas domes finanšu komitejas sēdē trešdien pulksten 8 sāk apspriest pašvaldības šī gada budžeta projektu.Šogad ieņēmumi Iecavas novada pašvaldībā plānoti 5,54 miljoni latu, liecina budžeta projekta dati. Tas ir aptuveni par 740 tūkstošiem mazāk nekā pērn, salīdzinot ar 2012. gada budžeta ieņēmumu izpildi 6,28 miljoni latu.Izdevumi šogad plānoti 7,38 miljonu latu apmērā. Tas ir par nepilnu 1,1 miljonu latu vairāk nekā pērn no nodokļu maksātāju maka izdotie teju 6,3 miljoni latu. Apspriešanas gaitā skaitļi var mainīties.Iecavā pašvaldības budžeta projekts ar iestāžu vadītājiem un citiem nodokļu maksātāju naudas prasītājiem parasti tiek ilgi apspriests finanšu komitejā, kurā līdz ar domes priekšsēdētāju Jāni Pelsi (ZZS/TB-LNNK) ir vēl trīs tā paša saraksta deputāti – uzņēmumu vadītāji Juris Krievs un Juris Ludriķis, pašvaldības algotais zemes ierīcības dienesta vadītājs Aivars Mačeks, kā arī opozīcijas pārstāvis Atis Avots (LSDSP).J. Ludriķis iepriekš «Bauskas Dzīvei» kā pašvaldībā prioritāri paveicamos darbus 2013. gadā nosauca ūdenssaimniecības projektus, ko īsteno «Dzīvokļu komunālā saimniecība», stadiona būves pabeigšanu pie vidusskolas, projekta dokumentācijas sagatavošanu Mūzikas un mākslas skolas ēkas atjaunošanai Grāfa laukumā. Viņš iesaka vairāk līdzekļu piešķirt projektiem, ko iesniedz nevalstiskās organizācijas, lai vairāk iesaistītu iedzīvotājus vides sakārtošanā. Deputāts arī atzina, ka šogad «pieņemt atbildīgu budžetu, kas nebūtu pakļauts vēlēšanu populismam», var būt sarežģīts uzdevums, taču ļoti svarīgs.Komitejas sēdēs reizumis piedalās arī citi deputāti, taču viņiem tajās nav lemšanas tiesību. Taču, klausoties diskusijās, var uzzināt daudz noderīgas un interesantas informācijas. Pašvaldības komiteju sēdes ir brīvi pieejamas visiem apmeklētājiem, taču parasti budžetu apspriež ārkārtas sēdēs, kuru norises laiku Iecavas dome iepriekš neizziņo publiski.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jā..... ,,pašvaldības algotais zemes ierīcības dienesta vadītājs .....,, vai tad pašvaldībā stŗādā arī brīvprātīgie.....

pirms 5 gadiem, 2013.01.23 22:24

Iecavas dome lēmumu apspriest budžetu pieņēma maijā, un budžeta priekšlikumi iesniedzami līdz šā gada 15.jūlijam,
Līdzīgi kā klemme Rērgle rakstīja par veselības veicināšanas speciālista ņemšanu darbā

pirms 5 gadiem, 2013.01.22 19:36

Latvijā un pasaulē