Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās apdrošināšanas jomā arī optimizē struktūru 2

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) nodaļa Bauskā tiek pārveidota par klientu apkalpošanas punktu. Ar 1. septembri šo iestādi vadīs jelgavniece Dace Olte, Jelgavas reģionālās nodaļas vadītāja. Optimizācija skar visas teritoriālās nodaļas, līdz šim to bija 32, turpmāk būs 14. Tā informē Inese Šmitiņa, VSAA direktore.Veicot reorganizāciju, VSAA Bauskas nodaļā darbu zaudē trīs speciālisti, kuri šeit strādājuši neilgu laiku. Tomēr iedzīvotājus apkalpošanu pārmaiņas negatīvi neskars, nekas netiek likvidēts, skaidro VSAA Bauskas nodaļas līdzšinējā vadītāja Inta Savicka. Nākamā gada aprīlī paietu 25 gadi, kopš viņa ir šajā amatā. Taču ar 1. septembri Inta Savicka vadīs VSAA Rīgas pilsētas Zemgales nodaļu, viņai nāksies pierast ik darbdienu braukāt uz Rīgu.Ir izdots rīkojums par Daces Oltes iecelšanu amatā, un viņa sākusi iepazīties ar VSAA Bauskas nodaļas darbu. «Jāatzīst, ka speciālisti ir ļoti profesionāli, laipni, prasmīgi visu izskaidro klientiem. Bauskas nodaļā ir ļoti maza kadru mainība, tāpēc kolektīvs ir labs. Teicami organizēta profesionālā apmācība. Darba kvalitāte atzīta arī regulāri veiktajā iekšējā auditā,» saka Dace Olte.Jaunā vadītāja atzīst, ka Bauskā nebūs katru dienu, jo darbu var vadīt, arī elektroniski sazinoties no Jelgavas. Dace Olte ir diplomēta juriste, sociālo zinātņu maģistre, VSAA sistēmā strādājusi 30 gadu, no 1983. gada vadījusi Jelgavas nodaļu. Dzimusi Jelgavas rajonā Vilcē, beigusi Elejas vidusskolu. Ar Bausku saista bērnības atmiņas. Augumā slaidajai meitenei tikai Bauskas kādreizējā universālveikalā izdevies atrast piemērota izmēra mēteli. Pēc iepirkšanās vienmēr baudīts izcili garšīgais Bauskas saldējums, ko kioskā pārdevēja ķeksējusi vafelē ar karoti no metāla kubla. To kopš bērnības atceras Dace.Teritoriālajās un centralizētajās VSAA nodaļās Latvijā nodarbināto skaits ar 1. jūliju samazināts par 3,64 procentiem, pārvaldē – par 3,91 procentu. Visās nodaļās ir likvidēts vadītāja vietnieka amats, pamatprocesu norisi reģionālo nodaļu teritoriāli attālinātajās darba vietās pārraudzīs vadošie inspektori.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

apmeklētāja

ceru, ka atlaida to nepieklājīgo cacu, kurai grūti cilvēkiem paskaidrot kā pareizi aizpilda iesniegumu, jo tajā laikā jāvīlē nagi, jāspēlējas ar telefonu un jātēlo pārgudrā, izsakot aizvainojošus komentārus par apmeklētāju. Par zināšanām jau nerunāsim, lai pareizi sarēķinātu darba stāžu klientam jāzvana uz Rīgu konsultēties...
Paldies Dievam, ka pārējās ir ļoti laipnas un zinošas darbinieces.

pirms 10 gadiem, 2009.07.31 12:15

Latvijā un pasaulē