Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz paklāja rūdās arī raksturs 15

Brīvās cīņas sportistiem, gan jaunajiem, gan veterāniem, šis pavasaris ir bijis veiksmīgs, no dažādām sacīkstēm mājās pārvestas zelta, sudraba un bronzas medaļas.Par baušķenieku rezultātiem informāciju sniedz Latvijas Cīņas federācijas prezidents Visvaldis Freidenfelds. Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) brīvās cīņas nodaļas jaunākās grupas audzēkņi piedalījās Cēsu pilsētas atklātajās sacensībās. Tās pulcēja lielu dalībnieku skaitu no visiem cīņas centriem, sacīkstes var pielīdzināt Latvijas čempionātam.Lielā un sīvā konkurencē smagajā svarā zelta medaļu izcīnīja trenera Jurija Ručkanova audzēknis Rainers Jegorovs, kuram tika piešķirta balva par labāko tehniku. Sudraba medaļu mājās pārveda Didzis Kurmēņevs, arī viņam balva - par lielu cīņas gribu. Bronzas medaļu ieguva Edgars Grišulis. Liepājā risinājās Latvijas meistarsacīkstes kadetiem. Bauskas BJSS pārstāvēja septiņi cīkstoņi. Zelta medaļas izcīnīja mežotnieces Diāna Dalbe, Kristiana Greiere, Helēna Pahomova, Lita Linceviča, sudraba godalgas - Linai Maslabojevai, Renāram Rimševicam. Piektajā vietā ierindojās un komandai vērtīgus punktus deva Daniels Lavrinovičs. Komandu vērtējumā meitenēm izrādījās, ka Bauskas BJSS kadetes ir labākās valstī.Jelgavā notika Latvijas meistarsacīkstes junioriem. Bauskas BJSS pārstāvēja seši Vladimira Iļjina audzēkņi, kuri visi guva medaļas. Par Latvijas čempioniem kļuva Krista Pažemecka un Jānis Kogutičs. Sudraba medaļu izcīnīja Lāsma Mauriņa, bronzas - Lita Linceviča, Iļja Artemjevs, Sandis Četvergs. Tagad šie sportisti ar paaugstinātu slodzi gatavojas Latvijas 3. olimpiādei, kas notiks 6. - 8. jūlijā Liepājā. Maija pēdējā sestdienā Jelgavā risinājās Latvijas brīvās cīņas čempionāts veterāniem, kurā panākumus guva Bauskas novada komanda, kopvērtējumā ieņemot otro vietu un tikai nedaudz zaudējot Rīgas novadam. Par Latvijas čempioniem kļuva Igors Slakters (viņš arī uzvarētājs grieķu-romiešu cīņā), Ilvars Zīverts, Vladimirs Skvorcovs, Anatolijs Abramovs, Agris Kociņš, Vladimirs Iļjins. Otro vietu izcīnīja Vasilijs Sovļaks.Īpaši jāuzteic Andris Bokmanis, kurš atkal parādīja lielisku meistarību, skaistā tehniskā izpildījumā uzvarot visus pretiniekus.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

JURIS

A.LAPENIEKAM - IĻJINAM visi sen zina tavu aktiera prasmi sevi slavināt....

pirms 7 gadiem, 2012.09.01 22:36

J....NIEKAM

Jāāāāāā, sporta skolai vajadzīgas jaunas vēsmas. Kauns lasīt, Visi zin, kur atrodas zemūdens akmeņi.

pirms 7 gadiem, 2012.08.20 14:04

Čoms

Vladimirs Iļjins novērtē situāciju......un raksta......

pirms 7 gadiem, 2012.06.15 23:35

zemnieks

Neaiztieciet Slakteri,viņš ir labākais Latvijā.Viņu jāsūta Zvirbuļa vietā uz Londonu Olimpisljām spēlām,tad nebūs problēmu.Tikai jāsamet nauda cīņas apaviem,lai pa paklāju neslāj zābakos.

pirms 7 gadiem, 2012.06.01 08:57

Jelgavnieks B.M.

Domāju to pašu Igoru ,kurš Pasaules čempionātā brīvajā cīņā neieradās uz akreditāciju un uzradās, kad komanda brauca mājās. OTRĀ VIETA....!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.05.31 23:50

tutiņš

Visi sevis cienošie(ne tu viens Igor) no TĀS bedres izlīduši laukā paliek daži , kam problēmas sameklēt citur darbu.

pirms 7 gadiem, 2012.05.31 18:06

Jelgavniekam-

Vai tu domā to pašu Igoru Slakteri,kurš ir brīvās cīņas pasaules čempionāta 2.vietas ieguvējs un Eiropas meistaru spēļu vicečempions? Tāpēc,jau dēļ tādiem kā tu viņš aizgāja no darba sporta skolā. un dzīvo,neiepriecināšu, labi :))

pirms 7 gadiem, 2012.05.31 00:33

abiem labiem

Zieģels uzlikts ,prāts papēžos , spēks ir godaprāta nav vīlē uz priekšu.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 17:02

ABI LABI

Kādi Bauskas sporta priekšnieki, TĀDI PADOTIE.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 13:08

JELGAVNIEKS

ES ir nekas cits kā BAUSKAS nekrietnais intrigants ar labilām nosliecēm IGORS SLAKTERIS,kurš nekad nav bijis sporta meistars vai meistarkandidāts ,bet nekaunības vienmēr gana.Meli ir IGORA sabiedrotais.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 08:15

JELGAVNIEKS

ES ir nekas cits kā BAUSKAS nekrietnais intrigants ar labilām nosliecēm IGORS SLAKTERIS,kurš nekad nav bijis sporta meistars vai meistarkandidāts ,bet nekaunības vienmēr gana.Meli ir IGORA sabiedrotais.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 08:15

Lasītājs

Treneris V.SMIRNOVS ir augstas klases pedagogs ,kuram ir izpratne par sportistu sagatavošanu ne tikai pašmāju čempionātiem ,bet nozīmīgām starptautiskām sacensībām. V.SMIRNOVAM nav vajadzības piesavināties citu treneru darbu J.KOGUTIČAM V.IĻJINS ir pirmais treneris ,kurš puisi piesaistījis cīņas sportam . Sacensībās gūtais rezultāts vienlīdz pieder Bauskai un Jelgavai .Apsveicama treneru veiksmīga sadarbība.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 08:05

Es.

Kāds te krāpjas Zemgales ziņās teikts ka Junioriem 96 kg uzvarēja Milona sportists Jānis Kogutičs, bet Bauskas dzīvē ka par čempionu kļuva Bauskas BJSS sportists Jānis Kogutičs.
Vai nu sacensībās piedalījās divi Jāņi Kogutiči vai Smirnovs kārtējo reizi cenšas piesavināties svešus nopelnus.

pirms 7 gadiem, 2012.05.30 01:44

Jelgavnieks

Igor,nevarēju atrast nevienu tavu cīkstoni,kur tavi juniori,jaunieši redzu tikai veco gvardi.Cīkstonim , Igor,uz paklāja jāuziet sportistam atbilstošā formā .Tik bezatbildīgi nevar tērēt nodokļu maksātāju naudu.Skats uz tevi bija šaušelīgs .......

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 23:43

Lietotāju raksti