Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmumu reģistrs tomēr saglabā nodaļu Bauskā 12

Rasta iespēja pagarināt Uzņēmumu reģistra (UR) Bauskas reģionālās nodaļas pastāvēšanu līdz 2009. gada beigām. Tas noticis, ņemot vērā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, uzņēmēju un pašvaldību aktivitātes, 25. jūnijā «Bauskas Dzīvi» informē Līga Brice, UR pārstāve.Darbu turpinās arī reģionālās nodaļas Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Valmierā, Ventspilī un Rīgā.«Paldies pašvaldībām un Zemgales uzņēmējiem, kuri centās paust savu viedokli, ka nodaļa Bauskā ir vajadzīga! Tas bija liels atbalsts. Labi, ka vismaz pagaidām satraukums beidzies, ir saglabāts pakalpojums un darba vietas,» saka UR Bauskas nodaļas vadītāja Ligita Dāboliņa. Vai minētās reģionālās nodaļas turpinās darbu arī pēc 2009. gada 31. decembra, atkarīgs no turpmākās finanšu situācijas valstī un UR. Valdībai būtu jāvērtē, vai ir vērts uz UR rēķina ietaupīt dažus tūkstošus un, pazeminot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, pasliktināt uzņēmējiem jau tā, maigi sakot, sarežģīto dzīvi, uzskata UR galvenais valsts notārs Ringolds Balodis. Kopš 2007. gada UR sācis skenēt dokumentus un paplašinājis reģionālo nodaļu funkcijas, dodot iespēju biedrības un nodibinājumus reģistrēt visās reģionālajās nodaļās. 2008. gadā UR sācis vest maksātnespējas reģistru, kas patlaban ir viens no aktīvākajiem reģistriem. Sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) ieviests vienas pieturas aģentūras princips – uzņēmumu gada pārskati komersantiem jāiesniedz tikai VID, kas gada pārskata kopiju elektroniskā formā nodod Uzņēmumu reģistram. Kopš 2009. gada Uzņēmumu reģistrs reģistrē arī reliģiskās organizācijas un to iestādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

gigs

es ari pievienojos izteiktai domai, ka šo iestādījumu vajadzēja aizklapēt ciet kaut vai darbinieku augstprātīgās attieksmes dēļ.
uzvedas tā it kā strādātu savā privātfirmā
reformēt un izformēt

pirms 10 gadiem, 2009.06.26 11:19

uznemejs

arī es apmeklēju šo iestādi kad reģistrēju uzņēmumu attieksme ir pabriesmīga, sajūta tāda, ka ko tev vajag un laid man atpūsties arī atbildes uz jautājumiem nav, bija jāzvana uz Rīgu lai visu noskaidrotu. Kam šī iestāde vajadzīga-nezinu!!!!!!!!!!!!!!!Piekrītu aleluja.

pirms 10 gadiem, 2009.06.26 10:45

dana

Nu re, cik smuki iznāca, atstāja!!! Domājams, pietika darbiniekiem laiks pārdomām. Lūdzu, nekad neaizmirstiet, kam Jūs strādājat, kalpojat.

pirms 10 gadiem, 2009.06.26 09:31

jāpiedomā

Atšķiras attieksme pret klientu Rīgas uzņ. reģ. no Bauskas - Bauskā kā pret kārtējo problēmu - traucēkli, Rīgā ļoti saprotoši un visu paskaidro, ja kaut kas neskaidrs. Vai tik tā nav mazpilsētu problēma, ja esmu valsts iestādes darbinieks, tātad esmu pasaules naba.

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 23:52

Visitor

Pievienojos "aleluja" . Pirms daziem gadiem tur no vienas sherpas darbinieces sanemu parupju kritiku par atkaartotu jautaajumu uzdosanu.Ko ta nu vairs glabt so iestadi - valsts politika darbojas pret uznemejiem.Citas valstis nodoklus sak maksat , kolidz paradas pelna , bet pie mums no pirmas uznemuma registracijas dienas.Ir valstis , kur partikai nav PVN , nav izveidotas visadas maksligas kontrolejosas iestades.Tas viss kopuma veicina uznemejdarbibu, bet musejos dzen dzivus zemee .

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 22:06

uuu

interesanti būtu zināt cik cilvēku dienā apmeklē šo iestādi

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 16:50

ceru

pievienojos "aleluja", jo attieksme no galvenā nodaļas darbinieka tiešām ir pazemojoša

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 14:54

aleluja

šī ziņa patiesi laba. Jācer vien, ka arī uzlabosies pati apkalpošanas kultūra un darbinieki sapratīs, ka viņi ir priekš uzņēmējiem nevis otrādi.

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 14:33

Mēs

Mēs raudājām ļoti skaļi un tas nesa augļus!

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 14:32

Sigita

Paldies arī Bauskas Dzīvei par atbalstu un rakstiem.

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 14:21

Nu ja

Valstij jau daži cilvēki, proti, UR darbinieki, neko nenozīmē, ka tikai pa***, te atlaižam, te paturam, te atlaižam, te paturam.. kāds ir iedomājies , ka viņiem ir savas dzīves, ģimenes , bērni, kas no tāda stresa ciešs? A dažiem darboņiem tur augšā uzspļaut..

pirms 10 gadiem, 2009.06.25 12:44

Latvijā un pasaulē