Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 iemesli, kāpēc ir brīnišķīgi būt mammai!

Būšana par mammu ir viens no sarežģītākajiem darbiem pasaulē. Tomēr vienlaikus tas ir arī darbs, kas sniedz visvairāk gandarījuma. Tuvojas Māmiņdiena – šogad to atzīmēsim 14. maijā –, un tāpēc Ondo.lv komanda apkopojusi jaukākos un sirsnīgākos māmiņu ieguvumus. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc ir lieliski būt mammai!

20170511-1527-ondo-lv-mamindiena-2017.jp

Nebeidzama jaunība


Kopā ar bērniem Tu vienmēr vari atļauties savilkt seju muļķīgā grimasē, pūst pieneņpūkas, lidināt gaisa pūķi, spēlēties smilšu kastē, skraidīt pa parku basām kājām vai lēkt klasītes. Tāpat bērni rosina atkal atklāt pasauli, pievēršot uzmanību lietām, kam pieaugušie ikdienā paiet garām, piemēram, skudru ceļiem vai mākoņu izveidotajām figūrām. Laika pavadīšana kopā ar bērniem pamatīgi atsvaidzina rutīnu un palīdz saglabāt dzīvesprieku!


Prieks par sasniegumiem


Tu lepojies ar ikvienu lietu, ko apguvis Tavs bērns, piemēram:

  1. pirmie soļi;

  2. ēšana ar karotīti;

  3. dziesmiņa par kaķīti;

  4. braukšana ar velosipēdu;

  5. māka iet uz podiņa;

  6. kurpju šņoru sasiešana.

Raugoties uz saviem bērniem, Tu iemācies saskatīt arī nelielus sasniegumus, kas nenoliedzami piepilda Tavu dzīvi ar prieku.


Radošums un iespēja apgūt jaunas lietas


Veids, kādā Tu apguvi savas prasmes, ne vienmēr der arī Tavam bērnam, tāpēc nereti Tev jāmeklē idejas vai pašai jāizdomā kaut kas jauns, lai palīdzētu savai atvasei. Vēlāk, attīstot bērna intereses, Tev, iespējams, jāapgūst arī mūzikas teorijas pamati, baleta soļu nosaukumi, spāņu valodas gramatika vai futbola spēles noteikumi. Un ir taču interesanti, vai ne?


Cieņa pret saviem vecākiem


Kļūstot par mammu, pēkšņi atklājas jauna pasaule. Tu sastopies ar dažādām grūtībām, par kurām iepriekš droši vien nemaz nenojauti. Lēnām Tu sāc saprast, par ko toreiz dusmojās mamma, kāpēc viņa raudāja Tavā izlaidumā un kāpēc viņa zvanīja katras divdesmit minūtes, kad atpūties kopā ar draugiem. Un visi šie “atklājumi” liek izjust dziļu pietāti un cieņu pret saviem vecākiem.

20170511-1527-ondo-lv-mamindiena.jpeg


Mīlestība


Mīlestība ir visas pasaules centrā, ap to griežas it viss. Tā mīlestība, ko Tev dāvā bērni un ko Tu jūti pret viņiem, visdrīzāk, ir nebeidzama. Dažkārt pietiek tikai ar to, ka ieskatāties viens otram acīs, un sirds pielīst pilna siltuma. Vai ir kas tāds, kas var aizstāt šo sajūtu?


Draudzīgais aizdevējs Ondo.lv, kas piedāvā ātro kredītu internetā, novēl sirsnīgu Māmiņdienu un atgādina – Tu esi lieliska, kaut vai tāpēc, ka Tu esi!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti