Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīdāmie vārti maksimālai ērtībai 1

Iekārtojot un apsaimniekojot jebkuru teritoriju — privātmāju, slēgta tipa dzīvojamo zonu, industriālo objektu — ir jādomā, kā to efektīvi norobežot, kā arī padarīt iekļūšanu un izkļūšanu no objekta ne tikai drošu, bet arī maksimāli ērtu. Un tas nozīmē, ka ar pienācīgu rūpību jāizvēlas tieši teritorijas vārti, kas ir viens no galvenajiem mezgla punktiem, kur notiek intensīva cilvēku un transportlīdzekļu kustība.


Pieredze ir apliecinājusi, ka tieši bīdāmie vārti ir viens no ērtākajiem iespējamajiem risinājumiem, kā noslēgt teritoriju. Bīdāmie vārti objektā piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības.


Aizņem mazāk vietas

Ja bīdāmie vārti jāsalīdzina ar veramajiem vārtiem, tad pati galvenā ērtībā, ko ar šādu izvēli var iegūt, ir efektīvi izmantota teritorija. Nav jādomā, vai pietiks vietas, kur vārtiem atvērties, uz kuru pusi tos jāver, lai nevienam netraucētu. Tas tiešām var būt apgrūtinoši. It īpaši tad, ja teritorija ir neliela, līdzās ir intensīva satiksme. SqAedxtdwJsP5FDWOeE_gy12r5HqxcNTz2rn5Ita


Šādā gadījumā bīdāmie vārti pilnībā attaisno uz tiem liktās cerības iegūt tiešām ērtu risinājumu. Bīdāmie vārti neaizņem nevienu lieku centimetru, kā vien tikai to, kas jau ir vārtu un žoga zona. Vārti bīdās paralēli žogam, ļaujot pārējo teritoriju izmantot pēc savām vēlmēm. Piemēram, auto var novietot kaut vai soli no vārtiem, jo atvēršanās laikā tas netraucēs un arī netiks apskādēts.


Nav jātīra vārtu zona no sniega

Ja izmanto veramos vārtus, tad ziemā ir visu laiku jābūt vērīgam, jāieplāno laiks, lai attīrītu vārtu vēršanās laukumu no sniega, jo citādi vārti var neatvēries, liedzot izbraukt no teritorijas. Un kuram gan gribētos rīta agrumā, kad aiz loga ir tumšs un auksts, doties pie vārtiem, lai notīrītu sniegu? wEWJBMeUfNpclyLaFZaW5sL3vH3m-qzmjJrp2pMw


Kāpēc gan vispār pašiem sev radīt šādas klapatas, ja tā vietā var stāvēt bīdāmie vārti, kuriem nekas netraucē. Bīdāmo vārtu gadījumā nav arī jādomā par to, vai kāds cits šķērslis netraucē. Veramo vārtu gadījumā visai zona vienmēr jābūt brīvai. Un tas nav saimnieciski, jo vietu var izmantot daudz racionālāk.


Var uzstādīt automatizētu vadības sistēmu

Un kas gan būtu bīdāmie vārti, ja tie jāver ar rokām. Pārsvarā klienti uzreiz izvēlas bīdāmos vārtus ar automatizētu sistēmu, kas ļauj atvērt un aizvērt vārtus bez liekām pūlēm un laika tērēšanas. Var izmantot dažādus vārtu vadības veidus, kas ļauj saglabāt augstu drošību un personīgu pieeju, jo katram var būt ērtāks cits vārtu kontroles mehānisms.


Līdz ar automatizētu bīdāmo vārtu uzstādīšanu uzreiz tiek iegūta virkne ērtību un daudz augstāks drošības līmenis. Teritorijā var iekļūt tikai piederošas personas, kam ir pieeja vārtu automātikai. Tāpat vairs nav vajadzības izkāpt no auto, lai vārtus atvērtu. To ikviens prot novērtēt sliktos laika apstākļos un arī naktīs, kā arī tad, ja teritorija atrodas ne visai draudzīgā rajonā.


Dizaina ziņā bīdāmie vārti pielāgojami objekta specifikai

3bXMLv4cRXcWENsYK9q5QjdML15BxoCZhmtGV3ewNedomājiet, ka bīdāmie vārti ir tikai no metāla, kas ne vienmēr šķiet pievilcīgi un piemēroti konkrētajam objektam.


Bīdāmo vārtu sistēmu var savienot ar dažāda veida apdari, kas var būt arī no citiem materiāliem, piemēram koka. Tādā veidā var panākt saskanīgu vizuālo risinājumu, kas īpaši svarīgi ir privātmāju īpašniekiem. Ja mājai ir skaista koka sēta, tad skaidrs, ka viņi nevēlas robustus metāla bīdāmos vārtus, kas vislabāk iederētos kādā industriālajā teritorijā.


Izvēloties vārtu ražotāju un uzstādītāju, nevajadzētu vairīties jautāt par visam iespējām dizaina izvēlē, jo galu galā rezultātu vajag tādu, kas ne tikai kvalitatīvi strādā, bet arī labi izskatās, saskan ar kopējo bildi.


Var izvēlēties, uz kuru pusi vārti bīdāmi

Bīdāmie vārti un to specifika ļauj klientam brīvi izvēlēties, uz kuru pusi vārti bīdīsies. Tie varbūt šķiet sīkumi, tomēr ikdienā tas var ievērojami ietekmēt ērtības. Tāpēc pirms izdarīt izvēli, ir jāpaskatās uz savu pagalmu vai industriālo teritoriju plašāk. Kas katrā pusē atrodas, kā plānots izmantot vārtu tuvumā esošo zonu? Tas var sniegt atbildes uz jautājumu, uz kuru pusi labāk uzstādīt  bīdāmo vārtu sistēmu.


Apkopojot visus šo ieguvumus, secinājums ir pavisam loģisks — bīdāmie vārti ir laba izvēle ikvienai teritorijai, jo sniedz ikdienā būtiskas ērtības, kuras varbūt pat nepiefiksējam. Bet tad, ja to nebūtu, visticamāk, ka justu, kā tas ietekmē ikdienas gaitas. Tāpēc, ja plānojat uzstādīt savā īpašumā vārtus, tad padomājiet labi, kas ir pats piemērotākais. Jo kvalitatīvi vārti galu galā kalpo ļoti ilgi. Tāpēc ir loģiski, ka izvēlaties to risinājumu, kas maksimāli apmierina visas vajadzības pēc drošības un ērtībām.                                                      


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Atis.

Slēpta reklāma,tikai šoreiz ne deputātu kandidātiem.

pirms gada, 2017.12.03 08:48

Reklāmraksti