Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunums CREDIT Latvijā 1

Kredīti bez procentiem ir pieejami internetā uz dažādiem termiņiem. Visbiežāk bezprocentu aizdevumu var saņemt uz 30 dienām, bet mēdz būt arī ilgāki termiņi. Kopā ar Credit.lv Jūs varat aizņemties izdevīgāk, ātrāk un arī lētāk, jo visi pieprasītākie nebanku interneta aizdevumi tagad ir atrodami vienā vietā. Tas ļauj salīdzināt vairākus piedāvājumus un saprast, kurš no tiem ir atbilstošāks Jūsu konkrētajā situācijā.

Kādu aizdevumu izvēlēties?

Pareiza izvēle ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai aizņemšanās būtu sekmīga. Paņemot kredītu uz šķietami labiem nosacījumiem un izlietojot to nepareiziem mērķiem, rezultāts būs negatīvs. Piemēram, auto iegāde uz nomaksu, izmantojot ātros kredītus ir ļoti apšaubāma, lai neteiktu aplama pieeja. Ilgtermiņa preču un īpašumu – auto, nekustamais īpašums, studiju apmaksai ir paredzēti speciāli finanšu produkti, kas piedāvā zemākus procentus un labākus atmaksas nosacījumus. Savukārt īstermiņa vajadzībām ātros kredītus var izmantot salīdzinoši veiksmīgi, jo pirmajā reizē tie ir pieejami bez procentiem. Tiem, kas nav droši par plānoto tēriņu apjomu, bet zina, ka būs nepieciešams aizdevums var izmantot kredītlīnijas priekšrocības. Piesakot kredītlīniju, privātpersonai tiek noteikts individuāls limits. Procenti ir jāmaksā tikai par to naudu, kas tiek reāli iztērēta, nevis par pašu kredītlimita apmēru.

Pats svarīgākais, lai saprastu, kur un, cik aizņemties ir savu vajadzību izvērtēšana. Stingri nospraudiet savas robežas un nosakiet, cik daudz varat tērēt kredītsaistībām. Piemēram, ja varat atvēlēt šim mērķim 100 eur mēnesī, bet vajadzīgs 1000 eur kredīts, tad minimālais termiņš naudas atmaksai varētu būt 12 vai 18 mēneši. Šādi rēķinot aizdevuma izmaksas un salīdzinot to ar savu reālo varēšanu ir viegli saprast, cik daudz Jūs vispār drīkstat aizņemties. Pārāk lielam optimismam finanšu darījumos nav vieta, jo nākotnes perspektīvas ne vienmēr ir tik rožainas kā mēs tās varētu vēlēties. Arī pēdējos gados pieaugošais pieprasījums pēc kredītu apvienošanas pakalpojumiem liecina, ka daudzi kredītņēmēji savu varēšanu nebija aprēķinājuši pareizi un tagad ir spiesti pārfinansēt saistības pie cita aizdevēja, lai samazinātu ikmēneša rēķinus.

Šobrīd aktuālie aizdevumu piedāvājumi ir redzami Credit Latvijas mājaslapā – https://credit.lv/
Kad esiet nosprauduši savus mērķus, izprotiet vajadzības un finansiālās iespējas, atliek tikai rīkoties. Ja varat iztikt bez aizņemšanās lieliski. Izmantojiet iespēju veidot uzkrājumus, un atlieciet naudu reizēm, kad radīsies papildus tēriņi. Jo vairāk iekrāsiet, jo lielāku drošības spilvenu izveidosiet. Tajās situācijās, kad bez aizņemšanās iztikt nav iespējams, rūpīgi vērtējiet iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.

Kā saņemt kredītu?

● Apmeklējiet Credit.lv, izvēlēties sev piemērotāko kredītu veidu un piedāvājumu.
● Aizpildiet anketu, norādot aizdevuma summu un termiņu (var pieteikties visu diennakti)
● Apstipriniet lietotāja profilu (jāpārskaita 1 cents no savas internetbankas).
● Saņemiet naudu kontā (pieteikumus vērtē un naudu pārskaita tikai darba laikā).

Vecuma ierobežojumi: 18 līdz 80 gadi. Vērtējot klienta kredītspēju, tiek vērtēta kredītvēsture, atalgojums un citi faktori. Pieejamā aizdevuma apmērs atkarīgs no klienta kredītreitinga.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Spraudējs

Līdz šim savus mērķus vienmēr izvirzīju, tagad zināšu, ka tos var arī nospraust..

pirms gada, 2017.11.20 08:48

Reklāmraksti