Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad ņemt kredītu un kad tik galā pašu spēkiem? 1

Ikkatram var gadīties kādas negaidītas finanšu problēmas ar ko nav iespējams tikt galā bez naudas aizdevuma, taču, mūsdienās cilvēki ir pieraduši ņemt kredītus pat tad, ja notikusi sīka ķibele, kurai varētu atrast arī citu, daudz labāku risinājumu. Nav nekāds brīnums, ka cilvēki izvēlas ņemt kredītus nevis krāt naudu, jo jauns ātrais kredīts 24 stundu laikā (nya snabblån 24h), ir ļoti vilinošs piedāvājums, tomēr kredīti izmaksā dārgi un ir ārkārtīgi riskanti. Lai cilvēki lieki nepakļautu sevi problēmām ar kreditoriem, skaidrojam, kādos gadījumos vajadzētu naudu aizņemties, bet kādos mēģināt visu atrisināt ar citām metodēm.

Pirmkārt, ātros kredītus vajadzētu ņemt tikai tad, ja situācija ir ļoti nopietna un to tiešām var uzskatīt par finanšu problēmu. Piemēram, dažādu jaunu mantu iegāde, tikai tāpēc, ka tās ir vēlamas, nav nekāda finanšu problēma. Vairums mūsdienās ņem kredītus, lai nopirktu, piemēram, jaunas mēbeles, elektropreces vai pat apģērbu, kaut gan vecās lietas vēl ir lietojamas. Atcerieties, ka plānotiem pirkumiem naudu vienmēr ir jākrāj, nevis jāaizņemas. Tāpat arī izklaidēm un luksusa precēm naudu aizņemties nekad nedrīkst. Kredītus vajadzētu ņemt tikai, piemēram, medicīnas pakalpojumu apmaksai, steidzamiem remontdarbiem vai citiem neatliekamiem, nopietniem maksājumiem. Vienmēr izvērtējiet, vai pirkums ir nepieciešams, vai tikai vēlams, pirms uzņematies kredītsaistības.

Otrkārt, kā jau minējām, kredītus var ņemt tikai steidzamos gadījumos. Tātad, pirms kredīta ņemšanas noteikti jāizvērtē tas, cik daudz laika šīs problēmas risināšanai jums ir. Piemēram, ja jums nepieciešams saremontēt auto, padomājiet, vai tas tiešām jādara tūlīt? Ja auto ir jūsu vienīgais pieejamais transports, lai dotos ikdienas gaitās, tad situācija tiešām ir steidzama un problēmu varētu risināt ar aizņēmuma palīdzību, bet, ja jums ir citas alternatīvas, piemēram, sabiedriskais transports, un auto ikdienā nemaz neizmantojat, situācija īsti nav steidzama. Jūs varat kādu laiku iztikt bez auto un sakrāt naudu pats. Tas varbūt arī radīs zināmas neērtības, taču ilgtermiņā izmaksās lētāk un jums nebūs jāriskē nonākt parādu piedzinēju nagos.

Treškārt, kredītu vajadzētu ņemt tikai tad, ja tiešām nav citu alternatīvu, kur gūt finanšu līdzekļus problēmas risināšanai. Ir daudz citu steidzamu naudas gūšanas veidu, piemēram, varat mēģināt naudu nopelnīt vai iegūt pārdodot sev piederošas mantas. Daudziem ir iespējams, uzņemieties virsstundas darbā vai piehaltūrēt pie paziņām, kā arī vairumam ir kaudze ar mantām, kas nav gluži vitāli nepieciešamas. Tikai tad, ja jums nav nekādu iespēju pašam iegūt naudu, varat apsvērt kredīta iespējas, jo, kā jau tika minēts, kredīts uzliek ļoti lielu atbildību, bet sava nauda nē.

Vēl vajadzētu padomāt arī par citiem problēmas risināšanas veidiem. Piemēram, ja jums vajag naudu ārkārtas remontam, apdomājiet vai nav iespējami kādi bezmaksas, pagaidu risinājumi. Ja jums naudu vajag medicīnas pakalpojumu apmaksai, painteresējieties par iespējām veikt pakāpenisku pakalpojuma apmaksu. Nereti problēmas risināšanai nauda nemaz nav vajadzīga,vai vismaz ir iespējams risinājumu atlikt uz laiku, kamēr izdosies pašam sakrāt naudu. Šādu iespēju pavisam noteikti vajadzētu izmantot.

Ja tiešām esat apdomājis visu iepriekš minēto, un citu risinājumu, kā vien arto kredītu, neredzat, tad varat to ņemt. Taču, arī ņemot kredītu, nevajag steigties. Kārtīgi apdomājiet, kurš kredīts jums būs visizdevīgākais un kurš uzliek vismazāko risku. Labāko un izdevīgāko kredītu jums palīdzēs atrast kredītu salīdzināšanas portāls www.lan247.se.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Reklāmraksti