Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāzerpeintbols – perfekta nodarbe korporatīvajam pasākumam

Korporatīvo pasākumu variācijas ir teju neierobežotas – sākot no formālām vakariņām un beidzot ar tādām ekstrēmām izklaidēm kā izpletņlēkšana. Ja kolektīvam vairāk interesē sportiska un azartiska nodarbe, ļoti iespējams, ka piemērotākā izvēle ir lāzerpeintbols. Ieskaties šajā ceļvedī, lai saprastu, kādos gadījumos lāzerpeintbols ir labākā opcija!


Lāzerpeintbols un “parastais” peintbols: galvenās atšķirības

Šķiet, ka cilvēku, kuri nezinātu, ko nozīmē peintbols, nav daudz, taču ar lāzerpeintbolu ir nedaudz citādāk. Vēl joprojām virknei cilvēku lāzerpeintbols asociējas ar neērtām vestēm un smagiem ieročiem, kas savā starpā bija savienoti ar vadiem, kā arī spilgtiem lāzerstariem, kas, nonākuši acīs, pamatīgi apžilbināja. Taču šis laiks ir pagājis, un šobrīd lāzerpeintbola spēlēšanā vairs netiek izmantoti nekādi vadi. Arī veste kļuvusi pavisam neliela un viegla, bet ieroči – daudz parocīgāki. Savukārt uz spēlētāju galvām ir neliela saite, kas ar vibrācijas signālu “paziņo”, ja kāds Tev trāpījis.

Tā arī ir galvenā atšķirība starp parasto peintbolu un lāzerpeintbolu – trāpījums ir nesāpīgs. Taču tā nebūt nav vienīgā lāzerpeintbola priekšrocība:
● Nekādu papildus izmaksu – vai zini sajūtu, kad bumbiņas beigušās, un jāver vaļā maks, lai iegādātos jaunas? Lāzerpeintbolā šāda situācija nepiemeklēs;
● Iespēja atdzīvoties – atšķirībā no peintbola, Tev nebūs jāgaida spēles beigas, lai turpinātu “kariņu” – vajadzēs vien doties uz bāzi, lai atgūtu dzīvību;
● Statistika ikvienam spēlētājam – ja esi pieradis pie datorspēlēm, mums Tev ir labas ziņas – arī lāzerpeintbols nodrošina iespēju pēc spēles redzēt detalizētu informāciju par to, kā katram veicies;
● Nekādu variantu negodīgajiem – tiklīdz kāds no dalībniekiem tiek sašauts, viņa ierocis izslēdzas;
● Trāpījums, kuru neietekmē laikapstākļi – lāzerpeintbola ieroča šāvienu nespēj iztraucēt nedz nokrišņi, nedz vēja brāzmas, turklāt šāviens ir precīzs līdz pat 250 metru attālumam.

Esi ieinteresēts? Uzzini vairāk par lāzerpeintbola spēļu veidiem!


Lāzerpeintbols nodarbina gan ķermeni, gan prātu

20171025-1347-guns-n-lasers-lazerpeintbo
Foto: GUNS n LASERS

Lai gan nezinātājiem nereti šķiet, ka peintbols un tā mazāk sāpīgais brālis lāzerpeintbols ir spēle, kurā vienīgā darbība ir divu komanda savstarpēja šaudīšanās, tā nebūt nav, jo, lai spēli uzvarētu, kā jau ikvienā sporta veidā, nepieciešama ne tikai prasme precīzi šaut un veikli paslēpties no pretinieka raidītajiem šāviņiem, bet arī taktika un komandas darbs. Tieši šī iemesla dēļ lāzerpeintbols tik bieži tiek izmantots korporatīvajos pasākumos – tas lieliski saliedē ikvienu komandu, pie reizes ļaujot ar darba kolēģiem sadarboties neformālā gaisotnē. Taču – vai zināji, ka lāzerpeintbols var tikt spēlēts dažādās variācijās? Lasi tālāk, lai iepazītos ar izplatītākajiem lāzerpeintbola spēles veidiem.


Komanda pret komandu

20171025-1348-guns-n-lasers-lazerpeintbo
Foto: GUNS n LASERS

Populārākā spēles variācija. Princips ir pavisam vienkāršs – visi spēlētāji tiek sadalīti divās komandās, un mērķis ir “nošaut” visus pretinieku komandas spēlētājus. Uzvar komanda, kuras sastāvā paliek pēdējie/ pēdējais “nenošautais” dalībnieks.


Karoga ieņemšana

20171025-1351-guns-n-lasers-lazerpeintbo 
Foto: GUNS n LASERS

Arī šis spēles veids ir ļoti populārs un aizraujošs. Princips ir šāds – spēlētāji tiek sadalīti divās komandās, un katrai no tām bāzē atrodas karogs. Uzdevums? Iekarot pretinieku karogu un nogādāt to līdz savai bāzei. Šajā gadījumā taktikai ir ļoti liela nozīme. Kā rīkoties labāk – mesties uzbrukumā tāpat, kā to filmās dara Rembo, vai arī izvēlēties aizsardzības taktiku? Vienotas receptes uzvarai nav, tāpēc jācenšas izprast pretinieku nodomi un jāatrod viņu vājās vietas.


Izslēgšana jeb “Pēdējais varonis”

20171025-1351-guns-n-lasers-lazerpeintbo
Foto: GUNS n LASERS

Ja kādā brīdī tomēr uznāk vēlme noskaidrot, kurš tad ir pats trāpīgākais šaušanā un veiklākais aizsardzībā, pienācis laiks izslēgšanas spēlei. Spēles uzdevums un mērķis vienlaikus pavisam vienkāršs un arī sarežģīts – katrs cīnās par sevi. Uzvarētājs ir spēlētājs, kurš pēdējais palicis “dzīvs”. Lai izslēgtu nejaušības faktoru un spēli padarītu nedaudz ilgāku, iespējams vienoties, ka katram dalībniekam ir vairākas dzīvības.


Bumba ar laika degli

20171025-1352-guns-n-lasers-lazerpeintbo 
Foto: GUNS n LASERS

Ja reiz Tevi ieinteresējis lāzerpeintbols, arī tik populārā datorspēle “Counter-Strike” Tev droši vien nav sveša. Vai atceries spēles būtību? Komandas bija sadalītas divās pretējās nometnēs – teroristi un to apkarotāji. Teroristu mērķis ir uzstādīt bumbu, savukārt “labajiem” tā jāneitralizē pirms sprādziena. Līdzīgu spēles variantu piedāvā arī lāzerpeintbols.

Šie, protams, ir vien daži no spēles veidiem, ko iespējams izbaudīt lāzerpeintbola laukumā. Vai uzskati, ka arī Tavam korporatīvajam pasākumam lāzerpeintbols varētu būt piemērotākā izvēle, taču nezini, kur to iespējams spēlēt? Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kur pieejami aizraujošākie peintbola un lāzerpeintbola spēles laukumi!


GUNS n LASERS – dažādi spēles laukumi, profesionāli instruktori un garantēts adrenalīns

Atšķirībā no citiem komandu sporta veidiem, kur dažkārt pietiek vien ar bumbu, laukumu un sporta apaviem, lāzerpeintbols pieprasa zināmu ekipējumu – formas tērpus, ieročus, specifisku spēles laukumu utt., tāpēc aktuāls jautājums vienmēr ir par to, kur lāzerpeintbolu iespējams spēlēt. Viens no variantiem – GUNS n LASERS. GUNS n LASERS spēļu parki atrodas vairākās vietās Rīgā, tostarp:
● Juglā;
● Andrejsalā;
● Mežaparkā.

Turklāt, sākoties gada aukstajiem mēnešiem, daudzi cilvēki vēlas noskaidrot, vai lāzerpeintbols var tikt spēlēts arī iekštelpās. Atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša – var! GUNS n LASERS ir izveidojuši arī iekštelpu laukumus Juglā un Andrejsalā, bet, ja vēlaties, spēli iespējams aizvadīt arī, piemēram, jūsu uzņēmuma birojā.
 
Uzzini vairāk, ienākot www.gunsnlasers.lv!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti