Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Profesionāla paklāju tīrīšana un viss, kas Tev par to jāzina!

Paklāju un citu mīkstā grīdas seguma tīrīšana ir neatņemama mājas uzkopšanas sastāvdaļa – tagad teju ikvienam mājās atrodas putekļu sūcējs un citas tīrīšanai nepieciešamās lietas. Taču, ja vēlies, lai mīkstie grīdas segumi ilgāk būtu kā jauni, bez profesionālas tīrīšanas neiztikt!

Neizmazgājamu traipu praktiski nav!
Vai kādreiz esi saskāries ar situāciju, kad uz Tava mīļākā paklāja izlīst vīns vai kafija, un dzēriens atstājis neizdzēšamas pēdas? Šāds notikumu pavērsiens gadījies ne vienam vien, taču neglītais pleķis tā arī tiek atstāts, samierinoties, ka to iztīrīt tā arī diemžēl neizdosies. Ir vairāki šķidrumi un citas vielas, kuras no paklājiem un auduma izmazgāt ir ļoti sarežģīti:
● Vīns;
● Zāle un dubļi;
● Melnā tēja un kafija;
● Rūsa;
● Tauki;
● Košļājamā gumija;
● Tinte.

Taču, lai gan pašrocīgi no šādiem traipiem atbrīvoties var būt patiešām sarežģīti, profesionāļi, izmantojot atbilstošu inventāru un kopšanas līdzekļus, ar tiem spēj tikt galā.

Netīrs paklājs – ne tikai vizuāla problēma
Lai gan paklājs, uz kura atrodas traipi, neizskatās īpaši pievilcīgi, tā nav vienīgā problēma – neveicot profesionālu paklāja tīrīšanu, tajā uzkrājas dažādi mikrobi, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Īpaši aktuāla paklāju tīrīšana ir periodā, kad gaisā atrodas ziedputekšņi – tie var ieķerties paklāja virsmā, un, ja kādam no mājas iemītniekiem vai ciemiņiem ir alerģija pret ziedputekšņiem, atrašanās šādā telpā var būt teju neiespējama.

Vēl viens iemesls, kāpēc mīksto grīdas segumu vajadzētu kopt regulāri, ir tā aromāts. Piemēram, ja uz paklāja nonākušas ēdienu paliekas, pat pēc rūpīgas tā apkopes, iespējams, būs iespējams sajust nepatīkamu aromātu.

Profesionāli meistari – profesionāls rezultāts
Nereti paklāju tīrīšanu cilvēki izvēlas veikt pašrocīgi, kas var beigties slikti – nepiemērotu līdzekļu izvēle var būt ne tikai neefektīva, bet arī neatgriezeniski sabojāt mīksto grīdas segumu. Lūk, vēl daži no iemesliem, kāpēc mīkstā grīdas seguma tīrīšana būtu jānodod profesionāļu rokās:
● Iespēja ietaupīt – lai gan varētu šķist, ka pašrocīgi veikt paklāju tīrīšanu varētu būt ievērojami lētāk, tā nebūt nav – tādā gadījumā nepieciešams iegādāties ne tikai profesionālos kopšanas līdzekļus, bet arī aksesuārus, piemēram, birstes;
● Iegūsti brīvo laiku – lai gan profesionālim paklāju tīrīšana vedas gana raiti, cilvēkam, kas ar to iepriekš nav saskāries, tīrīšanas darbi var aizņemt daudz ilgāku laiku. Un ko Tu vēlies darīt labāk – nodarboties ar paklāja beršanu vai nodoties savām interesēm?;
● Lielisks rezultāts – pateicoties zināšanām un pieredzei, profesionālis liks Tavam paklājam izskatīties kā jaunam, savukārt, veicot tīrīšanu pašrocīgi, kā jau iepriekš tika minēts, iespējams ne tikai nonākt pie ne pārāk laba rezultāta, bet arī iemīļoto paklāju sabojāt.

Cik bieži nepieciešama profesionāla paklāju tīrīšana?
Konkrētas atbildes uz šo jautājumu, protams, nav, jo katra situācija ir individuāla. Vismaz reizi nedēļā paklāju vai citu mīksto grīdas segumu nepieciešams uzkopt, to izsūcot ar putekļu sūcēju.

Taču, lai paklājs ilgāk kalpotu un izskatītos kā jauns, mājas apstākļos nepieciešama arī profesionāla tīrīšana (aptuveni vienu reizi gadā). Savukārt birojos un citās publiskās iestādēs, kur ikdienā atrodas daudz lielāks cilvēku skaits, mīksto grīdu segumu kopšanu profesionāļiem ieteicams uzticēt aptuveni reizi mēnesī.

Kam uzticēt savu mīļāko paklāju?
Ja vēlies, lai Tavs mīkstais grīdas segums tiek iztīrīts profesionāli, bet nezini, kur vērsties, mums Tev ir atbilde – Eco Baltia vide! Šis uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst ne tikai paklāju tīrīšana, bet arī:
● Sadzīves atkritumu apsaimniekošana;
● Izlietotā iepakojuma nodošana un izvešana;
● Sezonālie pakalpojumi (zāles pļaušana, jumtu tīrīšana no sniega un ledus, lapu un dārza atkritumu izvešana);
● Telpu uzkopšana (telpu ikdienas uzkopšana un ģenerāltīrīšana, logu mazgāšana);
● Teritoriju uzkopšana;
● Būvgružu apsaimniekošana un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošana;
● Atkritumu šķirošana.

Attiecīgos pakalpojumus Eco Baltia Vide piedāvā ne tikai Rīgā, bet arī citviet, piemēram, Mārupes, Ādažu, Babītes, Salaspils un citos Latvijas novados un pilsētās. Uzņēmuma darba stāžs pārsniedz 50 gadus, tādējādi nebūs melots apgalvojot, ka Eco Baltia vide zina, kā sniegt klientiem tieši to, kas nepieciešams. Turklāt – pakalpojumi tiek piedāvāti gan privātām, gan juridiskām personām.

Lūk, vēl pāris iemesli, kāpēc izvēlēties Eco Baltia vide:
● Pakalpojumi tiek sniegti arī ārpus darba laika, pielāgojoties klienta vēlmēm;
● Nepieciešamajam pakalpojumam iespējams ļoti ērti pieteikties, izmantojot mājaslapā esošo kontaktformu vai bezmaksas konsultatīvo tālruni 8717;
● Visiem nepieciešamajiem pakalpojumiem vari pieteikties vienuviet.

Esi nolēmis, ka arī Tev nepieciešama paklāju tīrīšana? Izvēlies Eco Baltia Vide mīksto grīdas segumu uzkopšanu un ļauj par savu paklāju parūpēties profesionāļiem!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti