Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam «Gada sportists» 8

Turpinot ikgadēju tradīciju un sadarbību ar pašvaldību, laikraksts «Bauskas Dzīve» kopā ar Bauskas novada domi un sporta centru «Mēmele» organizē populāro pasākumu «Gada sportists». Svētku vakars notiks 14. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā. Pirms tam, kā katru gadu, lasītājiem būs iespēja balsot par gada populārāko sportistu Bauskas novadā. Šogad mainīta sistēma, kā tiks noteiktas gada populārāko sportistu nominācijas. «Bauskas Dzīve» dod iespēju laikraksta un portāla lasītājiem pašiem ieteikt kandidātus balsošanai par Bauskas novada populārāko sportistu piecās nominācijās: populārākais sportists, populārākā sportiste, populārākais sporta veterāns, populārākā sporta veterāne un populārākā sporta spēļu komanda.  Lai balsošana ritētu pēc iespējas precīzāk, tā notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā visi lasītāji tiek aicināti sūtīt uz redakciju populārāko sportistu kandidatūras kopā ar informāciju par sportistu vai komandu sasniegumiem 2012. gadā, uzskaitot sasniegumus Latvijas valsts mēroga čempionātos un sacensībās, kā arī gūtos panākumus starptautiskās sacīkstēs. Katrā nominācijā drīkst iesūtīt tik daudz Bauskas novada kandidātu aprakstu, cik vien var atrast. Līdz 5. novembrim vēstules var sūtīt uz «Bauskas Dzīves» redakciju pa pastu, adrese: Rīgas ielā 51, Bauskā, LV-3901 vai e-pastu: uldis.varnevics@bauskasdzive.lv.  Par visām nosauktajām kandidatūrām būs iespēja balsot no 12. līdz 16. novembrim portālā bauskasdzive.lv. Te būs atrodama arī informācija par sportistu un komandu sasniegumiem pagājušajā sezonā.  Otrajā kārtā balsošana notiks tāpat kā iepriekš -, izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Šoreiz sportistu un komandu sarakstu noteiks pēc balsošanas rezultātiem portālā. Tie seši, kas būs ieguvuši visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas portālā, piedalīsies otrajā kārtā. Anketas būs pieejamas laikrakstā «Bauskas Dzīve» no 21. novembra līdz 4. decembrim. 

Pievieno komentāru

Komentāri 8

top sliņķi

Viens ieteikums man ir-nomiācija slinkākais sporta darbinieks novadā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.29 13:37

Top spice

Kad laikraksts publicējis līdz šim to Topu, arī allaž tas piegājiens ticis kritizēts. Tagad nu kritizētāji var pieteikt savus Top cienigos..... Atkal slikti! Bauskas kašķu un nīgruma sindroms jau pats par sevi ir Top cienīgs. Davai, nominēsim nīgrā baušķinieka tēlu kā visu veidu aptauju spicāko laureātu!

pirms 7 gadiem, 2012.10.29 12:05

Protams, ka var balsot par zoļu spelētāju Pēteri. Tieši tāds līmenis arī uzar.

pirms 7 gadiem, 2012.10.28 14:19

par čoku

tā vien izskatās , ka redakcija ņem nost darbu galvenajai speciālistei. Piemeŗam man ļoti patīk , kā Pētris spēlē zoli, kapēc es un mani 30 ietekmīgākie draugi nevar balsot, var? Kas to kontrolēs?

pirms 7 gadiem, 2012.10.27 13:36

šī aptauja ir apšaubāma, jo visbiežāk te uzvr tie, kuriem Bauskā daudz draugi un, kuri tur ir ietekmīgi. Tie, kuri patiešām daudz strādā un velta sevu dzīvi sportam paliek aiz kadra, bet viņus tas neuztrauc.

pirms 7 gadiem, 2012.10.26 22:30

būs/nebūs čiks

Ļoti šaubos par plašu atsaucību pirmajā kārtā, jo reti kurš atlicinās ne jau mazo laiku saniegumu uzskaitei. Ej nu zini, kur,kad un tieši kādu sasniegumu iespējamais laureāts guvis. Nenāktu par skādi,ja avīzītē katrā nominācijā savlaicīgi būtu īss TOP 10 sportistu/komandu sasniegumu apraksts. Atliktu tikai izvērtēt, vai tiešām kāds nav vēl dižāks par sarakstā minētiem un balsot,protams,par to. Nu nav mums to sevišķi izcilo buntītēm !

pirms 7 gadiem, 2012.10.26 17:33

Sports