Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstiprināta sporta lietu sabiedriskā padome 6

Bauskas novadā apstiprināta sporta lietu sabiedriskā padome deviņu cilvēku sastāvā. Par to deputāti balsoja Bauskas novada domes sēdē. Šādas padomes nepieciešamību paredz pašvaldības iestādes «Sporta centrs «Mēmele»» nolikums. Padomē darbosies Zintis Alksnis, sporta centra «Mēmele» direktors, Aivars Duklavs, sporta kluba «Bucefals» valdes loceklis, Jānis Feldmanis, novada domes deputāts, Biruta Grantiņa, Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore. Vēl padomē darbosies veterānu volejbola un vieglatlētikas treneris Alfrēds Graudiņš, Gailīšu pagasta sporta darba organizators Modris Indriksons, kā arī Mežotnes pagasta sporta darba organizators Guntis Mašinskis. Tāpat padomē strādās invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» valdes priekšsēdētājs Ilgonis Rencis, sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele.Līdzīgi kā komiteju sēdēs, diskusijas atkal izvērtās par A. Graudiņa iekļaušanu padomē. Deputāts Raitis Ābelnieks pauda vēlmi izvēlēties citu cilvēku, kurš būtu no Bauskas novada. Tāpat viņam šķita, ka padomē nav pienācīgi pārstāvēti visi sporta veidi, īpaši «apdalīti» esot cīņas sports un smagatlētika. Deputāts Uldis Kolužs, arī novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips skaidroja Rundāles pagastā dzīvojošā A. Graudiņa nopelnus sporta dzīves organizēšanā. Balsojumā par padomes sastāvu atturējās deputāts Gintauts Tarvids, Jānis Feldmanis nepiedalījās.No savu biedru vidus padomei ir jāizraugās priekšsēdētājs, līdz 8. martam jāizstrādā darba nolikuma projekts. Padomes mērķis ir palīdzēt risināt ar aktīvo atpūtu, veselīgu dzīves veidu, augstas klases sportu saistītus jautājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

tā ir

Ja patiešām, kaut viens jaunietis būtu šai sastāvā , tad varbūt kāds mazs pumpuriņš uzplauktu , bet šīe vecie ziedi jau novītuši.

pirms 9 gadiem, 2010.03.05 21:49

Pozitivus

Lai viņiem veicas un lai Bauskas novadā uzplaukst sports!

pirms 9 gadiem, 2010.03.05 09:45

;0

Skats no malas - suns, kas lien ārā kā āža kāja. Super, skats droši tiešām labs!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 14:00

un tev nekas cits neatliek kā atkal stāvēt un skats no malas, ak tu nabaga āža kāja.nu esi un paliksi tu nabadzīte,vari pērties te pa visiem forumiem,rakstiem, par tevi jau sen visiem skaidrs,tapēc arī esi tur kur esi :D,kaza ar koka kāju :D

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 12:09

skats no malas

Kādi jaunieši , stāviet pie ratiem!!!!!!!Kā tik tur nav? Sporta centra ''Mēmele" direktors, sporta centra 'Mēmele'' galvenā speciāliste... tāpēc lietas neiet uz priekšu. Nevaru iedomāties , kā sastrādāsies Ūbele Alknis.... un vēl pa vidu Grantiņa. Kārtējo reizi atkal cietīs sports kopumā. Piekrītu Ābelniekam šo sastāvu bija jānomaina par 80%. Tur ir cits suns aprakts,kas lien ārā kā āža kāja. Domājams katrs, kas kaut cik saistīts ar sportu saprot ka šis sastāvs ir tas pats vecais sliktais, kas bija. Rezultāts bija redzams un lasāms internetā, kā viņi ''strādā''.Neticam , ka 8. marts viņus ietekmēs citādi.

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 10:32

Sports