Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāts vēl viens pludmales volejbola laukums Rundālē 7

Rundāles pagasta «Līdumniekos» sestdien, 17. jūlijā, ar plašām sacensībām pludmales volejbolā atklāti divi jauniekārtoti smilšu laukumi. Līdzās tiem mastos plīvoja Latvijas karogs un zemnieku saimniecības «Līdumnieki» karogs, uz kura dzeltenā pamata uzzīmēta vārpa, kā arī volejbola tīkls un bumba. Katrs sacīkšu dalībnieks saņēma uzlīmītes ar tādu pašu zīmējumu. Jaunveidotās bāzes saimnieks zemnieks Boriss Muravjovs tērējis tikai personiskā budžeta līdzekļus, taču laukumus varēs izmantot arī citi volejbola cienītāji. «Bauskas Dzīvei» viņš sacīja, ka doma par šādu spēles vietu bijusi jau gadus desmit, bet viss tapis pamazām. Kopumā atvests 15 lielu autokravu smilšu, lai izveidotu plašu un drošu zonu.Pērnruden sanācis pirmais mēģinājums, Miķeļu kausa izcīņa. Tagad sakārtota arī apkārtne, ierīkota āra duša, kur sportotājiem un līdzjutējiem noskalot sviedrus. No tveices var paglābties plašā nojumē, slāpes veldzēt ar atdzesētu minerālūdeni. Tas viss bija svarīgi tik karstā dienā kā 17. jūlijs. Šovasar iecerēts pabeigt arī plašas pirts būvi, kur būs gana vietas saviesīgai pasēdēšanai, atklāja. B. Muravjovs. Gan «Līdumnieku» saimnieks, gan viņa kundze Edīte priecājās par sportistu atsaucību un to, ka šīs vasaras pirmajās plašajās sacensībās klāt bija arī viņu trīs bērni un piecas mazmeitiņas. Sacīkšu atklāšanā Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele uzsvēra, ka Rundāles novadā tagad ir trīs smilšu volejbola spēles vietas – Viesturu pagasta «Īslīčos», pie Pilsrundāles vidusskolas un arī «Līdumniekos». Visjaunākajā bāzē sākās Bauskas novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, kurā paredzētas piecas kārtas. Senioru cīņas beidzās ātri, jo bija ieradušās trīs komandas. Taču jaunajiem vajadzēja izturēt dienas vidus svelmi, lai 11 pāru konkurencē noskaidrotu labākos. Kopvērtējumā rezultātus noteiks pēc līdzdalības trīs posmos, jau 24. jūlijā nākamās sacensības būs Vecumniekos. Pirmajā kārtā labākā bija veterānu komanda, kurā spēlēja Valdis Tijons, Mihails Gorškovs un Jānis Kalējs. Līdz 40 gadu vecu spēlētāju grupā pirmās trīs vietas izcīnīja Vecumnieku volejbolisti – Aivars Petruševics un Artūrs Kauliņš, Kristaps Lisovskis un Kristaps Balodis, Ivars Sproģis un Helmuts Vasermanis. Pirmā posma sacensībās piedalījās arī Vecsaules, Gailīšu pagasta un Bauskas volejbolisti. Nevarēja ierasties mežotnieki, jo viņiem šajā dienā bija pašiem savas spēles.Aivars Petruševics, bijušais Latvijas izlases spēlētājs, teica, ka «ir prieks sacensties kopā ar savējiem, Vecumnieku un arī citu novadu volejbolistiem». Pašlaik viņam ir vasaras brīvdienas, pēc tam Aivars dosies uz Somiju, kur viņu angažējis Vēpelu pilsētas volejbola klubs.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

uupis

es atbraucu pārstāvēt savu gailīšu pagastu i man jāmaksā 5 ls par piedališanos.. to uzzināju tikai tās pašas dienas rītā :) kpc jamaksā?

pirms 9 gadiem, 2010.07.20 16:41

jānis

Es nesaprotu vienu,kāpēc mums Bauskas novadā nav pludmales volejbolu laukumu,ka jāskraida pa citiem novadiem??? Vai mūsu slavenā sporta organizātore ŪBELE algu Bauskas novadā saņem par to ,ka palīdz citiem novadiem organizēt pludmales volejboku??? Pie mums Bauskā pie upes ir viens nolaists volejbola laukums, vai tiešām Ingai ir par grūtu,bet par to saņem lielu algu,noorganizēt otru smilšu laukumu pie upes un tur taisīt Bauskas novada pludales mačus??? Jā,bet pie tā Inga ir jāpiestrādā,vieglāk aizbraukt uz citiem novadiem Rundāli,Vecumniekiem pie gatava ,bet deputātiem stāstīt,ka strādā!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 22:11

ŽANIS

ŽURNĀLISTAM NAV PIOLNĪGI VISĀS NIANSĒS JĀIEDZIĻINĀS- REZULTĀTUS APKOPO SPĒĻU ORGANIZATORI UN KOPĀ AR ŽURNĀLISTIEM VEIDO RAKSTU.

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 20:00

ivars

Partneris kā partneris, trešā vieta tapēc ka noveicās!

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 13:18

liek padomāt

Izskatās, ka Vecumnieki vien spēlējuši( pēc godalgotajām vietām). Kas tas par partneri Sproģim? Kāpēc tikai 3. vieta? Vajadzēja uzrakstīt, kādas komandas un kādi spēlētāji piedalījās, kā nekā atklātais čempiopnāts. Kad vienreiz žurnālisti iemācīsiesies rakstīt tā, lai visiem ir daudzmaz reāls priekštats, kas un kā īsti notika. Ceru, ka izlasīs arī žurnāliste manu rakstu.

pirms 9 gadiem, 2010.07.19 08:18

47

Boriss Muravjovs ir malacis ,ka izveidojā k-ko tādu. Paldies ,ka ieeja atļauta visiem!!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.18 21:55

Dace

Cienijamie spēlētāji,kāds šajās sporta spēlēs ir paņēmis Borisa bumbu !!! Mēs būtu ļoti priecīgi ja tā atgriestos pie īpašnieka ! PALDIES JAU IEPRIEKŠ !!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.18 20:31

Sports