Basketbolā skolēni izspēlē rezultatīvu finālcīņu

Bauskas 1. vidusskolā sākušās skolas spartakiādes sacensības basketbolā. Vidusskolas puišiem finālā šodien, 25.oktobrī, uzvaru guva 12.a klase.Fināla cīņa bija ļoti interesanta un rezultatīva. Jau pirmajās minūtēs pretinieki – 12.c klase – veiksmīgi noslēdza trīs uzbrukumus un izvirzījās vadībā ar 6:0. Tomēr 12.a klases sastāvā spēlē Latvijas «Swedbank» Jaunatnes līgas basketbolisti un viņu sniegums bija vairāk pārliecinošāks. Otrajā puslaikā Toms Vilks un Mārcis Žabovs spēja savai komandai panākt pārsvaru rezultātā. Tomēr 12.c klases komanda Reiņa Artimoviča vadībā gandrīz izlīdzināja rezultātu, un pēdējā minūte sākās tikai ar viena punkta starpību rezultātā. Tomēr 12.a klase bija veiksmīgāka soda metienos un uzvarēja ar 32:27. «Mēs jau pirms sacensībām bijām pārliecināti, ka uzvarēsim. Tomēr finālspēles sākumā pretiniekus novērtējām nenopietni, tāpēc sākumā zaudējām. Domāju, ka mūsu klase šogad spēs uzvarēt arī spartakiādes kopvērtējumā,» stāsta 12.a klases skolnieks Matīss Daračūns. Cīņā par trešo vietu uzvaru ar 16:11 guva 11.c klase, kas pārspēja 11.b klasi. Lai arī rezultāts ir līdzīgs, tomēr 11.c klases sportisti ar florbolistiem Gintu Velmunski un Pēteri Zeltiņu priekšgalā sāncenšiem neatstāja nekādas cerības. Trešdien notiks sacensības 5. – 7. un 8. – 9. klašu grupā. Sacīkšu organizators Ivars Prīsis pastāstīja, ka spēles brīvdienās organizē ne pirmo gadu. Arī tā var skolēnus piesaistīt interesantās nodarbībās viņu brīvajā laikā.