Bauskas novada olimpiādē dambretē triumfē Mežgaļi

Bauskas novada atklātās olimpiādes individuālos turnīrus aizvadījuši zēni. 8. oktobrī Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skolas telpās tikās U-15 grupas zēni. Labāko noskaidrošanai tika izspēlētas deviņas kārtas.Sacensībās piedalījās astoņu skolu dambretisti. Pieveicot astoņus un ar vienu pretinieku nospēlējot neizšķirti, pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Mežgaļu pamatskolas audzēknis Kaspars Berkmanis. Tā informē sacensību organizators Māris Bergs. Otrās vietas ieguvēja codieša Jāņa Kļaviņa kontā septiņas uzvaras. 13 punktu izcīnīja Pilsrundāles vidusskolas audzēknis Dairis Jurago un Reinis Pavilons no Mežgaļu pamatskolas. Vienāda punktu skaita gadījumā vietu sadalījumu nosaka pēc pretinieku iegūto punktu summas, un šoreiz trešajā vietā ierindojās Dairis Jurago.Pirms tam labākie tika noskaidroti U-12 grupā. 17 dalībnieku konkurencē pirmajās trijās vietās ierindojās Bauskas 2. vidusskolas zēni Alens Pašņikovs, Kaspars Malanka un Ervīns Mališevs. Savukārt ceturto līdz sesto vietu sadalīja Mežgaļu pamatskolas audzēkņi Mārtiņš Majauskis, Emīls Balde un Ģirts Frišmanis. Pēc olimpiādes nolikuma nosacījumiem vecākajā grupā tiesības sacensties iegūst arī pieci labākie no jaunākās grupas. U-15 grupas zēnu konkurencē gados vecākos pretiniekus nerespektēja un piekto vietu izcīnīja Ervīns Mališevs. Olimpiādes individuālas meistarsacīkstes noslēgsies piektdien, 15. oktobrī, kad sacentīsies U-15 grupas meitenes.