Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķeniekam piešķir Austrālijas latviešu balvu 12

Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis jaunais vieglatlēts Ģirts Dubinskis šonedēļ saņēma Austrālijas Latviešu sporta pārvaldes piemiņas balvu.Šādu atzinību šogad ieguvuši divi Latvijas sporta skolu jaunieši - baušķenieks un liepājniece Anna Marija Kalna, informē BJSS direktore Biruta Grantiņa. Viņa pauž gandarījumu par Ģ. Dubinska stāju un prasmi prezentēt gan savu sporta skolu, gan valsti. Tas labi atklājies Rīgā, Izglītības un zinātnes ministrijā, kur bija organizēta balvas pasniegšana.  Ģirts stāstījis par to nepatīkamo situāciju, kad Latvijas jaunie vieglatlēti starptautiskās sacensībās nav nodrošināti ar Latvijas izlases sporta tērpiem. Tā ir bijis šovasar Kauņā. Sportists bilda, ka «vieglatlēti salīdzinājumā, piemēram, ar basketbolistiem jūtas apdalīti». Jaunajiem sportistiem piešķirta arī 150 latu prēmija. To pasniedzis balvas izveides iniciators un ilggadējs atbalstītājs Austrālijas Latviešu sporta pārvaldes priekšsēdis Gunārs Bērzzariņš. Viņš atgādinājis par laiku, kad sācis dzīvot Austrālijā, cik grūts tas bijis. Tagad iespējams palīdzēt Latvijas jaunajiem sportistiem, atbalstot viņus. Ģirts naudu izmantos sporta inventāra iegādei, internetā viņš meklējot labas naglenes.Balva Latvijas jaunajiem sportistiem piešķirta jau 16. reizi un tā izveidota, Austrālijas Latviešu sporta pārvaldei sadarbojoties ar Latvijas Skolu sporta federāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

pletchertdi

Mekfmefna Bbqzx Dbmyfx christian louboutin on sale Dvznqkyby Unuweopln Ragma http://cloutlet.moonfruit.com
Iipdyxkca Surhricyd Xgkmltrw cheap christian louboutin Vynmqtffq Brvlrcc Yucxvu http://clshoe.moonfruit.com

pirms 6 gadiem, 2013.05.01 20:45

es

Vispirms tiec tālāk - līdz Latvijas izlasei un dabūsi līdzekļus!
Vai ir kāds basketbolists, kurš arī -20 grādos ietu ārā trenēties? Diez vai, taču vieglatlētiem nekas cits neatliek, ja vien gribi kaut ko sasniegt!
Vispirms es kļuvu par Latvijas čempionu un tika tad mani paņēma uz nometni un no paša sākuma jau biju gatavs braukt par saviem līdzekļiem. Un nevis otrādi!

pirms 9 gadiem, 2010.09.13 18:43

basketbolists

tu gribi pateikt ka visii ir augsta limeni! ? varetu tew nosaukt pat tadus kas ir aizbraukushi uz to nometni un vairs netrenejas ;)
dod lidzekljus tad ari tiksim kkur talak ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 17:08

parastspacans

Ja gribi lai tevi izceļ tad tiec augstākā līmenī jo tie vieglatlēti kuri brauc uz nometnēm ir latvijas izlasee un lai tur nokļūtu arī ir liels darbs jāiegulda no paša līdzekļiem. Tad kad esi jau augstākā līmeni par pagasta novada utt. tad var domāt kko par atbalstu ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 12:33

parastspacans

Ja gribi lai tevi izceļ tad tiec augstākā līmenī jo tie vieglatlēti kuri brauc uz nometnēm ir latvijas izlasee un lai tur nokļūtu arī bija liels darbs jāiegulda no paša līdzekļiem. Tad kad esi jau augstākā līmeni par pagasta novada utt. tad var domāt kko par atbalstu ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 12:32

basketbolists

tur jau ta lieta ka nevar neko dalit, bet vina dala.Redz vieglatleti brauc uz arzemem uz nometnem bet basketbolistiem neko neatmaksa .iet runa ka vieglatletus izcel,bet parejos atdala. Ka var but rezultati ja neko neiegulda jaunajos censonos???pasakiet ka??

pirms 9 gadiem, 2010.08.25 11:57

vienkāršais

Vai sporta skolai vairs nav nekāāādu līdzekļu, kad vecākiem jāpērk sporta formas. To nevajadzīgo ierēdņu baru palaist , tad atradīsies līdzekļi sparta attīstībai. Stadions Bauskā pustukšs, kamdēļ jātērē līdzekļi braukšanai uz ārzemēm. Labāk pieaiciniet citu valstu sportistus pie sevis, bet nav jau kas to dara jāapstrādā lauki.

pirms 9 gadiem, 2010.08.24 13:03

fans

Kamēr Grantiņa dalīs basketbolistos un vieglatlētos nekas nekad nebūs... Vai esat dzirdējuši kādu basketbolistu, kurš iekļauts Latvijas izlasē. Vieglatlēti daži un tie poaši no Vecumniekiem. Bauska un Iecava neko basketbolā nav sagatavojusi

pirms 9 gadiem, 2010.08.24 12:51

basketbolists

nejau pa to iet runa! ;) iet runa par to ka vieglatletikai aiziet viss bet parejiem nekaa praktiski;) un vel uzdrikstas cikstet ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.24 01:09

Izlases atlēts

Tas ir domats par valsts izlasi. Tu pat lasit nemaki basketbolistiņ ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.20 09:54

izlases atleets

Domāts tā, ka Latvijas izlase(vieglatlētu) starptautiskās sacensībās startē kaut kādās pašu salasītās formās nevis izlases tērpos, šis ir neveiksmīgs salīdzinājums! Žurnāliste nedaudz neprecīzi sarunu uzrakstīja. Vajadzēja - kurš gan var iedomāties Latvijas basketbola izlasi, kur katrs spēlē savā kreklā, katrs krekls citādākā krāsā utt. Bet valsts vieglatlētu izlase izskatījās tieši tā nevis kā vienota komanda bet gan kā āksti uz abu pārējo Baltijas valstu fona, kur katrs dalībnieks sākot ar zeķēm un beidzot ar cepuri bija tērpts nacionālās izlases formā!

pirms 9 gadiem, 2010.08.19 22:21

basketbolists

salidzinajuma ar basketbolistiem jutas apdalitS???? nesaprotu, nejau basketbolisti brauc uz nometnem treneties uz krimu,spaniju un nez kur vel par velti vien un vel pat dienas naudu viniem pieskir. mums basketbolistiem vispar viss praktiski ir no musu makiem kur nu vel formas kas nakusas pa musu naudu;) apdalitie vieglatleti, nabadzinji ;)

pirms 9 gadiem, 2010.08.19 20:45

Sports