Baušķeniekiem otrā vieta svara stieņa spiešanā 11

Latvijas čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma risinājās pagājušajā nedēļā Jelgavā. Bauskas novadu pārstāvēja deviņi sportisti.Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 67,5 kg Juris Ručkanovs ieguva otro vietu, bet svara kategorijā līdz 75 kg Boļeslavs Lukinskis kļuva par čempionu.«Open» klasē startēja Armands Naglāzis, un svara kategorijā līdz 82,5 kg palika piektajā vietā, bet Dāvis Neikšāns līdz 110 kg smagu atlētu vidū ierindojās trešajā vietā.Senioru pirmajā klasē piedalījās trīs mūsu sportisti. Čempiona titulu izcīnīja Juris Červids, sudraba medaļa Dainim Zaķim, bet Felikss Žieds šoreiz palika ārpus godalgotā trijnieka - ceturtā vieta.Senioru otrajā klasē Alfrēds Graudiņš «pacēla» pirmo vietu, bet Ivars Mizišs palika otrais, abu rezultātu summa Bauskas komandai deva otro vietu komandu vērtējumā. Kopumā čempionātā piedalījās 198 sportisti.